Súhrn
- Vznik
- 01. 05. 201115 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 76 674 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Elit Trans s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45880221
- daňové identifikačné číslo
- 2023261669
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023261669
- Sídlo
- Belanská 577/28, 03301 Liptovský Hrádok, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Hrádokokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 05. 2011
- V registri
- 15 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 54545/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 631569
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 05. 2011 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 05. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 01. 05. 2011 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 01. 05. 2011 | — |
| pripravné práce k realizácii stavby | 01. 05. 2011 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 05. 2011 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 05. 2011 | — |
| medzinárodná nákladná cestná doprava | 01. 05. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023261669 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023261669 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 12 737 € a znížila tržby o ▼12 % na 76,7 tisíc eur.
Tržby
76 674 €
▼ 12,0 %Výsledok hospodárenia
12 737 €
▲ 1 480,0 %Aktíva
55 573 €
▲ 85,3 %Vlastné imanie
6 326 €
▲ 198,7 %Zadlženosť
88,6 %
Hrubá marža
18,4 %
Čistá marža
16,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,1 tis. | 105 tis. | 131,3 tis. | 87,2 tis. | 76,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,6 tis. | 327 | 196 | −923 | 12,7 tis. |
| Aktíva | 39,3 tis. | 38,5 tis. | 37,7 tis. | 30 tis. | 55,6 tis. |
| Vlastné imanie | −6 tis. | −5,7 tis. | −5,5 tis. | −6,4 tis. | 6,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 68 | 86 | 960 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 115,3 % | 114,8 % | 114,6 % | 121,4 % | 88,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 76,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 55,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 88,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 87,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −923
- Aktíva
- 30 tis.
- Vlastné imanie
- −6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 121,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 131,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 196
- Aktíva
- 37,7 tis.
- Vlastné imanie
- −5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 86
- Zadlženosť
- 114,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 105 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 327
- Aktíva
- 38,5 tis.
- Vlastné imanie
- −5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 68
- Zadlženosť
- 114,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 17,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 39,3 tis.
- Vlastné imanie
- −6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.