Súhrn
- Vznik
- 09. 10. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 82 028 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Zenith Racing s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 45866091
- daňové identifikačné číslo
- 2023124367
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dunajská 8, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 10. 2010
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 114619/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 420174
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 09. 10. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 10. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 10. 2010 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 09. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 09. 10. 2010 | — |
| fotografické služby | 07. 08. 2012 | — |
| polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín | 07. 08. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 07. 08. 2012 | — |
| počítačové služby | 07. 08. 2012 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 07. 08. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023124367 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 05. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲14 % na 41 772 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 82 tisíc eur.
Tržby
82 028 €
▲ 31,2 %Výsledok hospodárenia
41 772 €
▲ 13,8 %Aktíva
97 271 €
▲ 13,1 %Vlastné imanie
94 427 €
▲ 19,6 %Zadlženosť
2,9 %
Hrubá marža
63,5 %
Čistá marža
50,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 119,5 tis. | 0 | 62,5 tis. | 82 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 71 tis. | −8,3 tis. | 36,7 tis. | 41,8 tis. |
| Aktíva | 178,3 tis. | 66,8 tis. | 86 tis. | 97,3 tis. |
| Vlastné imanie | 159,8 tis. | 57,3 tis. | 78,9 tis. | 94,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 6,5 tis. | 10,3 tis. |
| Zadlženosť | 10,2 % | 13,2 % | 8,2 % | 2,9 % |
2018
- Tržby
- 82 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,8 tis.
- Aktíva
- 97,3 tis.
- Vlastné imanie
- 94,4 tis.
- Daň z príjmu
- 10,3 tis.
- Zadlženosť
- 2,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 62,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 36,7 tis.
- Aktíva
- 86 tis.
- Vlastné imanie
- 78,9 tis.
- Daň z príjmu
- 6,5 tis.
- Zadlženosť
- 8,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,3 tis.
- Aktíva
- 66,8 tis.
- Vlastné imanie
- 57,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 13,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 119,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 71 tis.
- Aktíva
- 178,3 tis.
- Vlastné imanie
- 159,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.