Súhrn
- Vznik
- 22. 10. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 492 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VS KORNEA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45898651
- daňové identifikačné číslo
- 2023125082
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Staré Grunty 7/A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 10. 2010
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 181234/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 931629
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 22. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 22. 10. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 10. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 10. 2010 | — |
| inžinierska činnosť | 22. 10. 2010 | — |
| nástrojárstvo | 22. 10. 2010 | — |
| zámočníctvo | 22. 10. 2010 | — |
| kovoobrábanie | 22. 10. 2010 | — |
| galvanizácia kovov | 22. 10. 2010 | — |
| smaltovanie | 22. 10. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 22. 10. 2010 | — |
| výkon funkcie autorizovaný stavebný inžinier v kategórii statika stavieb podľa §5 zák.č. 138/1992 Zb. v znení neskorších predpisov | 16. 12. 2010 | — |
| výkon funkcie autorizovaný stavebný inžinier v kategórii pozemné stavby podľa §5 zák.č. 138/1992 Zb. v znení neskorších predpisov | 16. 12. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023125082 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −2 650 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 492 €.
Tržby
492 €
▲ 7,7 %Výsledok hospodárenia
−2 650 €
▲ 44,6 %Aktíva
2 896 €
▼ 14,0 %Vlastné imanie
−45 991 €
▼ 6,1 %Zadlženosť
1 688,1 %
Hrubá marža
−538,6 %
Čistá marža
−538,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,9 tis. | 8,9 tis. | 0 | 457 | 492 |
| Výsledok hospodárenia | −6,9 tis. | −8,8 tis. | −8,9 tis. | −4,8 tis. | −2,6 tis. |
| Aktíva | 15,2 tis. | 10,1 tis. | 5,2 tis. | 3,4 tis. | 2,9 tis. |
| Vlastné imanie | −20,9 tis. | −29,7 tis. | −38,6 tis. | −43,3 tis. | −46 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 236,9 % | 395,2 % | 837,3 % | 1 387,2 % | 1 688,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 492
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 2,9 tis.
- Vlastné imanie
- −46 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 688,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 457
- Výsledok hospodárenia
- −4,8 tis.
- Aktíva
- 3,4 tis.
- Vlastné imanie
- −43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 387,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,9 tis.
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- −38,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 837,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 8,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,8 tis.
- Aktíva
- 10,1 tis.
- Vlastné imanie
- −29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 395,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 26,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,9 tis.
- Aktíva
- 15,2 tis.
- Vlastné imanie
- −20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 236,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.