prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

RIGHT WAY, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45715378aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 201016 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
174 094 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RIGHT WAY, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45715378
daňové identifikačné číslo
2023102389
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tešedíkova 28, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2010
V registri
16 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 67382/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
410402
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,08. 09. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,08. 09. 2010—
obstarávateľská činnosť spojená s prevádzkou nehnuteľností,08. 09. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,08. 09. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,08. 09. 2010—
prenájom hnuteľných vecí,08. 09. 2010—
administratívne služby,08. 09. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,08. 09. 2010—
vedenie účtovníctva,08. 09. 2010—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,08. 09. 2010—
reklamné a marketingové služby,08. 09. 2010—
fotografické služby,08. 09. 2010—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,08. 09. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,08. 09. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023102389: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023102389: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023102389IČ DPH SK2023102389Obdobia daňových registráciíDIČ 2023102389: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023102389: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023102389IČ DPH SK2023102389Obdobia daňových registráciíDIČ 2023102389: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023102389: od 11. 09. 2026 do 01. 11. 2026.20262027dnesDIČ 2023102389IČ DPH SK2023102389
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202310238911. 09. 202601. 11. 202631. 10. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2010
daňové identifikačné číslo202310238910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2026 (rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −94 € a zvýšila tržby o ▲570 % na 174,1 tisíc eur.

Tržby

174 094 €

▲ 569,6 %

Výsledok hospodárenia

−94 €

▲ 97,6 %

Aktíva

62 125 €

▲ 152,3 %

Vlastné imanie

9 835 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

84,2 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 36 806 €. 2020: tržby 72 574 €. 2021: tržby 958 €. 2022: tržby 26 000 €. 2023: tržby 174 094 €.200 tis.100 tis.036,8 tis.72,6 tis.95826 tis.174,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 36 806 €. 2020: tržby 72 574 €. 2021: tržby 958 €. 2022: tržby 26 000 €. 2023: tržby 174 094 €.200 tis.100 tis.036,8 tis.72,6 tis.95826 tis.174,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 36 806 €. 2020: tržby 72 574 €. 2021: tržby 958 €. 2022: tržby 26 000 €. 2023: tržby 174 094 €.200 tis.100 tis.0958201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −43 184 €. 2020: výsledok hospodárenia 25 140 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 097 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −94 €.50 tis.0−50 tis.−43,2 tis.+25,1 tis.−1,1 tis.−4 tis.−9420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −43 184 €. 2020: výsledok hospodárenia 25 140 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 097 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −94 €.50 tis.0−50 tis.−43,2 tis.+25,1 tis.−1,1 tis.−4 tis.−9420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −43 184 €. 2020: výsledok hospodárenia 25 140 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 097 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 996 €. 2023: výsledok hospodárenia −94 €.50 tis.0−50 tis.−94201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 939 €, vlastné imanie −8 543 €. 2020: aktíva 41 247 €, vlastné imanie 16 598 €. 2021: aktíva 26 094 €, vlastné imanie 15 500 €. 2022: aktíva 24 623 €, vlastné imanie 9 929 €. 2023: aktíva 62 125 €, vlastné imanie 9 835 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 939 €, vlastné imanie −8 543 €. 2020: aktíva 41 247 €, vlastné imanie 16 598 €. 2021: aktíva 26 094 €, vlastné imanie 15 500 €. 2022: aktíva 24 623 €, vlastné imanie 9 929 €. 2023: aktíva 62 125 €, vlastné imanie 9 835 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 24 939 €, vlastné imanie −8 543 €. 2020: aktíva 41 247 €, vlastné imanie 16 598 €. 2021: aktíva 26 094 €, vlastné imanie 15 500 €. 2022: aktíva 24 623 €, vlastné imanie 9 929 €. 2023: aktíva 62 125 €, vlastné imanie 9 835 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 820 €, finančné účty 6 979 €. 2020: dlhodobý majetok 9 386 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 020 €, finančné účty 16 841 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 969 €, finančné účty 16 125 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 744 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 25 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 472 €, finančné účty 385 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 820 €, finančné účty 6 979 €. 2020: dlhodobý majetok 9 386 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 020 €, finančné účty 16 841 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 969 €, finančné účty 16 125 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 744 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 25 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 472 €, finančné účty 385 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 16 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 820 €, finančné účty 6 979 €. 2020: dlhodobý majetok 9 386 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 020 €, finančné účty 16 841 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 969 €, finančné účty 16 125 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 744 €, finančné účty 3 879 €. 2023: dlhodobý majetok 25 268 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 472 €, finančné účty 385 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −8 543 €, dlhodobé záväzky 17 606 €, krátkodobé záväzky 15 876 €. 2020: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 13 884 €, krátkodobé záväzky 10 765 €. 2021: vlastné imanie 15 500 €, dlhodobé záväzky 10 548 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2022: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 694 €. 2023: vlastné imanie 9 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 290 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −8 543 €, dlhodobé záväzky 17 606 €, krátkodobé záväzky 15 876 €. 2020: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 13 884 €, krátkodobé záväzky 10 765 €. 2021: vlastné imanie 15 500 €, dlhodobé záväzky 10 548 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2022: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 694 €. 2023: vlastné imanie 9 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 290 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −8 543 €, dlhodobé záväzky 17 606 €, krátkodobé záväzky 15 876 €. 2020: vlastné imanie 16 598 €, dlhodobé záväzky 13 884 €, krátkodobé záväzky 10 765 €. 2021: vlastné imanie 15 500 €, dlhodobé záväzky 10 548 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2022: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 694 €. 2023: vlastné imanie 9 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 290 €.100 tis.0−10 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €.2001000000020020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €.2001000000020020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €.2001000000020020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,8 tis.72,6 tis.95826 tis.174,1 tis.
Výsledok hospodárenia−43,2 tis.25,1 tis.−1,1 tis.−4 tis.−94
Aktíva24,9 tis.41,2 tis.26,1 tis.24,6 tis.62,1 tis.
Vlastné imanie−8,5 tis.16,6 tis.15,5 tis.9,9 tis.9,8 tis.
Daň z príjmu0000200
Zadlženosť134,3 %59,8 %40,6 %59,7 %84,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
174,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−94
Aktíva
62,1 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
200
Zadlženosť
84,2 %

2022

Tržby
26 tis.
Výsledok hospodárenia
−4 tis.
Aktíva
24,6 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,7 %

2021

Tržby
958
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
26,1 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
40,6 %

2020

Tržby
72,6 tis.
Výsledok hospodárenia
25,1 tis.
Aktíva
41,2 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,8 %

2019

Tržby
36,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−43,2 tis.
Aktíva
24,9 tis.
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API