Súhrn
- Vznik
- 25. 09. 201016 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PolyFol Group s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45847355
- daňové identifikačné číslo
- 2023110496
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023110496
- Sídlo
- Štefánikova 699, 905 01 Senica, Slovenská republika
- Územie
- Senicaokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 09. 2010
- V registri
- 16 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26205/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 922019
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 25. 09. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 25. 09. 2010 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 22. 08. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 25. 09. 2010 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 22. 08. 2018 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 22. 08. 2018 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 22. 08. 2018 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 22. 08. 2018 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 22. 08. 2018 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 22. 08. 2018 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 22. 08. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 08. 2018 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 22. 08. 2018 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 22. 08. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 09. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023110496 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 05. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2023110496 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prepadlo do straty −4 317 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−4 317 €
▼ 105,2 %Aktíva
757 293 €
▲ 0,1 %Vlastné imanie
−145 261 €
▼ 3,1 %Zadlženosť
119,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 44,3 tis. | 18 tis. | 20 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −43,6 tis. | −109 tis. | 15,1 tis. | 83,7 tis. | −4,3 tis. |
| Aktíva | 1,45 mil. | 1,34 mil. | 1,34 mil. | 756,6 tis. | 757,3 tis. |
| Vlastné imanie | −130,8 tis. | −239,7 tis. | −224,6 tis. | −140,9 tis. | −145,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 5,5 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 109,0 % | 117,9 % | 116,7 % | 118,6 % | 119,2 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 757,3 tis.
- Vlastné imanie
- −145,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 119,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 83,7 tis.
- Aktíva
- 756,6 tis.
- Vlastné imanie
- −140,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 118,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 20 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,1 tis.
- Aktíva
- 1,34 mil.
- Vlastné imanie
- −224,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 116,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 18 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −109 tis.
- Aktíva
- 1,34 mil.
- Vlastné imanie
- −239,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 117,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 44,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,6 tis.
- Aktíva
- 1,45 mil.
- Vlastné imanie
- −130,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.