Súhrn
- Vznik
- 14. 07. 201016 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 1 500 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DIAMONT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45575711
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Námestie mieru 944/13, 04501 Moldava nad Bodvou, Slovenská republika
- Územie
- Moldava nad Bodvouokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 07. 2010
- Zánik
- 15. 07. 2026
- V registri
- 16 rokov
- Stav
- zaniknutý 15. 07. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26026/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 865327
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 04. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila stratu na −10 862 € a zvýšila tržby z nuly na 1,5 tisíc eur.
Tržby
1 500 €
Výsledok hospodárenia
−10 862 €
▲ 36,2 %Aktíva
544 €
▲ 72,2 %Vlastné imanie
−55 795 €
▼ 24,2 %Zadlženosť
10 356,4 %
Hrubá marža
−724,1 %
Čistá marža
−724,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23,8 tis. | 54,1 tis. | 16,3 tis. | 0 | 1,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,1 tis. | 1,1 tis. | −3,1 tis. | −17 tis. | −10,9 tis. |
| Aktíva | 765 | 3 tis. | 497 | 316 | 544 |
| Vlastné imanie | −31,8 tis. | −30,7 tis. | −28 tis. | −44,9 tis. | −55,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 4 254,6 % | 1 126,6 % | 5 743,1 % | 14 319,0 % | 10 356,4 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,9 tis.
- Aktíva
- 544
- Vlastné imanie
- −55,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10 356,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −17 tis.
- Aktíva
- 316
- Vlastné imanie
- −44,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14 319,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 16,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 497
- Vlastné imanie
- −28 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 743,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 54,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- −30,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 126,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 23,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,1 tis.
- Aktíva
- 765
- Vlastné imanie
- −31,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 254,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.