prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Miloš Pitlík - TRANS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45616001aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 07. 201016 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
75 076 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Miloš Pitlík - TRANS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45616001
daňové identifikačné číslo
2023064802
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023064802
Sídlo
Maršová - Rašov 272, 01351 Maršová - Rašov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2010
V registri
16 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 53167/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
680794
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov01. 07. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 07. 2010—
prípravné práce k realizácií stavby01. 07. 2010—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 07. 2010—
medzinárodná nákladná cestná doprava09. 09. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023064802: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023064802: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023064802IČ DPH SK2023064802Obdobia daňových registráciíDIČ 2023064802: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023064802: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023064802IČ DPH SK2023064802Obdobia daňových registráciíDIČ 2023064802: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023064802: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023064802IČ DPH SK2023064802
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202306480211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 07. 2010
daňové identifikačné číslo202306480210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −1 088 € a znížila tržby o ▼35 % na 75,1 tisíc eur.

Tržby

75 076 €

▼ 34,9 %

Výsledok hospodárenia

−1 088 €

▲ 96,4 %

Aktíva

207 605 €

▼ 27,3 %

Vlastné imanie

100 134 €

▼ 1,1 %

Zadlženosť

51,8 %

Hrubá marža

−1,4 %

Čistá marža

−1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 749 699 €. 2017: tržby 606 845 €. 2018: tržby 239 938 €. 2019: tržby 115 255 €. 2020: tržby 75 076 €.1 mil.500 tis.0749,7 tis.606,8 tis.239,9 tis.115,3 tis.75,1 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 749 699 €. 2017: tržby 606 845 €. 2018: tržby 239 938 €. 2019: tržby 115 255 €. 2020: tržby 75 076 €.1 mil.500 tis.0749,7 tis.606,8 tis.239,9 tis.115,3 tis.75,1 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 749 699 €. 2017: tržby 606 845 €. 2018: tržby 239 938 €. 2019: tržby 115 255 €. 2020: tržby 75 076 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 108 €. 2017: výsledok hospodárenia −50 624 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 412 €. 2019: výsledok hospodárenia −30 442 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 088 €.20 tis.0−100 tis.−4,1 tis.−50,6 tis.+14,4 tis.−30,4 tis.−1,1 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 108 €. 2017: výsledok hospodárenia −50 624 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 412 €. 2019: výsledok hospodárenia −30 442 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 088 €.20 tis.0−100 tis.−4,1 tis.−50,6 tis.+14,4 tis.−30,4 tis.−1,1 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −4 108 €. 2017: výsledok hospodárenia −50 624 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 412 €. 2019: výsledok hospodárenia −30 442 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 088 €.20 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 541 556 €, vlastné imanie 167 876 €. 2017: aktíva 475 315 €, vlastné imanie 117 252 €. 2018: aktíva 308 787 €, vlastné imanie 131 664 €. 2019: aktíva 285 618 €, vlastné imanie 101 222 €. 2020: aktíva 207 605 €, vlastné imanie 100 134 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 541 556 €, vlastné imanie 167 876 €. 2017: aktíva 475 315 €, vlastné imanie 117 252 €. 2018: aktíva 308 787 €, vlastné imanie 131 664 €. 2019: aktíva 285 618 €, vlastné imanie 101 222 €. 2020: aktíva 207 605 €, vlastné imanie 100 134 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 541 556 €, vlastné imanie 167 876 €. 2017: aktíva 475 315 €, vlastné imanie 117 252 €. 2018: aktíva 308 787 €, vlastné imanie 131 664 €. 2019: aktíva 285 618 €, vlastné imanie 101 222 €. 2020: aktíva 207 605 €, vlastné imanie 100 134 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 153 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 341 489 €, finančné účty 46 301 €. 2017: dlhodobý majetok 72 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 309 037 €, finančné účty 93 478 €. 2018: dlhodobý majetok 15 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 882 €, finančné účty −5 685 €. 2019: dlhodobý majetok 11 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 270 161 €, finančné účty 3 920 €. 2020: dlhodobý majetok 37 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 815 €, finančné účty 2 911 €.1 mil.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 153 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 341 489 €, finančné účty 46 301 €. 2017: dlhodobý majetok 72 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 309 037 €, finančné účty 93 478 €. 2018: dlhodobý majetok 15 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 882 €, finančné účty −5 685 €. 2019: dlhodobý majetok 11 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 270 161 €, finančné účty 3 920 €. 2020: dlhodobý majetok 37 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 815 €, finančné účty 2 911 €.1 mil.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 153 766 €, zásoby 0 €, pohľadávky 341 489 €, finančné účty 46 301 €. 2017: dlhodobý majetok 72 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 309 037 €, finančné účty 93 478 €. 2018: dlhodobý majetok 15 590 €, zásoby 0 €, pohľadávky 298 882 €, finančné účty −5 685 €. 2019: dlhodobý majetok 11 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 270 161 €, finančné účty 3 920 €. 2020: dlhodobý majetok 37 879 €, zásoby 0 €, pohľadávky 166 815 €, finančné účty 2 911 €.1 mil.0−10 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 167 876 €, dlhodobé záväzky 16 054 €, krátkodobé záväzky 357 626 €. 2017: vlastné imanie 117 252 €, dlhodobé záväzky 102 082 €, krátkodobé záväzky 255 981 €. 2018: vlastné imanie 131 664 €, dlhodobé záväzky 11 561 €, krátkodobé záväzky 165 562 €. 2019: vlastné imanie 101 222 €, dlhodobé záväzky 112 987 €, krátkodobé záväzky 71 409 €. 2020: vlastné imanie 100 134 €, dlhodobé záväzky 34 478 €, krátkodobé záväzky 72 993 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 167 876 €, dlhodobé záväzky 16 054 €, krátkodobé záväzky 357 626 €. 2017: vlastné imanie 117 252 €, dlhodobé záväzky 102 082 €, krátkodobé záväzky 255 981 €. 2018: vlastné imanie 131 664 €, dlhodobé záväzky 11 561 €, krátkodobé záväzky 165 562 €. 2019: vlastné imanie 101 222 €, dlhodobé záväzky 112 987 €, krátkodobé záväzky 71 409 €. 2020: vlastné imanie 100 134 €, dlhodobé záväzky 34 478 €, krátkodobé záväzky 72 993 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 167 876 €, dlhodobé záväzky 16 054 €, krátkodobé záväzky 357 626 €. 2017: vlastné imanie 117 252 €, dlhodobé záväzky 102 082 €, krátkodobé záväzky 255 981 €. 2018: vlastné imanie 131 664 €, dlhodobé záväzky 11 561 €, krátkodobé záväzky 165 562 €. 2019: vlastné imanie 101 222 €, dlhodobé záväzky 112 987 €, krátkodobé záväzky 71 409 €. 2020: vlastné imanie 100 134 €, dlhodobé záväzky 34 478 €, krátkodobé záväzky 72 993 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.9600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.2,9 tis.9600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.09600201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby749,7 tis.606,8 tis.239,9 tis.115,3 tis.75,1 tis.
Výsledok hospodárenia−4,1 tis.−50,6 tis.14,4 tis.−30,4 tis.−1,1 tis.
Aktíva541,6 tis.475,3 tis.308,8 tis.285,6 tis.207,6 tis.
Vlastné imanie167,9 tis.117,3 tis.131,7 tis.101,2 tis.100,1 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.2,9 tis.96000
Zadlženosť69,0 %75,3 %57,4 %64,6 %51,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
75,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
207,6 tis.
Vlastné imanie
100,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
51,8 %

2019

Tržby
115,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,4 tis.
Aktíva
285,6 tis.
Vlastné imanie
101,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
64,6 %

2018

Tržby
239,9 tis.
Výsledok hospodárenia
14,4 tis.
Aktíva
308,8 tis.
Vlastné imanie
131,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
57,4 %

2017

Tržby
606,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−50,6 tis.
Aktíva
475,3 tis.
Vlastné imanie
117,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
75,3 %

2016

Tržby
749,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
541,6 tis.
Vlastné imanie
167,9 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
69,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API