Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 201016 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PYROSPOL SLOVAKIA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45671800
- daňové identifikačné číslo
- 2023095811
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Francisciho 407/6, 050 01 Revúca, Slovenská republika
- Územie
- Revúcaokres RevúcaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2010
- V registri
- 16 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 18715/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 395685
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 04. 08. 2010 | — |
| prevádzkovanie výherných hier prostredníctvom hracích zariadení, ktoré nie sú hazardnými hrami | 04. 08. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 04. 08. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 04. 08. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 04. 08. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 04. 08. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 04. 08. 2010 | — |
| vykonávanie trhacích prác | 04. 08. 2010 | — |
| vykonávanie ohňostrojových prác | 04. 08. 2010 | — |
| predaj pyrotechnických predmetov tried II a III a podtriedy T1 | 04. 08. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023095811 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 1 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
1 €
▲ 100,6 %Aktíva
175 €
bez zmenyVlastné imanie
−8 731 €
bez zmenyZadlženosť
5 089,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 22,7 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2,8 tis. | −1,5 tis. | −341 | −162 | 1 |
| Aktíva | −850 | −123 | −464 | 175 | 175 |
| Vlastné imanie | −6,8 tis. | −8,2 tis. | −8,6 tis. | −8,7 tis. | −8,7 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | — | — | — | 5 089,1 % | 5 089,1 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1
- Aktíva
- 175
- Vlastné imanie
- −8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 089,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −162
- Aktíva
- 175
- Vlastné imanie
- −8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 089,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −341
- Aktíva
- −464
- Vlastné imanie
- −8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- −123
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 22,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- −850
- Vlastné imanie
- −6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.