prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

H & B global, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45512761aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
22 496 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
H & B global, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45512761
daňové identifikačné číslo
2023028579
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tovarnícka 2104/19, 955 01 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 04. 2010
V registri
16 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 47681/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
489708
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 04. 2010—
počítačové služby23. 04. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 04. 2010—
vydavateľská činnosť23. 04. 2010—
administratívne služby23. 04. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 04. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 04. 2010—
reklamné a marketingové služby23. 04. 2010—
fotografické služby23. 04. 2010—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov23. 04. 2010—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied23. 02. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení23. 02. 2017—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly23. 02. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 02. 2017—
projektová činnosť v strojárstve23. 02. 2017—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov24. 04. 2019—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov24. 04. 2019—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu24. 04. 2019—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov24. 04. 2019—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok24. 04. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely24. 04. 2019—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky24. 04. 2019—
Výroba zdravotníckych pomôcok24. 04. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023028579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023028579Obdobia daňových registráciíDIČ 2023028579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023028579Obdobia daňových registráciíDIČ 2023028579: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023028579
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202302857910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −8 217 € a zvýšila tržby o ▲102 % na 22,5 tisíc eur.

Tržby

22 496 €

▲ 101,6 %

Výsledok hospodárenia

−8 217 €

▼ 4 542,4 %

Aktíva

77 835 €

▼ 11,0 %

Vlastné imanie

76 006 €

▼ 6,8 %

Zadlženosť

2,4 %

Hrubá marža

−34,8 %

Čistá marža

−36,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 148 057 €. 2020: tržby 43 186 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 11 160 €. 2023: tržby 22 496 €.200 tis.100 tis.0148,1 tis.43,2 tis.011,2 tis.22,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 148 057 €. 2020: tržby 43 186 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 11 160 €. 2023: tržby 22 496 €.200 tis.100 tis.0148,1 tis.43,2 tis.011,2 tis.22,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 148 057 €. 2020: tržby 43 186 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 11 160 €. 2023: tržby 22 496 €.200 tis.100 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 49 875 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 758 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2022: výsledok hospodárenia −177 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 217 €.50 tis.0−10 tis.+49,9 tis.+18,8 tis.−1,7 tis.−177−8,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 49 875 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 758 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2022: výsledok hospodárenia −177 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 217 €.50 tis.0−10 tis.+49,9 tis.+18,8 tis.−1,7 tis.−177−8,2 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 49 875 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 758 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 701 €. 2022: výsledok hospodárenia −177 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 217 €.50 tis.0−10 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 64 652 €. 2020: aktíva 101 221 €, vlastné imanie 83 410 €. 2021: aktíva 99 547 €, vlastné imanie 81 709 €. 2022: aktíva 87 490 €, vlastné imanie 81 547 €. 2023: aktíva 77 835 €, vlastné imanie 76 006 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 64 652 €. 2020: aktíva 101 221 €, vlastné imanie 83 410 €. 2021: aktíva 99 547 €, vlastné imanie 81 709 €. 2022: aktíva 87 490 €, vlastné imanie 81 547 €. 2023: aktíva 77 835 €, vlastné imanie 76 006 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 64 652 €. 2020: aktíva 101 221 €, vlastné imanie 83 410 €. 2021: aktíva 99 547 €, vlastné imanie 81 709 €. 2022: aktíva 87 490 €, vlastné imanie 81 547 €. 2023: aktíva 77 835 €, vlastné imanie 76 006 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 9 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 535 €, finančné účty 61 133 €. 2020: dlhodobý majetok 5 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 773 €. 2021: dlhodobý majetok 4 129 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 418 €. 2022: dlhodobý majetok 2 816 €, zásoby 1 197 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 76 148 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 9 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 535 €, finančné účty 61 133 €. 2020: dlhodobý majetok 5 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 773 €. 2021: dlhodobý majetok 4 129 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 418 €. 2022: dlhodobý majetok 2 816 €, zásoby 1 197 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 76 148 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 9 148 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 535 €, finančné účty 61 133 €. 2020: dlhodobý majetok 5 441 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 773 €. 2021: dlhodobý majetok 4 129 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 95 418 €. 2022: dlhodobý majetok 2 816 €, zásoby 1 197 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 83 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 76 148 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 64 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 652 €. 2020: vlastné imanie 83 410 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 813 €. 2021: vlastné imanie 81 709 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 840 €. 2022: vlastné imanie 81 547 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 945 €. 2023: vlastné imanie 76 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 838 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 64 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 652 €. 2020: vlastné imanie 83 410 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 813 €. 2021: vlastné imanie 81 709 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 840 €. 2022: vlastné imanie 81 547 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 945 €. 2023: vlastné imanie 76 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 838 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 64 652 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 652 €. 2020: vlastné imanie 83 410 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 813 €. 2021: vlastné imanie 81 709 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 840 €. 2022: vlastné imanie 81 547 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 945 €. 2023: vlastné imanie 76 006 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 838 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 15 006 €. 2020: daň z príjmu 3 746 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 36 €. 2023: daň z príjmu 381 €.20 tis.10 tis.015 tis.3,7 tis.03638120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 15 006 €. 2020: daň z príjmu 3 746 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 36 €. 2023: daň z príjmu 381 €.20 tis.10 tis.015 tis.3,7 tis.03638120192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 15 006 €. 2020: daň z príjmu 3 746 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 36 €. 2023: daň z príjmu 381 €.20 tis.10 tis.00381201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby148,1 tis.43,2 tis.011,2 tis.22,5 tis.
Výsledok hospodárenia49,9 tis.18,8 tis.−1,7 tis.−177−8,2 tis.
Aktíva80,3 tis.101,2 tis.99,5 tis.87,5 tis.77,8 tis.
Vlastné imanie64,7 tis.83,4 tis.81,7 tis.81,5 tis.76 tis.
Daň z príjmu15 tis.3,7 tis.036381
Zadlženosť19,5 %17,6 %17,9 %6,8 %2,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
22,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,2 tis.
Aktíva
77,8 tis.
Vlastné imanie
76 tis.
Daň z príjmu
381
Zadlženosť
2,4 %

2022

Tržby
11,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−177
Aktíva
87,5 tis.
Vlastné imanie
81,5 tis.
Daň z príjmu
36
Zadlženosť
6,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
99,5 tis.
Vlastné imanie
81,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
17,9 %

2020

Tržby
43,2 tis.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
101,2 tis.
Vlastné imanie
83,4 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
17,6 %

2019

Tržby
148,1 tis.
Výsledok hospodárenia
49,9 tis.
Aktíva
80,3 tis.
Vlastné imanie
64,7 tis.
Daň z príjmu
15 tis.
Zadlženosť
19,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API