Súhrn
- Vznik
- 01. 09. 201010 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 4 228 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MARRONE, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45716854
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná ul. 198/30, 91965 Dolná Krupá, Slovenská republika
- Územie
- Dolná Krupáokres TrnavaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 09. 2010
- Zánik
- 04. 08. 2021
- V registri
- 10 rokov 11 mesiacov
- Stav
- zaniknutý 04. 08. 2021
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 26064/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 846883
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 14. 08. 2021 (rok porušenia 2016).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −137 € a znížila tržby o ▼65 % na 4,2 tisíc eur.
Tržby
4 228 €
▼ 64,6 %Výsledok hospodárenia
−137 €
▲ 94,6 %Aktíva
8 905 €
bez zmenyVlastné imanie
−327 443 €
bez zmenyZadlženosť
3 777,1 %
Hrubá marža
−3,2 %
Čistá marža
−3,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57,9 tis. | 16,5 tis. | 11 tis. | 11,9 tis. | 4,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −45,1 tis. | −25,8 tis. | −16 tis. | −2,5 tis. | −137 |
| Aktíva | 65,8 tis. | 19 tis. | 18,1 tis. | 8,9 tis. | 8,9 tis. |
| Vlastné imanie | −283 tis. | −308,8 tis. | −324,8 tis. | −327,3 tis. | −327,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 529,8 % | 1 728,8 % | 1 898,7 % | 3 775,5 % | 3 777,1 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 4,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −137
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- −327,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3 777,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- −327,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3 775,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 11 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16 tis.
- Aktíva
- 18,1 tis.
- Vlastné imanie
- −324,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 898,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 16,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −25,8 tis.
- Aktíva
- 19 tis.
- Vlastné imanie
- −308,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 728,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 57,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −45,1 tis.
- Aktíva
- 65,8 tis.
- Vlastné imanie
- −283 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 529,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.