prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CASTE Beverages s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45873721aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 10. 201016 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
244 132 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CASTE Beverages s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45873721
daňové identifikačné číslo
2023117987
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023117987
Sídlo
Pod Vitalinou 484/8, 040 01 Košice - mestská časť Kavečany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 10. 2010
V registri
16 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26386/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1074626
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 10. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 10. 2010—
správa bytového alebo nebytového fondu01. 10. 2010—
reklamné a marketingové služby01. 10. 2010—
Výroba nápojov26. 08. 2016—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja17. 06. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 12. 2024—
Prípravné práce k realizácii stavieb14. 12. 2024—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 12. 2024—
Čistiace a upratovacie služby14. 12. 2024—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne14. 12. 2024—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo14. 12. 2024—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 12. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave14. 12. 2024—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy14. 12. 2024—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce14. 12. 2024—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahy14. 12. 2024—
Vedenie účtovníctva14. 12. 2024—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 12. 2024—
Fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky14. 12. 2024—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť14. 12. 2024—
Prevádzkovanie jaslí14. 12. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu14. 12. 2024—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 12. 2024—
Poskytovanie služieb osobného charakteru14. 12. 2024—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov14. 12. 2024—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby14. 12. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023117987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023117987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023117987IČ DPH SK2023117987Obdobia daňových registráciíDIČ 2023117987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023117987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023117987IČ DPH SK2023117987Obdobia daňových registráciíDIČ 2023117987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023117987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023117987IČ DPH SK2023117987
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202311798711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2023
daňové identifikačné číslo202311798710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 038 € a zvýšila tržby o ▲2 823 % na 244,1 tisíc eur.

Tržby

244 132 €

▲ 2 822,7 %

Výsledok hospodárenia

4 038 €

▲ 116,1 %

Aktíva

79 693 €

▼ 26,8 %

Vlastné imanie

78 620 €

▲ 4,9 %

Zadlženosť

1,3 %

Hrubá marža

2,1 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 8 353 €. 2025: tržby 244 132 €.250 tis.125 tis.00008,4 tis.244,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 8 353 €. 2025: tržby 244 132 €.250 tis.125 tis.00008,4 tis.244,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 8 353 €. 2025: tržby 244 132 €.250 tis.125 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 657 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 078 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.50 tis.0−50 tis.00+28,7 tis.−25,1 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 657 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 078 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.50 tis.0−50 tis.00+28,7 tis.−25,1 tis.+4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 657 €. 2024: výsledok hospodárenia −25 078 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 038 €.50 tis.0−50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 36 279 €, vlastné imanie 2 479 €. 2022: aktíva 39 979 €, vlastné imanie 2 479 €. 2023: aktíva 31 588 €, vlastné imanie 30 602 €. 2024: aktíva 108 850 €, vlastné imanie 74 922 €. 2025: aktíva 79 693 €, vlastné imanie 78 620 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 36 279 €, vlastné imanie 2 479 €. 2022: aktíva 39 979 €, vlastné imanie 2 479 €. 2023: aktíva 31 588 €, vlastné imanie 30 602 €. 2024: aktíva 108 850 €, vlastné imanie 74 922 €. 2025: aktíva 79 693 €, vlastné imanie 78 620 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 36 279 €, vlastné imanie 2 479 €. 2022: aktíva 39 979 €, vlastné imanie 2 479 €. 2023: aktíva 31 588 €, vlastné imanie 30 602 €. 2024: aktíva 108 850 €, vlastné imanie 74 922 €. 2025: aktíva 79 693 €, vlastné imanie 78 620 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 691 €. 2022: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 391 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 588 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 850 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 79 693 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 691 €. 2022: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 391 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 588 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 850 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 79 693 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 691 €. 2022: dlhodobý majetok 31 588 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 391 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 588 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 108 850 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 79 693 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 800 €. 2022: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 500 €. 2023: vlastné imanie 30 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 986 €. 2024: vlastné imanie 74 922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 928 €. 2025: vlastné imanie 78 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 073 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 800 €. 2022: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 500 €. 2023: vlastné imanie 30 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 986 €. 2024: vlastné imanie 74 922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 928 €. 2025: vlastné imanie 78 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 073 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 800 €. 2022: vlastné imanie 2 479 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 500 €. 2023: vlastné imanie 30 602 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 986 €. 2024: vlastné imanie 74 922 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 928 €. 2025: vlastné imanie 78 620 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 073 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 986 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 073 €.2 tis.1 tis.00098601,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 986 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 073 €.2 tis.1 tis.00098601,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 986 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 073 €.2 tis.1 tis.00986202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0008,4 tis.244,1 tis.
Výsledok hospodárenia0028,7 tis.−25,1 tis.4 tis.
Aktíva36,3 tis.40 tis.31,6 tis.108,8 tis.79,7 tis.
Vlastné imanie2,5 tis.2,5 tis.30,6 tis.74,9 tis.78,6 tis.
Daň z príjmu0098601,1 tis.
Zadlženosť93,2 %93,8 %3,1 %31,2 %1,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
244,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
78,6 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
1,3 %

2024

Tržby
8,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,1 tis.
Aktíva
108,8 tis.
Vlastné imanie
74,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
28,7 tis.
Aktíva
31,6 tis.
Vlastné imanie
30,6 tis.
Daň z príjmu
986
Zadlženosť
3,1 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
40 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
36,3 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API