prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Beatrix trade s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45589411aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
661 867 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Beatrix trade s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45589411
daňové identifikačné číslo
2023060325
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 81, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 06. 2010
V registri
16 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 25922/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
824425
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne04. 12. 2012—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu04. 12. 2012—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela04. 12. 2012—
Čistiace a upratovacie služby04. 12. 2012—
Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied04. 12. 2012—
Prieskum trhu a verejnej mienky04. 12. 2012—
Fotografické služby04. 12. 2012—
Reklamné a marketingové služby04. 12. 2012—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť04. 12. 2012—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied04. 12. 2012—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie04. 12. 2012—
Dopravná zdravotná služba04. 12. 2012—
Prevádzkovanie jaslí04. 12. 2012—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty04. 12. 2012—
Vedenie účtovníctva04. 12. 2012—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti04. 12. 2012—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení04. 12. 2012—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 12. 2012—
Prevádzkovanie športových zariadení04. 12. 2012—
Vodná záchranná služba04. 12. 2012—
Poskytovanie sociálnych služieb04. 12. 2012—
Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb04. 12. 2012—
Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom04. 12. 2012—
Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení04. 12. 2012—
Oprava a kontrola požiarnych vodovodov04. 12. 2012—
Oprava a kontrola požiarnych hydrantov04. 12. 2012—
Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov04. 12. 2012—
Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek04. 12. 2012—
Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie04. 12. 2012—
Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov04. 12. 2012—
Poskytovanie služieb informátora04. 12. 2012—
Služby požičovní04. 12. 2012—
Kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia04. 12. 2012—
Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania04. 12. 2012—
Prevádzkovanie úschovní batožín04. 12. 2012—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí04. 12. 2012—
Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov04. 12. 2012—
Spracovávanie rodokmeňov04. 12. 2012—
Prevádzkovanie verejných WC04. 12. 2012—
Donášková služba04. 12. 2012—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek04. 12. 2012—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov04. 12. 2012—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení04. 12. 2012—
Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu04. 12. 2012—
Diskotekárska činnosť04. 12. 2012—
Činnosť astrológov a numerológov04. 12. 2012—
Veštenie z karát a iných podkladov04. 12. 2012—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve04. 12. 2012—
Pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinami04. 12. 2012—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 06. 2010—
Chov vybraných druhov zvierat04. 12. 2012—
Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi04. 12. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 06. 2010—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá04. 12. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 06. 2010—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 12. 2012—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt28. 04. 2012—
Poskytovanie služieb v rybárstve04. 12. 2012—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 06. 2010—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava04. 12. 2012—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m04. 12. 2012—
prípravné práce k realizácii stavby23. 06. 2010—
Kopanie studní04. 12. 2012—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov23. 06. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 06. 2010—
Údenárska výroba04. 12. 2012—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu23. 06. 2010—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny04. 12. 2012—
Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov04. 12. 2012—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie23. 06. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 06. 2010—
Výroba mlynských výrobkov04. 12. 2012—
Výroba a spracovanie cukru: výroba cukru nerafinovaného repného, trstinového, rafinovaného trstinového, repného cukru, bieleho, hnedého cukru, kryštálového, kockového, práškového, homoľového04. 12. 2012—
Výroba kakaa a výrobkov z kakaa04. 12. 2012—
Výroba chuťových prísad a korenín04. 12. 2012—
Spracovanie a úprava čaju a kávy04. 12. 2012—
Spracovanie prírodného medu04. 12. 2012—
Výroba nápojov04. 12. 2012—
Výroba kŕmnych zmesí04. 12. 2012—
Textilná výroba04. 12. 2012—
Odevná výroba04. 12. 2012—
Spracovanie kože04. 12. 2012—
Výroba kožených a kožušinových výrobkov04. 12. 2012—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi04. 12. 2012—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva04. 12. 2012—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba04. 12. 2012—
Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva04. 12. 2012—
Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku04. 12. 2012—
Výroba celulózy a papiera04. 12. 2012—
Výroba výrobkov z papiera04. 12. 2012—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín04. 12. 2012—
Výroba koksu a rafinovaných produktov04. 12. 2012—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov04. 12. 2012—
Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov04. 12. 2012—
Výroba lepidiel a želatíny04. 12. 2012—
Výroba fotochemického materiálu a nenahraných nosičov záznamov04. 12. 2012—
Výroba chemických vlákien04. 12. 2012—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov04. 12. 2012—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu04. 12. 2012—
Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu04. 12. 2012—
Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava04. 12. 2012—
Keramická výroba04. 12. 2012—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom04. 12. 2012—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov04. 12. 2012—
Výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov04. 12. 2012—
Výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr04. 12. 2012—
Výroba strojov pre hospodárske odvetvia04. 12. 2012—
Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť04. 12. 2012—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií04. 12. 2012—
Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie04. 12. 2012—
Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov04. 12. 2012—
Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení04. 12. 2012—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky04. 12. 2012—
Výroba hračiek a hier04. 12. 2012—
Výroba bižutérie a suvenírov04. 12. 2012—
Výroba hudobných nástrojov04. 12. 2012—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia04. 12. 2012—
Výroba matracov04. 12. 2012—
Výroba sviečok04. 12. 2012—
Výroba a montáž tieniacej techniky04. 12. 2012—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí04. 12. 2012—
Čistenie kanalizačných systémov04. 12. 2012—
Diagnostika kanalizačných potrubí04. 12. 2012—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 12. 2012—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 12. 2012—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky04. 12. 2012—
Oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaru04. 12. 2012—
Oprava odevov, textilu a bytového textilu04. 12. 2012—
Oprava kožených a kožušinových výrobkov04. 12. 2012—
Vykonávanie odťahovej služby04. 12. 2012—
Sťahovacie služby04. 12. 2012—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla04. 12. 2012—
Služby traťového kormidelníka04. 12. 2012—
Služby verejných nosičov a poslov04. 12. 2012—
Kuriérske služby04. 12. 2012—
Predaj leteckých prepravných služieb04. 12. 2012—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami04. 12. 2012—
Prevádzka malých plavidiel04. 12. 2012—
Skladovanie04. 12. 2012—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 12. 2012—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností04. 12. 2012—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 12. 2012—
Prevádzkovanie výdajne stravy04. 12. 2012—
Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)04. 12. 2012—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach04. 12. 2012—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok04. 12. 2012—
Počítačové služby04. 12. 2012—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 12. 2012—
Vydavateľská činnosť04. 12. 2012—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností04. 12. 2012—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 12. 2012—
Prenájom hnuteľných vecí04. 12. 2012—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly04. 12. 2012—
Administratívne služby04. 12. 2012—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 09. 2017 do 10. 04. 2024 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023060325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023060325Obdobia daňových registráciíDIČ 2023060325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023060325Obdobia daňových registráciíDIČ 2023060325: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023060325
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202306032510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −2 867 € a znížila tržby o ▼74 % na 661,9 tisíc eur.

Tržby

661 867 €

▼ 74,2 %

Výsledok hospodárenia

−2 867 €

▲ 67,4 %

Aktíva

2 304 952 €

▼ 32,8 %

Vlastné imanie

2 114 332 €

▲ 22,6 %

Zadlženosť

8,1 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

−0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 977 339 €. 2021: tržby 937 673 €. 2022: tržby 1 565 965 €. 2023: tržby 2 564 074 €. 2024: tržby 661 867 €.5 mil.2,5 mil.0977,3 tis.937,7 tis.1,57 mil.2,56 mil.661,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 977 339 €. 2021: tržby 937 673 €. 2022: tržby 1 565 965 €. 2023: tržby 2 564 074 €. 2024: tržby 661 867 €.5 mil.2,5 mil.0977,3 tis.937,7 tis.1,57 mil.2,56 mil.661,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 977 339 €. 2021: tržby 937 673 €. 2022: tržby 1 565 965 €. 2023: tržby 2 564 074 €. 2024: tržby 661 867 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 23 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 969 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 785 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 867 €.50 tis.0−10 tis.+23,4 tis.+29 tis.+27,3 tis.−8,8 tis.−2,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 23 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 969 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 785 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 867 €.50 tis.0−10 tis.+23,4 tis.+29 tis.+27,3 tis.−8,8 tis.−2,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 23 433 €. 2021: výsledok hospodárenia 28 969 €. 2022: výsledok hospodárenia 27 257 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 785 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 867 €.50 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 338 423 €, vlastné imanie 1 681 967 €. 2021: aktíva 2 777 484 €, vlastné imanie 1 706 746 €. 2022: aktíva 2 949 485 €, vlastné imanie 1 736 230 €. 2023: aktíva 3 430 215 €, vlastné imanie 1 725 097 €. 2024: aktíva 2 304 952 €, vlastné imanie 2 114 332 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 338 423 €, vlastné imanie 1 681 967 €. 2021: aktíva 2 777 484 €, vlastné imanie 1 706 746 €. 2022: aktíva 2 949 485 €, vlastné imanie 1 736 230 €. 2023: aktíva 3 430 215 €, vlastné imanie 1 725 097 €. 2024: aktíva 2 304 952 €, vlastné imanie 2 114 332 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 338 423 €, vlastné imanie 1 681 967 €. 2021: aktíva 2 777 484 €, vlastné imanie 1 706 746 €. 2022: aktíva 2 949 485 €, vlastné imanie 1 736 230 €. 2023: aktíva 3 430 215 €, vlastné imanie 1 725 097 €. 2024: aktíva 2 304 952 €, vlastné imanie 2 114 332 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 292 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 878 346 €, finančné účty 148 299 €. 2021: dlhodobý majetok 2 264 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 426 800 €, finančné účty 69 019 €. 2022: dlhodobý majetok 2 167 812 €, zásoby 204 689 €, pohľadávky 511 951 €, finančné účty 43 478 €. 2023: dlhodobý majetok 1 459 798 €, zásoby 4 339 €, pohľadávky 1 617 403 €, finančné účty 298 075 €. 2024: dlhodobý majetok 1 249 953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 054 958 €, finančné účty 41 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 292 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 878 346 €, finančné účty 148 299 €. 2021: dlhodobý majetok 2 264 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 426 800 €, finančné účty 69 019 €. 2022: dlhodobý majetok 2 167 812 €, zásoby 204 689 €, pohľadávky 511 951 €, finančné účty 43 478 €. 2023: dlhodobý majetok 1 459 798 €, zásoby 4 339 €, pohľadávky 1 617 403 €, finančné účty 298 075 €. 2024: dlhodobý majetok 1 249 953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 054 958 €, finančné účty 41 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 292 506 €, zásoby 0 €, pohľadávky 878 346 €, finančné účty 148 299 €. 2021: dlhodobý majetok 2 264 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 426 800 €, finančné účty 69 019 €. 2022: dlhodobý majetok 2 167 812 €, zásoby 204 689 €, pohľadávky 511 951 €, finančné účty 43 478 €. 2023: dlhodobý majetok 1 459 798 €, zásoby 4 339 €, pohľadávky 1 617 403 €, finančné účty 298 075 €. 2024: dlhodobý majetok 1 249 953 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 054 958 €, finančné účty 41 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 681 967 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 650 366 €. 2021: vlastné imanie 1 706 746 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 064 648 €. 2022: vlastné imanie 1 736 230 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 207 165 €. 2023: vlastné imanie 1 725 097 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 699 028 €. 2024: vlastné imanie 2 114 332 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 184 530 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 681 967 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 650 366 €. 2021: vlastné imanie 1 706 746 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 064 648 €. 2022: vlastné imanie 1 736 230 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 207 165 €. 2023: vlastné imanie 1 725 097 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 699 028 €. 2024: vlastné imanie 2 114 332 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 184 530 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 681 967 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 650 366 €. 2021: vlastné imanie 1 706 746 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 064 648 €. 2022: vlastné imanie 1 736 230 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 207 165 €. 2023: vlastné imanie 1 725 097 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 1 699 028 €. 2024: vlastné imanie 2 114 332 €, dlhodobé záväzky 3 290 €, krátkodobé záväzky 184 530 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 669 €. 2021: daň z príjmu 10 541 €. 2022: daň z príjmu 12 371 €. 2023: daň z príjmu 4 852 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.09,7 tis.10,5 tis.12,4 tis.4,9 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 669 €. 2021: daň z príjmu 10 541 €. 2022: daň z príjmu 12 371 €. 2023: daň z príjmu 4 852 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.09,7 tis.10,5 tis.12,4 tis.4,9 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 9 669 €. 2021: daň z príjmu 10 541 €. 2022: daň z príjmu 12 371 €. 2023: daň z príjmu 4 852 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby977,3 tis.937,7 tis.1,57 mil.2,56 mil.661,9 tis.
Výsledok hospodárenia23,4 tis.29 tis.27,3 tis.−8,8 tis.−2,9 tis.
Aktíva3,34 mil.2,78 mil.2,95 mil.3,43 mil.2,3 mil.
Vlastné imanie1,68 mil.1,71 mil.1,74 mil.1,73 mil.2,11 mil.
Daň z príjmu9,7 tis.10,5 tis.12,4 tis.4,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť49,5 %38,4 %41,0 %49,6 %8,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
661,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
2,3 mil.
Vlastné imanie
2,11 mil.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
8,1 %

2023

Tržby
2,56 mil.
Výsledok hospodárenia
−8,8 tis.
Aktíva
3,43 mil.
Vlastné imanie
1,73 mil.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
49,6 %

2022

Tržby
1,57 mil.
Výsledok hospodárenia
27,3 tis.
Aktíva
2,95 mil.
Vlastné imanie
1,74 mil.
Daň z príjmu
12,4 tis.
Zadlženosť
41,0 %

2021

Tržby
937,7 tis.
Výsledok hospodárenia
29 tis.
Aktíva
2,78 mil.
Vlastné imanie
1,71 mil.
Daň z príjmu
10,5 tis.
Zadlženosť
38,4 %

2020

Tržby
977,3 tis.
Výsledok hospodárenia
23,4 tis.
Aktíva
3,34 mil.
Vlastné imanie
1,68 mil.
Daň z príjmu
9,7 tis.
Zadlženosť
49,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API