Súhrn
- Vznik
- 13. 05. 201016 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 750 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- APHRO KISS, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45556474
- daňové identifikačné číslo
- 2023050205
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Utekáč 844, 985 06 Utekáč, Slovenská republika
- Územie
- Utekáčokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 05. 2010
- V registri
- 16 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 38389/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 965642
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 05. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s drogériovým tovarom, kozmetickými a toaletnými výrobkami | 13. 05. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 13. 05. 2010 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 13. 05. 2010 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 13. 05. 2010 | — |
| pánske, dámske a detské kaderníctvo | 01. 08. 2010 | — |
| manikúra – pedikúra | 13. 04. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023050205 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −2 132 € a zvýšila tržby o ▲102 % na 3,8 tisíc eur.
Tržby
3 750 €
▲ 101,8 %Výsledok hospodárenia
−2 132 €
▲ 45,5 %Aktíva
29 €
▼ 90,4 %Vlastné imanie
−19 879 €
▼ 12,0 %Zadlženosť
68 648,3 %
Hrubá marža
−56,9 %
Čistá marža
−56,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,3 tis. | 4,4 tis. | 2,3 tis. | 1,9 tis. | 3,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,3 tis. | −1 tis. | −5,2 tis. | −3,9 tis. | −2,1 tis. |
| Aktíva | 159 | 199 | 135 | 303 | 29 |
| Vlastné imanie | −7,6 tis. | −8,6 tis. | −13,8 tis. | −17,7 tis. | −19,9 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 4 878,6 % | 4 432,7 % | 10 350,4 % | 5 957,1 % | 68 648,3 % |
2018
- Tržby
- 3,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 29
- Vlastné imanie
- −19,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 68 648,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 303
- Vlastné imanie
- −17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 5 957,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,2 tis.
- Aktíva
- 135
- Vlastné imanie
- −13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 10 350,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 4,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 199
- Vlastné imanie
- −8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 4 432,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 159
- Vlastné imanie
- −7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 4 878,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.