Súhrn
- Vznik
- 12. 10. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 492 317 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- T-TRADE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45875391
- daňové identifikačné číslo
- 2023120649
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 10. 2010
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 102015/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1041513
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 12. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 12. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 12. 10. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 12. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 12. 2014 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 12. 2014 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 16. 12. 2014 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 12. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 12. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 12. 2014 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 16. 12. 2014 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 30. 10. 2015 | — |
| výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 12. 04. 2016 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 04. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 04. 2016 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 04. 2016 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 06. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 25. 06. 2016 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 25. 06. 2016 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 23. 03. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023120649 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 685 € a zvýšila tržby o ▲81 % na 492,3 tisíc eur.
Tržby
492 317 €
▲ 81,3 %Výsledok hospodárenia
685 €
▲ 100,8 %Aktíva
930 618 €
▲ 32,0 %Vlastné imanie
−137 228 €
▲ 0,5 %Zadlženosť
114,7 %
Hrubá marža
0,3 %
Čistá marža
0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 226,6 tis. | 271,5 tis. | 492,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | −41,7 tis. | −89 tis. | 685 |
| Aktíva | — | 487,1 tis. | 704,9 tis. | 930,6 tis. |
| Vlastné imanie | — | −48,9 tis. | −137,9 tis. | −137,2 tis. |
| Daň z príjmu | — | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | — | 110,0 % | 119,6 % | 114,7 % |
2017
- Tržby
- 492,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 685
- Aktíva
- 930,6 tis.
- Vlastné imanie
- −137,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 114,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 271,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −89 tis.
- Aktíva
- 704,9 tis.
- Vlastné imanie
- −137,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 119,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 226,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −41,7 tis.
- Aktíva
- 487,1 tis.
- Vlastné imanie
- −48,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 110,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.