Súhrn
- Vznik
- 09. 07. 201016 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 1 627 711 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- WOODPAN SLOVAKIA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45648859
- daňové identifikačné číslo
- 2023068762
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023068762
- Sídlo
- Stará Tehelňa 1, 94201 Šurany, Slovenská republika
- Územie
- Šuranyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 07. 2010
- V registri
- 16 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 27048/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 321283
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 07. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 07. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 07. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 09. 07. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 07. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 07. 2010 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 09. 07. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023068762 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 12. 07. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2023068762 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Union zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | 25. 09. 2026 – 13. 10. 2026 ukončené | 12. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −208 895 € a znížila tržby o ▼31 % na 1,63 mil. €.
Tržby
1 627 711 €
▼ 31,0 %Výsledok hospodárenia
−208 895 €
▲ 80,1 %Aktíva
3 465 183 €
▼ 2,6 %Vlastné imanie
2 874 632 €
▼ 7,3 %Zadlženosť
17,0 %
Hrubá marža
−13,6 %
Čistá marža
−12,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,7 mil. | 3,46 mil. | 1,68 mil. | 2,36 mil. | 1,63 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 6,4 tis. | 5,5 tis. | 2,9 tis. | −1,05 mil. | −208,9 tis. |
| Aktíva | 5,5 mil. | 5,04 mil. | 5,22 mil. | 3,56 mil. | 3,47 mil. |
| Vlastné imanie | 4,16 mil. | 4,16 mil. | 4,16 mil. | 3,1 mil. | 2,87 mil. |
| Daň z príjmu | 6,9 tis. | 4,2 tis. | 968 | 7,1 tis. | −12 tis. |
| Zadlženosť | 24,4 % | 17,4 % | 20,4 % | 12,9 % | 17,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,63 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −208,9 tis.
- Aktíva
- 3,47 mil.
- Vlastné imanie
- 2,87 mil.
- Daň z príjmu
- −12 tis.
- Zadlženosť
- 17,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,36 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,05 mil.
- Aktíva
- 3,56 mil.
- Vlastné imanie
- 3,1 mil.
- Daň z príjmu
- 7,1 tis.
- Zadlženosť
- 12,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,68 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 5,22 mil.
- Vlastné imanie
- 4,16 mil.
- Daň z príjmu
- 968
- Zadlženosť
- 20,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,46 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 5,04 mil.
- Vlastné imanie
- 4,16 mil.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 17,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,7 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 5,5 mil.
- Vlastné imanie
- 4,16 mil.
- Daň z príjmu
- 6,9 tis.
- Zadlženosť
- 24,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.