prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Družstvo podielnikov Povina, družstvo

identifikačné číslo organizácie 45849838aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
9 592 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Družstvo podielnikov Povina, družstvo
identifikačné číslo organizácie
45849838
daňové identifikačné číslo
2023136544
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
155, 02333 Povina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
26. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Dr, vložka č. 10116/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
716116
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja26. 10. 2010—
poskytovanie služieb v lesníctve26. 10. 2010—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve26. 10. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 10. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023136544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023136544Obdobia daňových registráciíDIČ 2023136544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023136544Obdobia daňových registráciíDIČ 2023136544: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023136544
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202313654410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 3 698 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 9,6 tisíc eur.

Tržby

9 592 €

▲ 7,0 %

Výsledok hospodárenia

3 698 €

▲ 113,2 %

Aktíva

47 266 €

▼ 10,5 %

Vlastné imanie

46 926 €

▲ 182,4 %

Zadlženosť

0,7 %

Hrubá marža

42,1 %

Čistá marža

38,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 43 740 €. 2022: tržby 56 833 €. 2023: tržby 19 504 €. 2024: tržby 8 968 €. 2025: tržby 9 592 €.100 tis.50 tis.043,7 tis.56,8 tis.19,5 tis.9 tis.9,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 43 740 €. 2022: tržby 56 833 €. 2023: tržby 19 504 €. 2024: tržby 8 968 €. 2025: tržby 9 592 €.100 tis.50 tis.043,7 tis.56,8 tis.19,5 tis.9 tis.9,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 43 740 €. 2022: tržby 56 833 €. 2023: tržby 19 504 €. 2024: tržby 8 968 €. 2025: tržby 9 592 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 310 €. 2024: výsledok hospodárenia −28 015 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 698 €.5 tis.0−50 tis.−12 tis.−9,3 tis.−17,3 tis.−28 tis.+3,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 310 €. 2024: výsledok hospodárenia −28 015 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 698 €.5 tis.0−50 tis.−12 tis.−9,3 tis.−17,3 tis.−28 tis.+3,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 253 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 310 €. 2024: výsledok hospodárenia −28 015 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 698 €.5 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 113 249 €, vlastné imanie −2 336 €. 2022: aktíva 95 237 €, vlastné imanie −11 590 €. 2023: aktíva 78 967 €, vlastné imanie −28 900 €. 2024: aktíva 52 828 €, vlastné imanie −56 915 €. 2025: aktíva 47 266 €, vlastné imanie 46 926 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 113 249 €, vlastné imanie −2 336 €. 2022: aktíva 95 237 €, vlastné imanie −11 590 €. 2023: aktíva 78 967 €, vlastné imanie −28 900 €. 2024: aktíva 52 828 €, vlastné imanie −56 915 €. 2025: aktíva 47 266 €, vlastné imanie 46 926 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 113 249 €, vlastné imanie −2 336 €. 2022: aktíva 95 237 €, vlastné imanie −11 590 €. 2023: aktíva 78 967 €, vlastné imanie −28 900 €. 2024: aktíva 52 828 €, vlastné imanie −56 915 €. 2025: aktíva 47 266 €, vlastné imanie 46 926 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 416 €, finančné účty 53 833 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 938 €, finančné účty 84 299 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 170 €, finančné účty 61 797 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 339 €, finančné účty 39 489 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 134 €, finančné účty 46 132 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 416 €, finančné účty 53 833 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 938 €, finančné účty 84 299 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 170 €, finančné účty 61 797 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 339 €, finančné účty 39 489 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 134 €, finančné účty 46 132 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 416 €, finančné účty 53 833 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 938 €, finančné účty 84 299 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 170 €, finančné účty 61 797 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 339 €, finančné účty 39 489 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 134 €, finančné účty 46 132 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 585 €. 2022: vlastné imanie −11 590 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 827 €. 2023: vlastné imanie −28 900 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 107 554 €. 2024: vlastné imanie −56 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 109 743 €. 2025: vlastné imanie 46 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 585 €. 2022: vlastné imanie −11 590 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 827 €. 2023: vlastné imanie −28 900 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 107 554 €. 2024: vlastné imanie −56 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 109 743 €. 2025: vlastné imanie 46 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 115 585 €. 2022: vlastné imanie −11 590 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 827 €. 2023: vlastné imanie −28 900 €, dlhodobé záväzky 313 €, krátkodobé záväzky 107 554 €. 2024: vlastné imanie −56 915 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 109 743 €. 2025: vlastné imanie 46 926 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby43,7 tis.56,8 tis.19,5 tis.9 tis.9,6 tis.
Výsledok hospodárenia−12 tis.−9,3 tis.−17,3 tis.−28 tis.3,7 tis.
Aktíva113,2 tis.95,2 tis.79 tis.52,8 tis.47,3 tis.
Vlastné imanie−2,3 tis.−11,6 tis.−28,9 tis.−56,9 tis.46,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť102,1 %112,2 %136,6 %207,7 %0,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
47,3 tis.
Vlastné imanie
46,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
0,7 %

2024

Tržby
9 tis.
Výsledok hospodárenia
−28 tis.
Aktíva
52,8 tis.
Vlastné imanie
−56,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
207,7 %

2023

Tržby
19,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,3 tis.
Aktíva
79 tis.
Vlastné imanie
−28,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
136,6 %

2022

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,3 tis.
Aktíva
95,2 tis.
Vlastné imanie
−11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,2 %

2021

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
113,2 tis.
Vlastné imanie
−2,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API