prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

IMT Smile media, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45885087aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 01. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
603 326 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IMT Smile media, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45885087
daňové identifikačné číslo
2023175187
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023175187
Sídlo
Plavecký Štvrtok 546, 90068 Plavecký Štvrtok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 01. 2011
V registri
15 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 69933/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
846889
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),12. 01. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,12. 01. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,12. 01. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,12. 01. 2011—
vydavateľská činnosť,12. 01. 2011—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,12. 01. 2011—
výroba fotochemického materiálu a nenahraných nosičov záznamov,12. 01. 2011—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,12. 01. 2011—
prenájom hnuteľných vecí,12. 01. 2011—
reklamné a marketingové služby,12. 01. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 24. 09. 2021
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Paul Q, s. r. o. · od 24. 09. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023175187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023175187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023175187IČ DPH SK2023175187Obdobia daňových registráciíDIČ 2023175187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023175187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023175187IČ DPH SK2023175187Obdobia daňových registráciíDIČ 2023175187: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023175187: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023175187IČ DPH SK2023175187
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202317518711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 02. 2011
daňové identifikačné číslo202317518710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2023 (rok porušenia 2020).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 18. 07. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 22. 09. 2026, naposledy v zozname 20. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 22. 09. 2026, naposledy v zozname 20. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 22. 09. 2026, naposledy v zozname 20. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 22. 09. 2026 ukončené20. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 22. 09. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 657 € a znížila tržby o ▼55 % na 603,3 tisíc eur.

Tržby

603 326 €

▼ 54,9 %

Výsledok hospodárenia

3 657 €

▲ 101,2 %

Aktíva

2 517 449 €

▼ 2,6 %

Vlastné imanie

385 244 €

▲ 1,0 %

Zadlženosť

84,7 %

Hrubá marža

1,2 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 724 336 €. 2022: tržby 1 599 056 €. 2023: tržby 1 226 457 €. 2024: tržby 1 338 572 €. 2025: tržby 603 326 €.2 mil.1 mil.0724,3 tis.1,6 mil.1,23 mil.1,34 mil.603,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 724 336 €. 2022: tržby 1 599 056 €. 2023: tržby 1 226 457 €. 2024: tržby 1 338 572 €. 2025: tržby 603 326 €.2 mil.1 mil.0724,3 tis.1,6 mil.1,23 mil.1,34 mil.603,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 724 336 €. 2022: tržby 1 599 056 €. 2023: tržby 1 226 457 €. 2024: tržby 1 338 572 €. 2025: tržby 603 326 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 576 €. 2022: výsledok hospodárenia 209 793 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 344 €. 2024: výsledok hospodárenia −293 547 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 657 €.250 tis.0−500 tis.+20,6 tis.+209,8 tis.+62,3 tis.−293,5 tis.+3,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 576 €. 2022: výsledok hospodárenia 209 793 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 344 €. 2024: výsledok hospodárenia −293 547 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 657 €.250 tis.0−500 tis.+20,6 tis.+62,3 tis.+3,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 576 €. 2022: výsledok hospodárenia 209 793 €. 2023: výsledok hospodárenia 62 344 €. 2024: výsledok hospodárenia −293 547 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 657 €.250 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 811 569 €, vlastné imanie 278 764 €. 2022: aktíva 1 208 023 €, vlastné imanie 612 791 €. 2023: aktíva 1 607 494 €, vlastné imanie 675 135 €. 2024: aktíva 2 584 499 €, vlastné imanie 381 587 €. 2025: aktíva 2 517 449 €, vlastné imanie 385 244 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 811 569 €, vlastné imanie 278 764 €. 2022: aktíva 1 208 023 €, vlastné imanie 612 791 €. 2023: aktíva 1 607 494 €, vlastné imanie 675 135 €. 2024: aktíva 2 584 499 €, vlastné imanie 381 587 €. 2025: aktíva 2 517 449 €, vlastné imanie 385 244 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 811 569 €, vlastné imanie 278 764 €. 2022: aktíva 1 208 023 €, vlastné imanie 612 791 €. 2023: aktíva 1 607 494 €, vlastné imanie 675 135 €. 2024: aktíva 2 584 499 €, vlastné imanie 381 587 €. 2025: aktíva 2 517 449 €, vlastné imanie 385 244 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 49 622 €, zásoby 772 €, pohľadávky 589 547 €, finančné účty 171 355 €. 2022: dlhodobý majetok 156 672 €, zásoby 25 €, pohľadávky 1 010 002 €, finančné účty 40 751 €. 2023: dlhodobý majetok 760 192 €, zásoby 47 €, pohľadávky 834 410 €, finančné účty 12 066 €. 2024: dlhodobý majetok 898 328 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 638 754 €, finančné účty 47 224 €. 2025: dlhodobý majetok 972 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 362 €, finančné účty 13 129 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 49 622 €, zásoby 772 €, pohľadávky 589 547 €, finančné účty 171 355 €. 2022: dlhodobý majetok 156 672 €, zásoby 25 €, pohľadávky 1 010 002 €, finančné účty 40 751 €. 2023: dlhodobý majetok 760 192 €, zásoby 47 €, pohľadávky 834 410 €, finančné účty 12 066 €. 2024: dlhodobý majetok 898 328 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 638 754 €, finančné účty 47 224 €. 2025: dlhodobý majetok 972 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 362 €, finančné účty 13 129 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 49 622 €, zásoby 772 €, pohľadávky 589 547 €, finančné účty 171 355 €. 2022: dlhodobý majetok 156 672 €, zásoby 25 €, pohľadávky 1 010 002 €, finančné účty 40 751 €. 2023: dlhodobý majetok 760 192 €, zásoby 47 €, pohľadávky 834 410 €, finančné účty 12 066 €. 2024: dlhodobý majetok 898 328 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 638 754 €, finančné účty 47 224 €. 2025: dlhodobý majetok 972 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 530 362 €, finančné účty 13 129 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 278 764 €, dlhodobé záväzky 14 257 €, krátkodobé záväzky 247 264 €. 2022: vlastné imanie 612 791 €, dlhodobé záväzky 107 €, krátkodobé záväzky 446 931 €. 2023: vlastné imanie 675 135 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 932 195 €. 2024: vlastné imanie 381 587 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 2 202 748 €. 2025: vlastné imanie 385 244 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 2 131 402 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 278 764 €, dlhodobé záväzky 14 257 €, krátkodobé záväzky 247 264 €. 2022: vlastné imanie 612 791 €, dlhodobé záväzky 107 €, krátkodobé záväzky 446 931 €. 2023: vlastné imanie 675 135 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 932 195 €. 2024: vlastné imanie 381 587 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 2 202 748 €. 2025: vlastné imanie 385 244 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 2 131 402 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 278 764 €, dlhodobé záväzky 14 257 €, krátkodobé záväzky 247 264 €. 2022: vlastné imanie 612 791 €, dlhodobé záväzky 107 €, krátkodobé záväzky 446 931 €. 2023: vlastné imanie 675 135 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 932 195 €. 2024: vlastné imanie 381 587 €, dlhodobé záväzky 164 €, krátkodobé záväzky 2 202 748 €. 2025: vlastné imanie 385 244 €, dlhodobé záväzky 803 €, krátkodobé záväzky 2 131 402 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 314 €. 2022: daň z príjmu 49 404 €. 2023: daň z príjmu 5 194 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.03,3 tis.49,4 tis.5,2 tis.03,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 314 €. 2022: daň z príjmu 49 404 €. 2023: daň z príjmu 5 194 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.03,3 tis.49,4 tis.5,2 tis.03,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 314 €. 2022: daň z príjmu 49 404 €. 2023: daň z príjmu 5 194 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby724,3 tis.1,6 mil.1,23 mil.1,34 mil.603,3 tis.
Výsledok hospodárenia20,6 tis.209,8 tis.62,3 tis.−293,5 tis.3,7 tis.
Aktíva811,6 tis.1,21 mil.1,61 mil.2,58 mil.2,52 mil.
Vlastné imanie278,8 tis.612,8 tis.675,1 tis.381,6 tis.385,2 tis.
Daň z príjmu3,3 tis.49,4 tis.5,2 tis.03,8 tis.
Zadlženosť32,2 %37,0 %58,0 %85,2 %84,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
603,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
2,52 mil.
Vlastné imanie
385,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
84,7 %

2024

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
−293,5 tis.
Aktíva
2,58 mil.
Vlastné imanie
381,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,2 %

2023

Tržby
1,23 mil.
Výsledok hospodárenia
62,3 tis.
Aktíva
1,61 mil.
Vlastné imanie
675,1 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
58,0 %

2022

Tržby
1,6 mil.
Výsledok hospodárenia
209,8 tis.
Aktíva
1,21 mil.
Vlastné imanie
612,8 tis.
Daň z príjmu
49,4 tis.
Zadlženosť
37,0 %

2021

Tržby
724,3 tis.
Výsledok hospodárenia
20,6 tis.
Aktíva
811,6 tis.
Vlastné imanie
278,8 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
32,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API