prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

VIZAMO s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45845310aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 09. 201016 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VIZAMO s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45845310
daňové identifikačné číslo
2023104798
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 09. 2010
V registri
16 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 56152/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
418527
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby15. 09. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 09. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 09. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 09. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 09. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 09. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 09. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla15. 09. 2010—
prenájom hnuteľných vecí15. 09. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 09. 2010—
reklamné a marketingové služby15. 09. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023104798: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023104798Obdobia daňových registráciíDIČ 2023104798: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023104798Obdobia daňových registráciíDIČ 2023104798: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023104798
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202310479810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 624 441 €. 2018: tržby 3 059 051 €. 2019: tržby 3 599 291 €. 2020: tržby 2 650 820 €. 2022: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.01,62 mil.3,06 mil.3,6 mil.2,65 mil.020172018201920202022Tržby2017: tržby 1 624 441 €. 2018: tržby 3 059 051 €. 2019: tržby 3 599 291 €. 2020: tržby 2 650 820 €. 2022: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.01,62 mil.3,06 mil.3,6 mil.2,65 mil.020172018201920202022Tržby2017: tržby 1 624 441 €. 2018: tržby 3 059 051 €. 2019: tržby 3 599 291 €. 2020: tržby 2 650 820 €. 2022: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.00201720192022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 54 347 €. 2018: výsledok hospodárenia 93 764 €. 2019: výsledok hospodárenia 49 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 214 328 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.250 tis.125 tis.0+54,3 tis.+93,8 tis.+49,9 tis.+214,3 tis.020172018201920202022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 54 347 €. 2018: výsledok hospodárenia 93 764 €. 2019: výsledok hospodárenia 49 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 214 328 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.250 tis.125 tis.0+54,3 tis.+49,9 tis.0201720192022Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 54 347 €. 2018: výsledok hospodárenia 93 764 €. 2019: výsledok hospodárenia 49 879 €. 2020: výsledok hospodárenia 214 328 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.250 tis.125 tis.00201720192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 832 985 €, vlastné imanie 63 169 €. 2018: aktíva 943 768 €, vlastné imanie 101 879 €. 2019: aktíva 2 404 698 €, vlastné imanie 340 161 €. 2020: aktíva 2 688 502 €, vlastné imanie 203 200 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 832 985 €, vlastné imanie 63 169 €. 2018: aktíva 943 768 €, vlastné imanie 101 879 €. 2019: aktíva 2 404 698 €, vlastné imanie 340 161 €. 2020: aktíva 2 688 502 €, vlastné imanie 203 200 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 832 985 €, vlastné imanie 63 169 €. 2018: aktíva 943 768 €, vlastné imanie 101 879 €. 2019: aktíva 2 404 698 €, vlastné imanie 340 161 €. 2020: aktíva 2 688 502 €, vlastné imanie 203 200 €. 2022: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 90 404 €, zásoby 11 858 €, pohľadávky 612 928 €, finančné účty 117 795 €. 2018: dlhodobý majetok 390 610 €, zásoby 48 850 €, pohľadávky 437 326 €, finančné účty 66 982 €. 2019: dlhodobý majetok 2 133 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 534 €, finančné účty 7 201 €. 2020: dlhodobý majetok 2 086 665 €, zásoby 173 082 €, pohľadávky 375 074 €, finančné účty 53 681 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 90 404 €, zásoby 11 858 €, pohľadávky 612 928 €, finančné účty 117 795 €. 2018: dlhodobý majetok 390 610 €, zásoby 48 850 €, pohľadávky 437 326 €, finančné účty 66 982 €. 2019: dlhodobý majetok 2 133 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 534 €, finančné účty 7 201 €. 2020: dlhodobý majetok 2 086 665 €, zásoby 173 082 €, pohľadávky 375 074 €, finančné účty 53 681 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 90 404 €, zásoby 11 858 €, pohľadávky 612 928 €, finančné účty 117 795 €. 2018: dlhodobý majetok 390 610 €, zásoby 48 850 €, pohľadávky 437 326 €, finančné účty 66 982 €. 2019: dlhodobý majetok 2 133 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 534 €, finančné účty 7 201 €. 2020: dlhodobý majetok 2 086 665 €, zásoby 173 082 €, pohľadávky 375 074 €, finančné účty 53 681 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 63 169 €, dlhodobé záväzky 18 297 €, krátkodobé záväzky 751 519 €. 2018: vlastné imanie 101 879 €, dlhodobé záväzky 105 436 €, krátkodobé záväzky 736 453 €. 2019: vlastné imanie 340 161 €, dlhodobé záväzky 1 216 301 €, krátkodobé záväzky 848 236 €. 2020: vlastné imanie 203 200 €, dlhodobé záväzky 1 277 107 €, krátkodobé záväzky 1 208 195 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 63 169 €, dlhodobé záväzky 18 297 €, krátkodobé záväzky 751 519 €. 2018: vlastné imanie 101 879 €, dlhodobé záväzky 105 436 €, krátkodobé záväzky 736 453 €. 2019: vlastné imanie 340 161 €, dlhodobé záväzky 1 216 301 €, krátkodobé záväzky 848 236 €. 2020: vlastné imanie 203 200 €, dlhodobé záväzky 1 277 107 €, krátkodobé záväzky 1 208 195 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 63 169 €, dlhodobé záväzky 18 297 €, krátkodobé záväzky 751 519 €. 2018: vlastné imanie 101 879 €, dlhodobé záväzky 105 436 €, krátkodobé záväzky 736 453 €. 2019: vlastné imanie 340 161 €, dlhodobé záväzky 1 216 301 €, krátkodobé záväzky 848 236 €. 2020: vlastné imanie 203 200 €, dlhodobé záväzky 1 277 107 €, krátkodobé záväzky 1 208 195 €. 2022: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.020172018201920202022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 395 €. 2018: daň z príjmu 12 111 €. 2019: daň z príjmu 13 258 €. 2020: daň z príjmu 10 132 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.06,4 tis.12,1 tis.13,3 tis.10,1 tis.020172018201920202022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 395 €. 2018: daň z príjmu 12 111 €. 2019: daň z príjmu 13 258 €. 2020: daň z príjmu 10 132 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.06,4 tis.12,1 tis.13,3 tis.10,1 tis.020172018201920202022Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 395 €. 2018: daň z príjmu 12 111 €. 2019: daň z príjmu 13 258 €. 2020: daň z príjmu 10 132 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201720192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,62 mil.3,06 mil.3,6 mil.2,65 mil.0
Výsledok hospodárenia54,3 tis.93,8 tis.49,9 tis.214,3 tis.0
Aktíva833 tis.943,8 tis.2,4 mil.2,69 mil.0
Vlastné imanie63,2 tis.101,9 tis.340,2 tis.203,2 tis.0
Daň z príjmu6,4 tis.12,1 tis.13,3 tis.10,1 tis.0
Zadlženosť92,4 %89,2 %85,9 %92,4 %—

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
2,65 mil.
Výsledok hospodárenia
214,3 tis.
Aktíva
2,69 mil.
Vlastné imanie
203,2 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
92,4 %

2019

Tržby
3,6 mil.
Výsledok hospodárenia
49,9 tis.
Aktíva
2,4 mil.
Vlastné imanie
340,2 tis.
Daň z príjmu
13,3 tis.
Zadlženosť
85,9 %

2018

Tržby
3,06 mil.
Výsledok hospodárenia
93,8 tis.
Aktíva
943,8 tis.
Vlastné imanie
101,9 tis.
Daň z príjmu
12,1 tis.
Zadlženosť
89,2 %

2017

Tržby
1,62 mil.
Výsledok hospodárenia
54,3 tis.
Aktíva
833 tis.
Vlastné imanie
63,2 tis.
Daň z príjmu
6,4 tis.
Zadlženosť
92,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API