Súhrn
- Vznik
- 13. 11. 201015 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 24 210 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- REMONTSTAV, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45897166
- daňové identifikačné číslo
- 2023137644
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023137644
- Sídlo
- Vencová 2364/40, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 11. 2010
- V registri
- 15 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26612/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 943101
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 11. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 13. 11. 2010 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 25. 03. 2016 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 25. 03. 2016 | — |
| Výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 25. 03. 2016 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 25. 03. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 25. 03. 2016 | — |
| Keramická výroba | 25. 03. 2016 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 25. 03. 2016 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 25. 03. 2016 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 25. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 25. 03. 2016 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 25. 03. 2016 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 03. 2016 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 25. 03. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 03. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 03. 2016 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 25. 03. 2016 | — |
| Počítačové služby | 25. 03. 2016 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 25. 03. 2016 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 25. 03. 2016 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 25. 03. 2016 | — |
| Vedenie účtovníctva | 25. 03. 2016 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 25. 03. 2016 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 25. 03. 2016 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 25. 03. 2016 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 25. 03. 2016 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 25. 03. 2016 | — |
| Administratívne služby | 25. 03. 2016 | — |
| Verejné obstarávanie | 25. 03. 2016 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 25. 03. 2016 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 25. 03. 2016 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 25. 03. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023137644 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2023137644 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼98 % na 55 € a zvýšila tržby o ▲111 % na 24,2 tisíc eur.
Tržby
24 210 €
▲ 110,5 %Výsledok hospodárenia
55 €
▼ 98,3 %Aktíva
61 846 €
▲ 168,7 %Vlastné imanie
15 625 €
▲ 3,4 %Zadlženosť
74,7 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 25 tis. | 70,8 tis. | 11,5 tis. | 24,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 4,4 tis. | 2,7 tis. | 3,2 tis. | 55 |
| Aktíva | 12,6 tis. | 20,7 tis. | 18,2 tis. | 23 tis. | 61,8 tis. |
| Vlastné imanie | 12,6 tis. | 17 tis. | 7 tis. | 15,1 tis. | 15,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 778 | 795 | 647 | 340 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 17,9 % | 61,5 % | 34,4 % | 74,7 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 24,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 55
- Aktíva
- 61,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 11,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 23 tis.
- Vlastné imanie
- 15,1 tis.
- Daň z príjmu
- 647
- Zadlženosť
- 34,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 70,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 18,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 795
- Zadlženosť
- 61,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 20,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17 tis.
- Daň z príjmu
- 778
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 12,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.