prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

FONIM, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45657181aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 10. 201016 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
81 961 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FONIM, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45657181
daňové identifikačné číslo
2023118053
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Koceľova 1224/8, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 10. 2010
V registri
16 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26410/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
817517
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 10. 2010—
Chirurgická ambulancia04. 08. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023118053: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023118053Obdobia daňových registráciíDIČ 2023118053: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023118053Obdobia daňových registráciíDIČ 2023118053: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023118053
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202311805310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼85 % na 2 581 € a tržby bez zmeny na 82 tisíc eur.

Tržby

81 961 €

▼ 0,2 %

Výsledok hospodárenia

2 581 €

▼ 85,1 %

Aktíva

97 199 €

▼ 23,4 %

Vlastné imanie

76 148 €

▼ 15,5 %

Zadlženosť

21,7 %

Hrubá marža

3,6 %

Čistá marža

3,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 64 695 €. 2022: tržby 72 522 €. 2023: tržby 78 275 €. 2024: tržby 82 107 €. 2025: tržby 81 961 €.100 tis.50 tis.064,7 tis.72,5 tis.78,3 tis.82,1 tis.82 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 695 €. 2022: tržby 72 522 €. 2023: tržby 78 275 €. 2024: tržby 82 107 €. 2025: tržby 81 961 €.100 tis.50 tis.064,7 tis.72,5 tis.78,3 tis.82,1 tis.82 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 64 695 €. 2022: tržby 72 522 €. 2023: tržby 78 275 €. 2024: tržby 82 107 €. 2025: tržby 81 961 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 939 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 305 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 750 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 367 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 581 €.20 tis.10 tis.0+9,9 tis.+14,3 tis.+12,8 tis.+17,4 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 939 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 305 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 750 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 367 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 581 €.20 tis.10 tis.0+9,9 tis.+14,3 tis.+12,8 tis.+17,4 tis.+2,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 939 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 305 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 750 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 367 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 581 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 547 €, vlastné imanie 48 644 €. 2022: aktíva 70 392 €, vlastné imanie 62 950 €. 2023: aktíva 80 114 €, vlastné imanie 72 699 €. 2024: aktíva 126 935 €, vlastné imanie 90 066 €. 2025: aktíva 97 199 €, vlastné imanie 76 148 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 547 €, vlastné imanie 48 644 €. 2022: aktíva 70 392 €, vlastné imanie 62 950 €. 2023: aktíva 80 114 €, vlastné imanie 72 699 €. 2024: aktíva 126 935 €, vlastné imanie 90 066 €. 2025: aktíva 97 199 €, vlastné imanie 76 148 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 547 €, vlastné imanie 48 644 €. 2022: aktíva 70 392 €, vlastné imanie 62 950 €. 2023: aktíva 80 114 €, vlastné imanie 72 699 €. 2024: aktíva 126 935 €, vlastné imanie 90 066 €. 2025: aktíva 97 199 €, vlastné imanie 76 148 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 80 €, pohľadávky 5 128 €, finančné účty 50 339 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 69 €, pohľadávky 9 432 €, finančné účty 60 891 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 74 467 €. 2024: dlhodobý majetok 43 806 €, zásoby 13 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 77 204 €. 2025: dlhodobý majetok 31 290 €, zásoby 56 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 59 690 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 80 €, pohľadávky 5 128 €, finančné účty 50 339 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 69 €, pohľadávky 9 432 €, finančné účty 60 891 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 74 467 €. 2024: dlhodobý majetok 43 806 €, zásoby 13 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 77 204 €. 2025: dlhodobý majetok 31 290 €, zásoby 56 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 59 690 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 80 €, pohľadávky 5 128 €, finančné účty 50 339 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 69 €, pohľadávky 9 432 €, finančné účty 60 891 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 62 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 74 467 €. 2024: dlhodobý majetok 43 806 €, zásoby 13 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 77 204 €. 2025: dlhodobý majetok 31 290 €, zásoby 56 €, pohľadávky 6 163 €, finančné účty 59 690 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 644 €, dlhodobé záväzky 185 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 62 950 €, dlhodobé záväzky 121 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2023: vlastné imanie 72 699 €, dlhodobé záväzky 274 €, krátkodobé záväzky 7 141 €. 2024: vlastné imanie 90 066 €, dlhodobé záväzky 28 437 €, krátkodobé záväzky 8 432 €. 2025: vlastné imanie 76 148 €, dlhodobé záväzky 16 588 €, krátkodobé záväzky 4 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 644 €, dlhodobé záväzky 185 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 62 950 €, dlhodobé záväzky 121 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2023: vlastné imanie 72 699 €, dlhodobé záväzky 274 €, krátkodobé záväzky 7 141 €. 2024: vlastné imanie 90 066 €, dlhodobé záväzky 28 437 €, krátkodobé záväzky 8 432 €. 2025: vlastné imanie 76 148 €, dlhodobé záväzky 16 588 €, krátkodobé záväzky 4 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 644 €, dlhodobé záväzky 185 €, krátkodobé záväzky 6 718 €. 2022: vlastné imanie 62 950 €, dlhodobé záväzky 121 €, krátkodobé záväzky 7 321 €. 2023: vlastné imanie 72 699 €, dlhodobé záväzky 274 €, krátkodobé záväzky 7 141 €. 2024: vlastné imanie 90 066 €, dlhodobé záväzky 28 437 €, krátkodobé záväzky 8 432 €. 2025: vlastné imanie 76 148 €, dlhodobé záväzky 16 588 €, krátkodobé záväzky 4 463 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 642 €. 2022: daň z príjmu 3 803 €. 2023: daň z príjmu 3 389 €. 2024: daň z príjmu 4 709 €. 2025: daň z príjmu 406 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.3,8 tis.3,4 tis.4,7 tis.40620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 642 €. 2022: daň z príjmu 3 803 €. 2023: daň z príjmu 3 389 €. 2024: daň z príjmu 4 709 €. 2025: daň z príjmu 406 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.3,8 tis.3,4 tis.4,7 tis.40620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 642 €. 2022: daň z príjmu 3 803 €. 2023: daň z príjmu 3 389 €. 2024: daň z príjmu 4 709 €. 2025: daň z príjmu 406 €.5 tis.2,5 tis.0406202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby64,7 tis.72,5 tis.78,3 tis.82,1 tis.82 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.14,3 tis.12,8 tis.17,4 tis.2,6 tis.
Aktíva55,5 tis.70,4 tis.80,1 tis.126,9 tis.97,2 tis.
Vlastné imanie48,6 tis.63 tis.72,7 tis.90,1 tis.76,1 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.3,8 tis.3,4 tis.4,7 tis.406
Zadlženosť12,4 %10,6 %9,3 %29,0 %21,7 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
82 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
97,2 tis.
Vlastné imanie
76,1 tis.
Daň z príjmu
406
Zadlženosť
21,7 %

2024

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
126,9 tis.
Vlastné imanie
90,1 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
29,0 %

2023

Tržby
78,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12,8 tis.
Aktíva
80,1 tis.
Vlastné imanie
72,7 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
9,3 %

2022

Tržby
72,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
70,4 tis.
Vlastné imanie
63 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
10,6 %

2021

Tržby
64,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
55,5 tis.
Vlastné imanie
48,6 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
12,4 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API