prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Eurohas Consulting s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45666873aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
376 335 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Eurohas Consulting s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45666873
daňové identifikačné číslo
2023171689
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26511/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
905876
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
technik požiarnej ochrany27. 10. 2010—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti27. 10. 2010—
autorizovaný bezpečnostný technik27. 10. 2010—
montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov27. 10. 2010—
oprava a kontrola požiarnych vodovodov27. 10. 2010—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení27. 10. 2010—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie27. 10. 2010—
uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek27. 10. 2010—
opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov27. 10. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 10. 2010—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 10. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla27. 10. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 10. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb27. 10. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu27. 10. 2010—
počítačové služby27. 10. 2010—
reklamné a marketingové služby27. 10. 2010—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie27. 10. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 10. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023171689: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023171689Obdobia daňových registráciíDIČ 2023171689: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023171689Obdobia daňových registráciíDIČ 2023171689: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023171689
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202317168910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −651 € a zvýšila tržby o ▲215 % na 376,3 tisíc eur.

Tržby

376 335 €

▲ 214,9 %

Výsledok hospodárenia

−651 €

▼ 179,8 %

Aktíva

173 423 €

▼ 44,0 %

Vlastné imanie

−27 529 €

▼ 2,4 %

Zadlženosť

115,9 %

Hrubá marža

−0,2 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 89 765 €. 2019: tržby 76 596 €. 2020: tržby 104 885 €. 2021: tržby 119 513 €. 2022: tržby 376 335 €.500 tis.250 tis.089,8 tis.76,6 tis.104,9 tis.119,5 tis.376,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 89 765 €. 2019: tržby 76 596 €. 2020: tržby 104 885 €. 2021: tržby 119 513 €. 2022: tržby 376 335 €.500 tis.250 tis.089,8 tis.76,6 tis.104,9 tis.119,5 tis.376,3 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 89 765 €. 2019: tržby 76 596 €. 2020: tržby 104 885 €. 2021: tržby 119 513 €. 2022: tržby 376 335 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 873 €. 2019: výsledok hospodárenia 124 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 568 €. 2021: výsledok hospodárenia 816 €. 2022: výsledok hospodárenia −651 €.5 tis.0−10 tis.+4,9 tis.+124−5,6 tis.+816−65120182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 873 €. 2019: výsledok hospodárenia 124 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 568 €. 2021: výsledok hospodárenia 816 €. 2022: výsledok hospodárenia −651 €.5 tis.0−10 tis.+4,9 tis.+124−5,6 tis.+816−65120182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 4 873 €. 2019: výsledok hospodárenia 124 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 568 €. 2021: výsledok hospodárenia 816 €. 2022: výsledok hospodárenia −651 €.5 tis.0−10 tis.−651201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 129 339 €, vlastné imanie −27 598 €. 2019: aktíva 240 928 €, vlastné imanie 124 €. 2020: aktíva 107 765 €, vlastné imanie −33 263 €. 2021: aktíva 309 605 €, vlastné imanie −26 879 €. 2022: aktíva 173 423 €, vlastné imanie −27 529 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 129 339 €, vlastné imanie −27 598 €. 2019: aktíva 240 928 €, vlastné imanie 124 €. 2020: aktíva 107 765 €, vlastné imanie −33 263 €. 2021: aktíva 309 605 €, vlastné imanie −26 879 €. 2022: aktíva 173 423 €, vlastné imanie −27 529 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 129 339 €, vlastné imanie −27 598 €. 2019: aktíva 240 928 €, vlastné imanie 124 €. 2020: aktíva 107 765 €, vlastné imanie −33 263 €. 2021: aktíva 309 605 €, vlastné imanie −26 879 €. 2022: aktíva 173 423 €, vlastné imanie −27 529 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 503 €, finančné účty 7 905 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 298 €, finančné účty 242 226 €. 2020: dlhodobý majetok 24 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 713 €, finančné účty 39 267 €. 2021: dlhodobý majetok 53 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 482 €, finančné účty 39 171 €. 2022: dlhodobý majetok 47 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 542 €, finančné účty 1 830 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 503 €, finančné účty 7 905 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 298 €, finančné účty 242 226 €. 2020: dlhodobý majetok 24 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 713 €, finančné účty 39 267 €. 2021: dlhodobý majetok 53 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 482 €, finančné účty 39 171 €. 2022: dlhodobý majetok 47 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 542 €, finančné účty 1 830 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 2 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 503 €, finančné účty 7 905 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −1 298 €, finančné účty 242 226 €. 2020: dlhodobý majetok 24 785 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 713 €, finančné účty 39 267 €. 2021: dlhodobý majetok 53 952 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 482 €, finančné účty 39 171 €. 2022: dlhodobý majetok 47 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 542 €, finančné účty 1 830 €.500 tis.0−2 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −27 598 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 156 934 €. 2019: vlastné imanie 124 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 240 561 €. 2020: vlastné imanie −33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 028 €. 2021: vlastné imanie −26 879 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 336 334 €. 2022: vlastné imanie −27 529 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 952 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −27 598 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 156 934 €. 2019: vlastné imanie 124 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 240 561 €. 2020: vlastné imanie −33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 028 €. 2021: vlastné imanie −26 879 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 336 334 €. 2022: vlastné imanie −27 529 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 952 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −27 598 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 156 934 €. 2019: vlastné imanie 124 €, dlhodobé záväzky 243 €, krátkodobé záväzky 240 561 €. 2020: vlastné imanie −33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 028 €. 2021: vlastné imanie −26 879 €, dlhodobé záväzky 150 €, krátkodobé záväzky 336 334 €. 2022: vlastné imanie −27 529 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 952 €.500 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 296 €. 2019: daň z príjmu 33 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 217 €. 2022: daň z príjmu −122 €.2 tis.0−2001,3 tis.330217−12220182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 296 €. 2019: daň z príjmu 33 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 217 €. 2022: daň z príjmu −122 €.2 tis.0−2001,3 tis.330217−12220182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 296 €. 2019: daň z príjmu 33 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 217 €. 2022: daň z príjmu −122 €.2 tis.0−2000−122201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby89,8 tis.76,6 tis.104,9 tis.119,5 tis.376,3 tis.
Výsledok hospodárenia4,9 tis.124−5,6 tis.816−651
Aktíva129,3 tis.240,9 tis.107,8 tis.309,6 tis.173,4 tis.
Vlastné imanie−27,6 tis.124−33,3 tis.−26,9 tis.−27,5 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.330217−122
Zadlženosť121,3 %99,9 %130,9 %108,7 %115,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
376,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−651
Aktíva
173,4 tis.
Vlastné imanie
−27,5 tis.
Daň z príjmu
−122
Zadlženosť
115,9 %

2021

Tržby
119,5 tis.
Výsledok hospodárenia
816
Aktíva
309,6 tis.
Vlastné imanie
−26,9 tis.
Daň z príjmu
217
Zadlženosť
108,7 %

2020

Tržby
104,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
107,8 tis.
Vlastné imanie
−33,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
130,9 %

2019

Tržby
76,6 tis.
Výsledok hospodárenia
124
Aktíva
240,9 tis.
Vlastné imanie
124
Daň z príjmu
33
Zadlženosť
99,9 %

2018

Tržby
89,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
129,3 tis.
Vlastné imanie
−27,6 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
121,3 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API