Súhrn
- Vznik
- 16. 10. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 208 645 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Lentech, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45885702
- daňové identifikačné číslo
- 2023121441
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hraničná 2, 04017 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 10. 2010
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26450/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 792888
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 10. 2010 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 16. 10. 2010 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 16. 10. 2010 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 16. 10. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 16. 10. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 10. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 10. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 10. 2010 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 16. 10. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 16. 10. 2010 | — |
| počítačové služby | 16. 10. 2010 | — |
| správa bytového alebo nebytového fondu | 16. 10. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 10. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 16. 10. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 10. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 16. 10. 2010 | — |
| Opravy vyhradených technických zariadení elektrických | 13. 04. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 03. 02. 2023 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023121441 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 zvýšila zisk o ▲318 % na 52 653 € a zvýšila tržby o ▲576 % na 2,21 mil. €.
Tržby
2 208 645 €
▲ 576,4 %Výsledok hospodárenia
52 653 €
▲ 317,7 %Aktíva
1 224 182 €
▲ 119,6 %Vlastné imanie
280 947 €
▲ 23,1 %Zadlženosť
77,1 %
Hrubá marža
3,1 %
Čistá marža
2,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 433 tis. | 563,2 tis. | 3,23 mil. | 326,5 tis. | 2,21 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −130,4 tis. | 25,8 tis. | 157,5 tis. | 12,6 tis. | 52,7 tis. |
| Aktíva | 414,8 tis. | 469,8 tis. | 616,5 tis. | 557,5 tis. | 1,22 mil. |
| Vlastné imanie | 32,3 tis. | 58,2 tis. | 215,7 tis. | 228,3 tis. | 280,9 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 16,3 tis. | 3,6 tis. | 15,9 tis. |
| Zadlženosť | 92,2 % | 87,6 % | 65,0 % | 59,1 % | 77,1 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 2,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 52,7 tis.
- Aktíva
- 1,22 mil.
- Vlastné imanie
- 280,9 tis.
- Daň z príjmu
- 15,9 tis.
- Zadlženosť
- 77,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 326,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,6 tis.
- Aktíva
- 557,5 tis.
- Vlastné imanie
- 228,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 3,23 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 157,5 tis.
- Aktíva
- 616,5 tis.
- Vlastné imanie
- 215,7 tis.
- Daň z príjmu
- 16,3 tis.
- Zadlženosť
- 65,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 563,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,8 tis.
- Aktíva
- 469,8 tis.
- Vlastné imanie
- 58,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 433 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −130,4 tis.
- Aktíva
- 414,8 tis.
- Vlastné imanie
- 32,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.