prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SLOVAK FINE, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45500436aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 215 250 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLOVAK FINE, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45500436
daňové identifikačné číslo
2023034189
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023034189
Sídlo
Kamenná 712/14, 95197 Žitavany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 04. 2010
V registri
16 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 26460/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
353935
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve16. 04. 2010—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá16. 04. 2010—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve16. 04. 2010—
údenárska výroba16. 04. 2010—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny16. 04. 2010—
výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov16. 04. 2010—
výroba nápojov16. 04. 2010—
odevná výroba16. 04. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 04. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )16. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby16. 04. 2010—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie16. 04. 2010—
skladovanie16. 04. 2010—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností16. 04. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu16. 04. 2010—
prevádzkovanie výdajne stravy16. 04. 2010—
počítačové služby16. 04. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 04. 2010—
vydavateľská činnosť16. 04. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 04. 2010—
prenájom hnuteľných vecí16. 04. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 04. 2010—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 04. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 04. 2010—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 04. 2010—
reklamné a marketingové služby16. 04. 2010—
fotografické služby16. 04. 2010—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom16. 04. 2010—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach16. 04. 2010—
čistiace a upratovacie služby16. 04. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023034189: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023034189: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023034189IČ DPH SK2023034189Obdobia daňových registráciíDIČ 2023034189: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023034189: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023034189IČ DPH SK2023034189Obdobia daňových registráciíDIČ 2023034189: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023034189: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023034189IČ DPH SK2023034189
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202303418911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 05. 2018
daňové identifikačné číslo202303418910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 29. 11. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼63 % na 36 875 € a zvýšila tržby o ▲254 % na 1,22 mil. €.

Tržby

1 215 250 €

▲ 253,9 %

Výsledok hospodárenia

36 875 €

▼ 63,2 %

Aktíva

440 476 €

▲ 116,0 %

Vlastné imanie

140 538 €

▲ 35,6 %

Zadlženosť

68,1 %

Hrubá marža

3,0 %

Čistá marža

3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 31 378 €. 2021: tržby 29 244 €. 2022: tržby 43 405 €. 2023: tržby 343 416 €. 2024: tržby 1 215 250 €.2 mil.1 mil.031,4 tis.29,2 tis.43,4 tis.343,4 tis.1,22 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 31 378 €. 2021: tržby 29 244 €. 2022: tržby 43 405 €. 2023: tržby 343 416 €. 2024: tržby 1 215 250 €.2 mil.1 mil.031,4 tis.29,2 tis.43,4 tis.343,4 tis.1,22 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 31 378 €. 2021: tržby 29 244 €. 2022: tržby 43 405 €. 2023: tržby 343 416 €. 2024: tržby 1 215 250 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −38 767 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 100 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 36 875 €.200 tis.0−50 tis.−38,8 tis.−36,9 tis.−7 tis.+100,2 tis.+36,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −38 767 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 100 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 36 875 €.200 tis.0−50 tis.−38,8 tis.−7 tis.+36,9 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −38 767 €. 2021: výsledok hospodárenia −36 888 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 045 €. 2023: výsledok hospodárenia 100 240 €. 2024: výsledok hospodárenia 36 875 €.200 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 21 098 €, vlastné imanie 558 €. 2021: aktíva 22 276 €, vlastné imanie 4 469 €. 2022: aktíva 27 035 €, vlastné imanie 3 423 €. 2023: aktíva 203 910 €, vlastné imanie 103 663 €. 2024: aktíva 440 476 €, vlastné imanie 140 538 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 21 098 €, vlastné imanie 558 €. 2021: aktíva 22 276 €, vlastné imanie 4 469 €. 2022: aktíva 27 035 €, vlastné imanie 3 423 €. 2023: aktíva 203 910 €, vlastné imanie 103 663 €. 2024: aktíva 440 476 €, vlastné imanie 140 538 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 21 098 €, vlastné imanie 558 €. 2021: aktíva 22 276 €, vlastné imanie 4 469 €. 2022: aktíva 27 035 €, vlastné imanie 3 423 €. 2023: aktíva 203 910 €, vlastné imanie 103 663 €. 2024: aktíva 440 476 €, vlastné imanie 140 538 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 14 967 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 290 €, finančné účty 2 841 €. 2021: dlhodobý majetok 16 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 881 €, finančné účty 767 €. 2022: dlhodobý majetok 14 279 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 409 €, finančné účty 8 347 €. 2023: dlhodobý majetok 90 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 755 €, finančné účty 39 775 €. 2024: dlhodobý majetok 364 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 715 €, finančné účty 33 641 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 14 967 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 290 €, finančné účty 2 841 €. 2021: dlhodobý majetok 16 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 881 €, finančné účty 767 €. 2022: dlhodobý majetok 14 279 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 409 €, finančné účty 8 347 €. 2023: dlhodobý majetok 90 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 755 €, finančné účty 39 775 €. 2024: dlhodobý majetok 364 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 715 €, finančné účty 33 641 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 14 967 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 290 €, finančné účty 2 841 €. 2021: dlhodobý majetok 16 628 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 881 €, finančné účty 767 €. 2022: dlhodobý majetok 14 279 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 409 €, finančné účty 8 347 €. 2023: dlhodobý majetok 90 380 €, zásoby 0 €, pohľadávky 73 755 €, finančné účty 39 775 €. 2024: dlhodobý majetok 364 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 715 €, finančné účty 33 641 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 540 €. 2021: vlastné imanie 4 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 807 €. 2022: vlastné imanie 3 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 612 €. 2023: vlastné imanie 103 663 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 71 308 €. 2024: vlastné imanie 140 538 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 270 999 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 540 €. 2021: vlastné imanie 4 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 807 €. 2022: vlastné imanie 3 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 612 €. 2023: vlastné imanie 103 663 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 71 308 €. 2024: vlastné imanie 140 538 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 270 999 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 540 €. 2021: vlastné imanie 4 469 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 807 €. 2022: vlastné imanie 3 423 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 612 €. 2023: vlastné imanie 103 663 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 71 308 €. 2024: vlastné imanie 140 538 €, dlhodobé záväzky 28 939 €, krátkodobé záväzky 270 999 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 15 998 €. 2024: daň z príjmu −159 €.20 tis.0−20000016 tis.−15920202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 15 998 €. 2024: daň z príjmu −159 €.20 tis.0−20000016 tis.−15920202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 15 998 €. 2024: daň z príjmu −159 €.20 tis.0−20000−159202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31,4 tis.29,2 tis.43,4 tis.343,4 tis.1,22 mil.
Výsledok hospodárenia−38,8 tis.−36,9 tis.−7 tis.100,2 tis.36,9 tis.
Aktíva21,1 tis.22,3 tis.27 tis.203,9 tis.440,5 tis.
Vlastné imanie5584,5 tis.3,4 tis.103,7 tis.140,5 tis.
Daň z príjmu00016 tis.−159
Zadlženosť97,4 %79,9 %87,3 %49,2 %68,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,22 mil.
Výsledok hospodárenia
36,9 tis.
Aktíva
440,5 tis.
Vlastné imanie
140,5 tis.
Daň z príjmu
−159
Zadlženosť
68,1 %

2023

Tržby
343,4 tis.
Výsledok hospodárenia
100,2 tis.
Aktíva
203,9 tis.
Vlastné imanie
103,7 tis.
Daň z príjmu
16 tis.
Zadlženosť
49,2 %

2022

Tržby
43,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,3 %

2021

Tržby
29,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,9 tis.
Aktíva
22,3 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,9 %

2020

Tržby
31,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,8 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
558
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API