prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ALBERT clean, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45610398aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 08. 201016 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
94 245 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ALBERT clean, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45610398
daňové identifikačné číslo
2023084613
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023084613
Sídlo
Pri Šajbách 7755/26C, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 08. 2010
V registri
16 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 66688/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
890204
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
čistiace a upratovacie služby,03. 08. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,03. 08. 2010—
administratívne služby,03. 08. 2010—
reklamné a marketingové služby,03. 08. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,03. 08. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,03. 08. 2010—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,17. 10. 2012—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,17. 10. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023084613: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023084613: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023084613IČ DPH SK2023084613Obdobia daňových registráciíDIČ 2023084613: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023084613: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023084613IČ DPH SK2023084613Obdobia daňových registráciíDIČ 2023084613: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023084613: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023084613IČ DPH SK2023084613
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202308461311. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2021
daňové identifikačné číslo202308461310. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼85 % na 1 323 € a zvýšila tržby o ▲34 % na 94,2 tisíc eur.

Tržby

94 245 €

▲ 33,8 %

Výsledok hospodárenia

1 323 €

▼ 84,8 %

Aktíva

95 312 €

▲ 24,1 %

Vlastné imanie

29 267 €

▲ 4,7 %

Zadlženosť

69,3 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 32 141 €. 2018: tržby 34 358 €. 2019: tržby 24 821 €. 2020: tržby 70 426 €. 2021: tržby 94 245 €.100 tis.50 tis.032,1 tis.34,4 tis.24,8 tis.70,4 tis.94,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 32 141 €. 2018: tržby 34 358 €. 2019: tržby 24 821 €. 2020: tržby 70 426 €. 2021: tržby 94 245 €.100 tis.50 tis.032,1 tis.34,4 tis.24,8 tis.70,4 tis.94,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 32 141 €. 2018: tržby 34 358 €. 2019: tržby 24 821 €. 2020: tržby 70 426 €. 2021: tržby 94 245 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 629 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 532 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 697 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 323 €.10 tis.5 tis.0+2,6 tis.+2,1 tis.+1,5 tis.+8,7 tis.+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 629 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 532 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 697 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 323 €.10 tis.5 tis.0+2,6 tis.+2,1 tis.+1,5 tis.+8,7 tis.+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 2 629 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 095 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 532 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 697 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 323 €.10 tis.5 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 17 701 €, vlastné imanie 15 759 €. 2018: aktíva 22 611 €, vlastné imanie 17 853 €. 2019: aktíva 37 563 €, vlastné imanie 19 384 €. 2020: aktíva 76 808 €, vlastné imanie 27 943 €. 2021: aktíva 95 312 €, vlastné imanie 29 267 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 17 701 €, vlastné imanie 15 759 €. 2018: aktíva 22 611 €, vlastné imanie 17 853 €. 2019: aktíva 37 563 €, vlastné imanie 19 384 €. 2020: aktíva 76 808 €, vlastné imanie 27 943 €. 2021: aktíva 95 312 €, vlastné imanie 29 267 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 17 701 €, vlastné imanie 15 759 €. 2018: aktíva 22 611 €, vlastné imanie 17 853 €. 2019: aktíva 37 563 €, vlastné imanie 19 384 €. 2020: aktíva 76 808 €, vlastné imanie 27 943 €. 2021: aktíva 95 312 €, vlastné imanie 29 267 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 175 €, finančné účty 14 526 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 185 €, finančné účty 15 426 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 32 491 €. 2020: dlhodobý majetok 23 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 888 €, finančné účty 44 578 €. 2021: dlhodobý majetok 38 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 420 €, finančné účty 36 408 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 175 €, finančné účty 14 526 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 185 €, finančné účty 15 426 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 32 491 €. 2020: dlhodobý majetok 23 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 888 €, finančné účty 44 578 €. 2021: dlhodobý majetok 38 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 420 €, finančné účty 36 408 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 175 €, finančné účty 14 526 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 185 €, finančné účty 15 426 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 072 €, finančné účty 32 491 €. 2020: dlhodobý majetok 23 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 888 €, finančné účty 44 578 €. 2021: dlhodobý majetok 38 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 420 €, finančné účty 36 408 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 15 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €. 2018: vlastné imanie 17 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 758 €. 2019: vlastné imanie 19 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 179 €. 2020: vlastné imanie 27 943 €, dlhodobé záväzky 22 812 €, krátkodobé záväzky 26 053 €. 2021: vlastné imanie 29 267 €, dlhodobé záväzky 58 314 €, krátkodobé záväzky 7 731 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 15 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €. 2018: vlastné imanie 17 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 758 €. 2019: vlastné imanie 19 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 179 €. 2020: vlastné imanie 27 943 €, dlhodobé záväzky 22 812 €, krátkodobé záväzky 26 053 €. 2021: vlastné imanie 29 267 €, dlhodobé záväzky 58 314 €, krátkodobé záväzky 7 731 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 15 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 942 €. 2018: vlastné imanie 17 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 758 €. 2019: vlastné imanie 19 384 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 179 €. 2020: vlastné imanie 27 943 €, dlhodobé záväzky 22 812 €, krátkodobé záväzky 26 053 €. 2021: vlastné imanie 29 267 €, dlhodobé záväzky 58 314 €, krátkodobé záväzky 7 731 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 712 €. 2018: daň z príjmu 557 €. 2019: daň z príjmu 407 €. 2020: daň z príjmu 1 550 €. 2021: daň z príjmu 387 €.2 tis.1 tis.07125574071,6 tis.38720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 712 €. 2018: daň z príjmu 557 €. 2019: daň z príjmu 407 €. 2020: daň z príjmu 1 550 €. 2021: daň z príjmu 387 €.2 tis.1 tis.07125574071,6 tis.38720172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 712 €. 2018: daň z príjmu 557 €. 2019: daň z príjmu 407 €. 2020: daň z príjmu 1 550 €. 2021: daň z príjmu 387 €.2 tis.1 tis.0712407387201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby32,1 tis.34,4 tis.24,8 tis.70,4 tis.94,2 tis.
Výsledok hospodárenia2,6 tis.2,1 tis.1,5 tis.8,7 tis.1,3 tis.
Aktíva17,7 tis.22,6 tis.37,6 tis.76,8 tis.95,3 tis.
Vlastné imanie15,8 tis.17,9 tis.19,4 tis.27,9 tis.29,3 tis.
Daň z príjmu7125574071,6 tis.387
Zadlženosť11,0 %21,0 %48,4 %63,6 %69,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
95,3 tis.
Vlastné imanie
29,3 tis.
Daň z príjmu
387
Zadlženosť
69,3 %

2020

Tržby
70,4 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
76,8 tis.
Vlastné imanie
27,9 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
63,6 %

2019

Tržby
24,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
37,6 tis.
Vlastné imanie
19,4 tis.
Daň z príjmu
407
Zadlženosť
48,4 %

2018

Tržby
34,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
22,6 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
557
Zadlženosť
21,0 %

2017

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
17,7 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
712
Zadlženosť
11,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API