Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 247 666 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- 3B-Business Holding, s. r. o. v likvidácií
- identifikačné číslo organizácie
- 45623953
- daňové identifikačné číslo
- 2023061018
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Železničiarska 593, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Hanušovce nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2010
- V registri
- 16 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 41778/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 789570
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/, | 29. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 29. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 29. 06. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 29. 06. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 29. 06. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 29. 06. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 01. 02. 2011 | — |
| Administratívne služby | 30. 06. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 30. 06. 2017 | — |
| Služby požičovní | 30. 06. 2017 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 30. 06. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 30. 06. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 30. 06. 2017 | — |
| Finančný lízing | 30. 06. 2017 | — |
| Záložne | 30. 06. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 30. 06. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 30. 06. 2017 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 30. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023061018 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 28 151 € a zvýšila tržby z nuly na 247,7 tisíc eur.
Tržby
247 666 €
Výsledok hospodárenia
28 151 €
▲ 1 887,4 %Aktíva
325 709 €
▲ 2 058,9 %Vlastné imanie
31 288 €
▲ 897,4 %Zadlženosť
90,4 %
Hrubá marža
12,5 %
Čistá marža
11,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,24 mil. | 73,3 tis. | 0 | 0 | 247,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −49,8 tis. | −2,7 tis. | −2,3 tis. | −1,6 tis. | 28,2 tis. |
| Aktíva | 188,3 tis. | 141 tis. | 138,5 tis. | 15,1 tis. | 325,7 tis. |
| Vlastné imanie | −97,9 tis. | −100,6 tis. | −102,9 tis. | 3,1 tis. | 31,3 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 960 | 960 | 960 | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 152,0 % | 171,4 % | 174,3 % | 79,2 % | 90,4 % |
2018
- Tržby
- 247,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,2 tis.
- Aktíva
- 325,7 tis.
- Vlastné imanie
- 31,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 15,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 79,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 138,5 tis.
- Vlastné imanie
- −102,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 174,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 73,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 141 tis.
- Vlastné imanie
- −100,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 171,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 8,24 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −49,8 tis.
- Aktíva
- 188,3 tis.
- Vlastné imanie
- −97,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 152,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.