Súhrn
- Vznik
- 18. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 128 782 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- e-MAYBE SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45601500
- daňové identifikačné číslo
- 2023058488
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023058488
- Sídlo
- Hlavná 313, 038 52 Sučany, Slovenská republika
- Územie
- Sučanyokres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 06. 2010
- V registri
- 16 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 53409/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 638055
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 06. 2010 | — |
| administratívne služby | 18. 06. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 06. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 06. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 20. 01. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 01. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 01. 2012 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 01. 2012 | — |
| výroba liehu v liehovarníckom závode na pestovateľské pálenie ovocia | 03. 10. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023058488 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 07. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2023058488 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −3 207 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 128,8 tisíc eur.
Tržby
128 782 €
▲ 12,6 %Výsledok hospodárenia
−3 207 €
▼ 115,3 %Aktíva
168 307 €
▲ 3,5 %Vlastné imanie
111 535 €
▼ 2,8 %Zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža
−1,7 %
Čistá marža
−2,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113,7 tis. | 130 tis. | 151,6 tis. | 114,4 tis. | 128,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 22,9 tis. | 15,4 tis. | 16,6 tis. | 20,9 tis. | −3,2 tis. |
| Aktíva | 187,9 tis. | 185,3 tis. | 187 tis. | 162,7 tis. | 168,3 tis. |
| Vlastné imanie | 81,8 tis. | 77,2 tis. | 93,8 tis. | 114,7 tis. | 111,5 tis. |
| Daň z príjmu | 6,6 tis. | 3,9 tis. | 4,5 tis. | 5,8 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 56,4 % | 58,3 % | 49,8 % | 29,5 % | 33,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 128,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 168,3 tis.
- Vlastné imanie
- 111,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 33,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 114,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,9 tis.
- Aktíva
- 162,7 tis.
- Vlastné imanie
- 114,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 29,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 151,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,6 tis.
- Aktíva
- 187 tis.
- Vlastné imanie
- 93,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 49,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 130 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,4 tis.
- Aktíva
- 185,3 tis.
- Vlastné imanie
- 77,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 58,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 113,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,9 tis.
- Aktíva
- 187,9 tis.
- Vlastné imanie
- 81,8 tis.
- Daň z príjmu
- 6,6 tis.
- Zadlženosť
- 56,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.