prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Wafflex s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45672121aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 07. 201016 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
205 941 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Wafflex s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45672121
daňové identifikačné číslo
2023075098
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 07. 2010
V registri
16 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26059/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
811901
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba jednoduchých výrobkov z kovu22. 02. 2013—
zámočníctvo22. 02. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 07. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 07. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla22. 07. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 07. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 07. 2010—
čistiace a upratovacie služby22. 07. 2010—
prevádzkovanie čistiarne a práčovne22. 07. 2010—
reklamné a marketingové služby22. 07. 2010—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť22. 07. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 07. 2010—
počítačové služby22. 07. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 07. 2010—
prenájom hnuteľných vecí22. 07. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023075098: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023075098Obdobia daňových registráciíDIČ 2023075098: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023075098Obdobia daňových registráciíDIČ 2023075098: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023075098
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202307509810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼75 % na 7 044 € a znížila tržby o ▼15 % na 205,9 tisíc eur.

Tržby

205 941 €

▼ 14,7 %

Výsledok hospodárenia

7 044 €

▼ 75,5 %

Aktíva

105 561 €

▲ 77,2 %

Vlastné imanie

56 861 €

▲ 14,1 %

Zadlženosť

46,1 %

Hrubá marža

4,4 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 98 065 €. 2021: tržby 174 118 €. 2022: tržby 161 014 €. 2023: tržby 241 542 €. 2024: tržby 205 941 €.250 tis.125 tis.098,1 tis.174,1 tis.161 tis.241,5 tis.205,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 98 065 €. 2021: tržby 174 118 €. 2022: tržby 161 014 €. 2023: tržby 241 542 €. 2024: tržby 205 941 €.250 tis.125 tis.098,1 tis.174,1 tis.161 tis.241,5 tis.205,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 98 065 €. 2021: tržby 174 118 €. 2022: tržby 161 014 €. 2023: tržby 241 542 €. 2024: tržby 205 941 €.250 tis.125 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 727 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 727 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 695 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 044 €.50 tis.25 tis.0+4,7 tis.+1,9 tis.+3,7 tis.+28,7 tis.+7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 727 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 727 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 695 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 044 €.50 tis.25 tis.0+4,7 tis.+1,9 tis.+3,7 tis.+28,7 tis.+7 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 727 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 945 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 727 €. 2023: výsledok hospodárenia 28 695 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 044 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 375 €, vlastné imanie −29 718 €. 2021: aktíva 47 252 €, vlastné imanie −27 773 €. 2022: aktíva 27 631 €, vlastné imanie 21 122 €. 2023: aktíva 59 561 €, vlastné imanie 49 818 €. 2024: aktíva 105 561 €, vlastné imanie 56 861 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 375 €, vlastné imanie −29 718 €. 2021: aktíva 47 252 €, vlastné imanie −27 773 €. 2022: aktíva 27 631 €, vlastné imanie 21 122 €. 2023: aktíva 59 561 €, vlastné imanie 49 818 €. 2024: aktíva 105 561 €, vlastné imanie 56 861 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 42 375 €, vlastné imanie −29 718 €. 2021: aktíva 47 252 €, vlastné imanie −27 773 €. 2022: aktíva 27 631 €, vlastné imanie 21 122 €. 2023: aktíva 59 561 €, vlastné imanie 49 818 €. 2024: aktíva 105 561 €, vlastné imanie 56 861 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 081 €, finančné účty 13 294 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 352 €, finančné účty 14 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 871 €, finančné účty 7 760 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 193 €, finančné účty 18 368 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 052 €, finančné účty 68 509 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 081 €, finančné účty 13 294 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 352 €, finančné účty 14 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 871 €, finančné účty 7 760 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 193 €, finančné účty 18 368 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 052 €, finančné účty 68 509 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 081 €, finančné účty 13 294 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 352 €, finančné účty 14 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 871 €, finančné účty 7 760 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 193 €, finančné účty 18 368 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 052 €, finančné účty 68 509 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −29 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 093 €. 2021: vlastné imanie −27 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 025 €. 2022: vlastné imanie 21 122 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 509 €. 2023: vlastné imanie 49 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 743 €. 2024: vlastné imanie 56 861 €, dlhodobé záväzky 48 193 €, krátkodobé záväzky 507 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −29 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 093 €. 2021: vlastné imanie −27 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 025 €. 2022: vlastné imanie 21 122 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 509 €. 2023: vlastné imanie 49 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 743 €. 2024: vlastné imanie 56 861 €, dlhodobé záväzky 48 193 €, krátkodobé záväzky 507 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −29 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 093 €. 2021: vlastné imanie −27 773 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 75 025 €. 2022: vlastné imanie 21 122 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 509 €. 2023: vlastné imanie 49 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 743 €. 2024: vlastné imanie 56 861 €, dlhodobé záväzky 48 193 €, krátkodobé záväzky 507 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 834 €. 2021: daň z príjmu 517 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 628 €. 2024: daň z príjmu 1 952 €.10 tis.5 tis.083451707,6 tis.2 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 834 €. 2021: daň z príjmu 517 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 628 €. 2024: daň z príjmu 1 952 €.10 tis.5 tis.083451707,6 tis.2 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 834 €. 2021: daň z príjmu 517 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 628 €. 2024: daň z príjmu 1 952 €.10 tis.5 tis.08340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby98,1 tis.174,1 tis.161 tis.241,5 tis.205,9 tis.
Výsledok hospodárenia4,7 tis.1,9 tis.3,7 tis.28,7 tis.7 tis.
Aktíva42,4 tis.47,3 tis.27,6 tis.59,6 tis.105,6 tis.
Vlastné imanie−29,7 tis.−27,8 tis.21,1 tis.49,8 tis.56,9 tis.
Daň z príjmu83451707,6 tis.2 tis.
Zadlženosť170,1 %158,8 %23,6 %16,4 %46,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
205,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
105,6 tis.
Vlastné imanie
56,9 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
46,1 %

2023

Tržby
241,5 tis.
Výsledok hospodárenia
28,7 tis.
Aktíva
59,6 tis.
Vlastné imanie
49,8 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
16,4 %

2022

Tržby
161 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
23,6 %

2021

Tržby
174,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
47,3 tis.
Vlastné imanie
−27,8 tis.
Daň z príjmu
517
Zadlženosť
158,8 %

2020

Tržby
98,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
42,4 tis.
Vlastné imanie
−29,7 tis.
Daň z príjmu
834
Zadlženosť
170,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API