Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 333 829 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- OKNO-team spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45623741
- daňové identifikačné číslo
- 2023075604
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023075604
- Sídlo
- Stupava 5423, 900 31 Stupava, Slovenská republika
- Územie
- Stupavaokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2010
- V registri
- 16 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 66062/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 264483
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 29. 06. 2010 | — |
| montáž a demontáž plastových a hliníkových okien, dverí, zimných záhrad a iných plastových a hliníkových systémov (do pôvodných rozmerov), | 29. 06. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 29. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 29. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 29. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 29. 06. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 08. 07. 2014 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 08. 07. 2014 | — |
| reklamné a marketingové služby | 08. 07. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 08. 07. 2014 | — |
| murárstvo | 08. 07. 2014 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 10. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 21. 02. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023075604 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 11. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2023075604 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼100 % na 38 € a znížila tržby o ▼52 % na 333,8 tisíc eur.
Tržby
333 829 €
▼ 51,7 %Výsledok hospodárenia
38 €
▼ 99,9 %Aktíva
584 156 €
▲ 63,2 %Vlastné imanie
84 651 €
▲ 3,2 %Zadlženosť
85,5 %
Hrubá marža
0,6 %
Čistá marža
0,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 208,5 tis. | 631,7 tis. | 619,6 tis. | 691,4 tis. | 333,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −61,3 tis. | 13,5 tis. | −1 tis. | 44,2 tis. | 38 |
| Aktíva | 269,1 tis. | 365 tis. | 376,5 tis. | 357,9 tis. | 584,2 tis. |
| Vlastné imanie | 25,4 tis. | 38,9 tis. | 37,9 tis. | 82 tis. | 84,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2 tis. | 1,2 tis. | 4,5 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 90,6 % | 88,9 % | 89,9 % | 77,1 % | 85,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 333,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38
- Aktíva
- 584,2 tis.
- Vlastné imanie
- 84,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 85,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 691,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44,2 tis.
- Aktíva
- 357,9 tis.
- Vlastné imanie
- 82 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 77,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 619,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 376,5 tis.
- Vlastné imanie
- 37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 631,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,5 tis.
- Aktíva
- 365 tis.
- Vlastné imanie
- 38,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 88,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 208,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −61,3 tis.
- Aktíva
- 269,1 tis.
- Vlastné imanie
- 25,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.