prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

IZOFEMA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45890331zaniknutý 05. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 10. 201015 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
111 700 €2021
Oznámenia
55 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IZOFEMA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45890331
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Družstevná 47/10, 99125 Čebovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 10. 2010
Zánik
05. 11. 2025
V registri
15 rokov
Stav
zaniknutý 05. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 19082/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
547741

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 06. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −6 859 € a znížila tržby o ▼60 % na 111,7 tisíc eur.

Tržby

111 700 €

▼ 59,9 %

Výsledok hospodárenia

−6 859 €

▲ 68,5 %

Aktíva

260 336 €

▼ 21,9 %

Vlastné imanie

33 432 €

▼ 17,0 %

Zadlženosť

85,7 %

Hrubá marža

−6,1 %

Čistá marža

−6,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 414 137 €. 2018: tržby 348 204 €. 2019: tržby 212 279 €. 2020: tržby 278 901 €. 2021: tržby 111 700 €.500 tis.250 tis.0414,1 tis.348,2 tis.212,3 tis.278,9 tis.111,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 414 137 €. 2018: tržby 348 204 €. 2019: tržby 212 279 €. 2020: tržby 278 901 €. 2021: tržby 111 700 €.500 tis.250 tis.0414,1 tis.348,2 tis.212,3 tis.278,9 tis.111,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 414 137 €. 2018: tržby 348 204 €. 2019: tržby 212 279 €. 2020: tržby 278 901 €. 2021: tržby 111 700 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 32 167 €. 2018: výsledok hospodárenia 18 713 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 060 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 789 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 859 €.50 tis.0−25 tis.+32,2 tis.+18,7 tis.+9,1 tis.−21,8 tis.−6,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 32 167 €. 2018: výsledok hospodárenia 18 713 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 060 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 789 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 859 €.50 tis.0−25 tis.+32,2 tis.+18,7 tis.+9,1 tis.−21,8 tis.−6,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 32 167 €. 2018: výsledok hospodárenia 18 713 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 060 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 789 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 859 €.50 tis.0−25 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 341 709 €, vlastné imanie 34 305 €. 2018: aktíva 396 255 €, vlastné imanie 53 019 €. 2019: aktíva 378 968 €, vlastné imanie 62 079 €. 2020: aktíva 333 317 €, vlastné imanie 40 291 €. 2021: aktíva 260 336 €, vlastné imanie 33 432 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 341 709 €, vlastné imanie 34 305 €. 2018: aktíva 396 255 €, vlastné imanie 53 019 €. 2019: aktíva 378 968 €, vlastné imanie 62 079 €. 2020: aktíva 333 317 €, vlastné imanie 40 291 €. 2021: aktíva 260 336 €, vlastné imanie 33 432 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 341 709 €, vlastné imanie 34 305 €. 2018: aktíva 396 255 €, vlastné imanie 53 019 €. 2019: aktíva 378 968 €, vlastné imanie 62 079 €. 2020: aktíva 333 317 €, vlastné imanie 40 291 €. 2021: aktíva 260 336 €, vlastné imanie 33 432 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 131 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 620 €, finančné účty 32 038 €. 2018: dlhodobý majetok 171 801 €, zásoby 15 595 €, pohľadávky 171 091 €, finančné účty 37 664 €. 2019: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 11 139 €, pohľadávky 190 632 €, finančné účty 29 539 €. 2020: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 19 926 €, pohľadávky 132 176 €, finančné účty 34 044 €. 2021: dlhodobý majetok 69 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 704 €, finančné účty 87 480 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 131 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 620 €, finančné účty 32 038 €. 2018: dlhodobý majetok 171 801 €, zásoby 15 595 €, pohľadávky 171 091 €, finančné účty 37 664 €. 2019: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 11 139 €, pohľadávky 190 632 €, finančné účty 29 539 €. 2020: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 19 926 €, pohľadávky 132 176 €, finančné účty 34 044 €. 2021: dlhodobý majetok 69 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 704 €, finančné účty 87 480 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 131 941 €, zásoby 0 €, pohľadávky 177 620 €, finančné účty 32 038 €. 2018: dlhodobý majetok 171 801 €, zásoby 15 595 €, pohľadávky 171 091 €, finančné účty 37 664 €. 2019: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 11 139 €, pohľadávky 190 632 €, finančné účty 29 539 €. 2020: dlhodobý majetok 147 171 €, zásoby 19 926 €, pohľadávky 132 176 €, finančné účty 34 044 €. 2021: dlhodobý majetok 69 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 704 €, finančné účty 87 480 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 34 305 €, dlhodobé záväzky 128 744 €, krátkodobé záväzky 178 660 €. 2018: vlastné imanie 53 019 €, dlhodobé záväzky 118 733 €, krátkodobé záväzky 224 503 €. 2019: vlastné imanie 62 079 €, dlhodobé záväzky 110 410 €, krátkodobé záväzky 202 717 €. 2020: vlastné imanie 40 291 €, dlhodobé záväzky 102 981 €, krátkodobé záväzky 186 283 €. 2021: vlastné imanie 33 432 €, dlhodobé záväzky 109 785 €, krátkodobé záväzky 113 357 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 34 305 €, dlhodobé záväzky 128 744 €, krátkodobé záväzky 178 660 €. 2018: vlastné imanie 53 019 €, dlhodobé záväzky 118 733 €, krátkodobé záväzky 224 503 €. 2019: vlastné imanie 62 079 €, dlhodobé záväzky 110 410 €, krátkodobé záväzky 202 717 €. 2020: vlastné imanie 40 291 €, dlhodobé záväzky 102 981 €, krátkodobé záväzky 186 283 €. 2021: vlastné imanie 33 432 €, dlhodobé záväzky 109 785 €, krátkodobé záväzky 113 357 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 34 305 €, dlhodobé záväzky 128 744 €, krátkodobé záväzky 178 660 €. 2018: vlastné imanie 53 019 €, dlhodobé záväzky 118 733 €, krátkodobé záväzky 224 503 €. 2019: vlastné imanie 62 079 €, dlhodobé záväzky 110 410 €, krátkodobé záväzky 202 717 €. 2020: vlastné imanie 40 291 €, dlhodobé záväzky 102 981 €, krátkodobé záväzky 186 283 €. 2021: vlastné imanie 33 432 €, dlhodobé záväzky 109 785 €, krátkodobé záväzky 113 357 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 551 €. 2018: daň z príjmu 5 663 €. 2019: daň z príjmu 2 409 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,6 tis.5,7 tis.2,4 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 551 €. 2018: daň z príjmu 5 663 €. 2019: daň z príjmu 2 409 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,6 tis.5,7 tis.2,4 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 8 551 €. 2018: daň z príjmu 5 663 €. 2019: daň z príjmu 2 409 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby414,1 tis.348,2 tis.212,3 tis.278,9 tis.111,7 tis.
Výsledok hospodárenia32,2 tis.18,7 tis.9,1 tis.−21,8 tis.−6,9 tis.
Aktíva341,7 tis.396,3 tis.379 tis.333,3 tis.260,3 tis.
Vlastné imanie34,3 tis.53 tis.62,1 tis.40,3 tis.33,4 tis.
Daň z príjmu8,6 tis.5,7 tis.2,4 tis.00
Zadlženosť90,0 %86,6 %82,6 %86,8 %85,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
111,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
260,3 tis.
Vlastné imanie
33,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,7 %

2020

Tržby
278,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,8 tis.
Aktíva
333,3 tis.
Vlastné imanie
40,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,8 %

2019

Tržby
212,3 tis.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
379 tis.
Vlastné imanie
62,1 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2018

Tržby
348,2 tis.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
396,3 tis.
Vlastné imanie
53 tis.
Daň z príjmu
5,7 tis.
Zadlženosť
86,6 %

2017

Tržby
414,1 tis.
Výsledok hospodárenia
32,2 tis.
Aktíva
341,7 tis.
Vlastné imanie
34,3 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
90,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

5 oznámení

  1. 08. 08. 2023

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 08. 08. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 29. 06. 2023

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 29. 06. 2023

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 20. 06. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API