prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MKD HLOHOVEC, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45648794zaniknutý 20. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 07. 201015 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
357 486 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MKD HLOHOVEC, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45648794
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlohovecká cesta 74/68, 92041 Leopoldov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 07. 2010
Zánik
20. 11. 2025
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 20. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 25881/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
882402

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 08. 2017 (rok porušenia 2015).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −209 854 € a znížila tržby o ▼70 % na 357,5 tisíc eur.

Tržby

357 486 €

▼ 69,9 %

Výsledok hospodárenia

−209 854 €

▲ 37,1 %

Aktíva

477 711 €

▼ 60,8 %

Vlastné imanie

−368 843 €

▼ 132,0 %

Zadlženosť

177,2 %

Hrubá marža

−58,7 %

Čistá marža

−58,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 897 661 €. 2016: tržby 1 212 494 €. 2017: tržby 1 516 945 €. 2018: tržby 1 186 521 €. 2019: tržby 357 486 €.2 mil.1 mil.0897,7 tis.1,21 mil.1,52 mil.1,19 mil.357,5 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 897 661 €. 2016: tržby 1 212 494 €. 2017: tržby 1 516 945 €. 2018: tržby 1 186 521 €. 2019: tržby 357 486 €.2 mil.1 mil.0897,7 tis.1,21 mil.1,52 mil.1,19 mil.357,5 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 897 661 €. 2016: tržby 1 212 494 €. 2017: tržby 1 516 945 €. 2018: tržby 1 186 521 €. 2019: tržby 357 486 €.2 mil.1 mil.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 54 047 €. 2016: výsledok hospodárenia 98 021 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 477 €. 2018: výsledok hospodárenia −333 683 €. 2019: výsledok hospodárenia −209 854 €.100 tis.0−500 tis.+54 tis.+98 tis.+22,5 tis.−333,7 tis.−209,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 54 047 €. 2016: výsledok hospodárenia 98 021 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 477 €. 2018: výsledok hospodárenia −333 683 €. 2019: výsledok hospodárenia −209 854 €.100 tis.0−500 tis.+54 tis.+22,5 tis.201520172019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 54 047 €. 2016: výsledok hospodárenia 98 021 €. 2017: výsledok hospodárenia 22 477 €. 2018: výsledok hospodárenia −333 683 €. 2019: výsledok hospodárenia −209 854 €.100 tis.0−500 tis.20162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 571 568 €, vlastné imanie 54 195 €. 2016: aktíva 924 349 €, vlastné imanie 152 216 €. 2017: aktíva 1 264 949 €, vlastné imanie 174 692 €. 2018: aktíva 1 217 905 €, vlastné imanie −158 989 €. 2019: aktíva 477 711 €, vlastné imanie −368 843 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 571 568 €, vlastné imanie 54 195 €. 2016: aktíva 924 349 €, vlastné imanie 152 216 €. 2017: aktíva 1 264 949 €, vlastné imanie 174 692 €. 2018: aktíva 1 217 905 €, vlastné imanie −158 989 €. 2019: aktíva 477 711 €, vlastné imanie −368 843 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 571 568 €, vlastné imanie 54 195 €. 2016: aktíva 924 349 €, vlastné imanie 152 216 €. 2017: aktíva 1 264 949 €, vlastné imanie 174 692 €. 2018: aktíva 1 217 905 €, vlastné imanie −158 989 €. 2019: aktíva 477 711 €, vlastné imanie −368 843 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 289 510 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 668 €, finančné účty 66 591 €. 2016: dlhodobý majetok 517 306 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 251 792 €, finančné účty 153 801 €. 2017: dlhodobý majetok 836 979 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 380 775 €, finančné účty 43 058 €. 2018: dlhodobý majetok 832 173 €, zásoby 0 €, pohľadávky 290 224 €, finančné účty 90 272 €. 2019: dlhodobý majetok 221 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 188 €, finančné účty 123 641 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 289 510 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 668 €, finančné účty 66 591 €. 2016: dlhodobý majetok 517 306 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 251 792 €, finančné účty 153 801 €. 2017: dlhodobý majetok 836 979 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 380 775 €, finančné účty 43 058 €. 2018: dlhodobý majetok 832 173 €, zásoby 0 €, pohľadávky 290 224 €, finančné účty 90 272 €. 2019: dlhodobý majetok 221 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 188 €, finančné účty 123 641 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 289 510 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 668 €, finančné účty 66 591 €. 2016: dlhodobý majetok 517 306 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 251 792 €, finančné účty 153 801 €. 2017: dlhodobý majetok 836 979 €, zásoby 1 450 €, pohľadávky 380 775 €, finančné účty 43 058 €. 2018: dlhodobý majetok 832 173 €, zásoby 0 €, pohľadávky 290 224 €, finančné účty 90 272 €. 2019: dlhodobý majetok 221 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 188 €, finančné účty 123 641 €.2 mil.1 mil.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 54 195 €, dlhodobé záväzky 278 455 €, krátkodobé záväzky 238 918 €. 2016: vlastné imanie 152 216 €, dlhodobé záväzky 480 725 €, krátkodobé záväzky 291 408 €. 2017: vlastné imanie 174 692 €, dlhodobé záväzky 767 229 €, krátkodobé záväzky 296 028 €. 2018: vlastné imanie −158 989 €, dlhodobé záväzky 739 394 €, krátkodobé záväzky 637 500 €. 2019: vlastné imanie −368 843 €, dlhodobé záväzky 186 709 €, krátkodobé záväzky 659 845 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 54 195 €, dlhodobé záväzky 278 455 €, krátkodobé záväzky 238 918 €. 2016: vlastné imanie 152 216 €, dlhodobé záväzky 480 725 €, krátkodobé záväzky 291 408 €. 2017: vlastné imanie 174 692 €, dlhodobé záväzky 767 229 €, krátkodobé záväzky 296 028 €. 2018: vlastné imanie −158 989 €, dlhodobé záväzky 739 394 €, krátkodobé záväzky 637 500 €. 2019: vlastné imanie −368 843 €, dlhodobé záväzky 186 709 €, krátkodobé záväzky 659 845 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 54 195 €, dlhodobé záväzky 278 455 €, krátkodobé záväzky 238 918 €. 2016: vlastné imanie 152 216 €, dlhodobé záväzky 480 725 €, krátkodobé záväzky 291 408 €. 2017: vlastné imanie 174 692 €, dlhodobé záväzky 767 229 €, krátkodobé záväzky 296 028 €. 2018: vlastné imanie −158 989 €, dlhodobé záväzky 739 394 €, krátkodobé záväzky 637 500 €. 2019: vlastné imanie −368 843 €, dlhodobé záväzky 186 709 €, krátkodobé záväzky 659 845 €.2 mil.0−500 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 842 €. 2016: daň z príjmu 31 167 €. 2017: daň z príjmu 11 526 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.010,8 tis.31,2 tis.11,5 tis.0020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 842 €. 2016: daň z príjmu 31 167 €. 2017: daň z príjmu 11 526 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.010,8 tis.31,2 tis.11,5 tis.0020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 10 842 €. 2016: daň z príjmu 31 167 €. 2017: daň z príjmu 11 526 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.50 tis.25 tis.00201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby897,7 tis.1,21 mil.1,52 mil.1,19 mil.357,5 tis.
Výsledok hospodárenia54 tis.98 tis.22,5 tis.−333,7 tis.−209,9 tis.
Aktíva571,6 tis.924,3 tis.1,26 mil.1,22 mil.477,7 tis.
Vlastné imanie54,2 tis.152,2 tis.174,7 tis.−159 tis.−368,8 tis.
Daň z príjmu10,8 tis.31,2 tis.11,5 tis.00
Zadlženosť90,5 %83,5 %84,1 %113,1 %177,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
357,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−209,9 tis.
Aktíva
477,7 tis.
Vlastné imanie
−368,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
177,2 %

2018

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
−333,7 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−159 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,1 %

2017

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
22,5 tis.
Aktíva
1,26 mil.
Vlastné imanie
174,7 tis.
Daň z príjmu
11,5 tis.
Zadlženosť
84,1 %

2016

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
98 tis.
Aktíva
924,3 tis.
Vlastné imanie
152,2 tis.
Daň z príjmu
31,2 tis.
Zadlženosť
83,5 %

2015

Tržby
897,7 tis.
Výsledok hospodárenia
54 tis.
Aktíva
571,6 tis.
Vlastné imanie
54,2 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
90,5 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API