Súhrn
- Vznik
- 30. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 140 480 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Poľnohospodárske družstvo PRIETRŽ
- identifikačné číslo organizácie
- 45536317
- daňové identifikačné číslo
- 2023024751
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 176, 90611 Prietrž, Slovenská republika
- Územie
- Prietržokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 30. 04. 2010
- V registri
- 16 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Dr, vložka č. 10144/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 992000
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 30. 04. 2010 | — |
| poskytovanie služieb poľnohospodárskou technikou | 30. 04. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 30. 04. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 04. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 12. 2019 do 20. 06. 2022 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023024751 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲5 784 % na 26 480 € a znížila tržby o ▼43 % na 140,5 tisíc eur.
Tržby
140 480 €
▼ 43,3 %Výsledok hospodárenia
26 480 €
▲ 5 784,4 %Aktíva
537 610 €
▲ 8,4 %Vlastné imanie
99 672 €
▲ 36,2 %Zadlženosť
81,5 %
Hrubá marža
21,1 %
Čistá marža
18,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 163,6 tis. | 248,6 tis. | 279 tis. | 247,9 tis. | 140,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −18,6 tis. | −1,5 tis. | 37,9 tis. | 450 | 26,5 tis. |
| Aktíva | 394,5 tis. | 563,1 tis. | 622,5 tis. | 495,8 tis. | 537,6 tis. |
| Vlastné imanie | 14,5 tis. | −16,1 tis. | 72,7 tis. | 73,2 tis. | 99,7 tis. |
| Daň z príjmu | 4,3 tis. | 2,2 tis. | 6,5 tis. | 6,3 tis. | 3,1 tis. |
| Zadlženosť | 96,3 % | 102,9 % | 88,3 % | 85,2 % | 81,5 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 140,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 26,5 tis.
- Aktíva
- 537,6 tis.
- Vlastné imanie
- 99,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,1 tis.
- Zadlženosť
- 81,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 247,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 450
- Aktíva
- 495,8 tis.
- Vlastné imanie
- 73,2 tis.
- Daň z príjmu
- 6,3 tis.
- Zadlženosť
- 85,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 279 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37,9 tis.
- Aktíva
- 622,5 tis.
- Vlastné imanie
- 72,7 tis.
- Daň z príjmu
- 6,5 tis.
- Zadlženosť
- 88,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 248,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 563,1 tis.
- Vlastné imanie
- −16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 102,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 163,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,6 tis.
- Aktíva
- 394,5 tis.
- Vlastné imanie
- 14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 96,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).