Súhrn
- Vznik
- 07. 10. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Anlu, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45860475
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trnavská 744/69, 900 27 Bernolákovo, Slovenská republika
- Územie
- Bernolákovookres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 10. 2010
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 67935/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 392516
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 07. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 07. 10. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 07. 10. 2010 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky, | 07. 10. 2010 | — |
| vydavateľská činnosť, | 07. 10. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 07. 10. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 07. 10. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 07. 10. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 07. 10. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 07. 10. 2010 | — |
| Izolatérstvo | 21. 08. 2015 | — |
02
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
03
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 644 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 644 €
▼ 103,0 %Aktíva
16 142 €
▼ 54,1 %Vlastné imanie
5 666 €
▼ 22,5 %Zadlženosť
64,9 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 42,4 tis. | 39,1 tis. | 20,4 tis. | 20,1 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,3 tis. | −1,9 tis. | −9,5 tis. | −810 | −1,6 tis. |
| Aktíva | 58,9 tis. | 51,7 tis. | 38,8 tis. | 35,2 tis. | 16,1 tis. |
| Vlastné imanie | 19,5 tis. | 17,7 tis. | 8,1 tis. | 7,3 tis. | 5,7 tis. |
| Daň z príjmu | 491 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 66,9 % | 65,8 % | 79,1 % | 79,2 % | 64,9 % |
aj 2015–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 16,1 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 64,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −810
- Aktíva
- 35,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 20,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,5 tis.
- Aktíva
- 38,8 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 39,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 51,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 42,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 58,9 tis.
- Vlastné imanie
- 19,5 tis.
- Daň z príjmu
- 491
- Zadlženosť
- 66,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2017 — v pláne Štandard
04
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
05
Prepojenia
06
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
07
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.