prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DM ELSAD s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45498547aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 05. 201016 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
185 926 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DM ELSAD s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45498547
daňové identifikačné číslo
2023041361
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
SNP 844, 018 51 Nová Dubnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 05. 2010
V registri
16 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 23088/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
251897
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 05. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu26. 05. 2010—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických26. 05. 2010—
inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie26. 05. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov26. 05. 2010—
prípravné práce k realizácii stavby26. 05. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 05. 2010—
Kozmetické služby04. 12. 2014—
Pokrývačstvo31. 01. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 01. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 08. 08. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023041361: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023041361Obdobia daňových registráciíDIČ 2023041361: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023041361Obdobia daňových registráciíDIČ 2023041361: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023041361
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202304136110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −55 212 € a znížila tržby o ▼72 % na 185,9 tisíc eur.

Tržby

185 926 €

▼ 71,5 %

Výsledok hospodárenia

−55 212 €

▼ 80,3 %

Aktíva

305 426 €

▼ 10,7 %

Vlastné imanie

44 095 €

▼ 55,6 %

Zadlženosť

85,4 %

Hrubá marža

−29,7 %

Čistá marža

−29,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 888 873 €. 2019: tržby 1 402 718 €. 2020: tržby 844 258 €. 2021: tržby 653 472 €. 2022: tržby 185 926 €.2 mil.1 mil.0888,9 tis.1,4 mil.844,3 tis.653,5 tis.185,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 888 873 €. 2019: tržby 1 402 718 €. 2020: tržby 844 258 €. 2021: tržby 653 472 €. 2022: tržby 185 926 €.2 mil.1 mil.0888,9 tis.1,4 mil.844,3 tis.653,5 tis.185,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 888 873 €. 2019: tržby 1 402 718 €. 2020: tržby 844 258 €. 2021: tržby 653 472 €. 2022: tržby 185 926 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 502 €. 2019: výsledok hospodárenia 11 234 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 913 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 621 €. 2022: výsledok hospodárenia −55 212 €.20 tis.0−100 tis.−6,5 tis.+11,2 tis.−13,9 tis.−30,6 tis.−55,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 502 €. 2019: výsledok hospodárenia 11 234 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 913 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 621 €. 2022: výsledok hospodárenia −55 212 €.20 tis.0−100 tis.−6,5 tis.+11,2 tis.−13,9 tis.−30,6 tis.−55,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 502 €. 2019: výsledok hospodárenia 11 234 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 913 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 621 €. 2022: výsledok hospodárenia −55 212 €.20 tis.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 919 €, vlastné imanie 132 607 €. 2019: aktíva 496 967 €, vlastné imanie 143 841 €. 2020: aktíva 361 942 €, vlastné imanie 129 928 €. 2021: aktíva 342 081 €, vlastné imanie 99 307 €. 2022: aktíva 305 426 €, vlastné imanie 44 095 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 919 €, vlastné imanie 132 607 €. 2019: aktíva 496 967 €, vlastné imanie 143 841 €. 2020: aktíva 361 942 €, vlastné imanie 129 928 €. 2021: aktíva 342 081 €, vlastné imanie 99 307 €. 2022: aktíva 305 426 €, vlastné imanie 44 095 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 262 919 €, vlastné imanie 132 607 €. 2019: aktíva 496 967 €, vlastné imanie 143 841 €. 2020: aktíva 361 942 €, vlastné imanie 129 928 €. 2021: aktíva 342 081 €, vlastné imanie 99 307 €. 2022: aktíva 305 426 €, vlastné imanie 44 095 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 27 442 €, zásoby 48 908 €, pohľadávky 163 987 €, finančné účty 22 510 €. 2019: dlhodobý majetok 65 035 €, zásoby 99 206 €, pohľadávky 212 495 €, finančné účty 119 475 €. 2020: dlhodobý majetok 65 468 €, zásoby 83 829 €, pohľadávky 160 558 €, finančné účty 41 866 €. 2021: dlhodobý majetok 43 139 €, zásoby 74 706 €, pohľadávky 211 964 €, finančné účty 2 252 €. 2022: dlhodobý majetok 20 809 €, zásoby 73 661 €, pohľadávky 200 971 €, finančné účty 1 001 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 27 442 €, zásoby 48 908 €, pohľadávky 163 987 €, finančné účty 22 510 €. 2019: dlhodobý majetok 65 035 €, zásoby 99 206 €, pohľadávky 212 495 €, finančné účty 119 475 €. 2020: dlhodobý majetok 65 468 €, zásoby 83 829 €, pohľadávky 160 558 €, finančné účty 41 866 €. 2021: dlhodobý majetok 43 139 €, zásoby 74 706 €, pohľadávky 211 964 €, finančné účty 2 252 €. 2022: dlhodobý majetok 20 809 €, zásoby 73 661 €, pohľadávky 200 971 €, finančné účty 1 001 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 27 442 €, zásoby 48 908 €, pohľadávky 163 987 €, finančné účty 22 510 €. 2019: dlhodobý majetok 65 035 €, zásoby 99 206 €, pohľadávky 212 495 €, finančné účty 119 475 €. 2020: dlhodobý majetok 65 468 €, zásoby 83 829 €, pohľadávky 160 558 €, finančné účty 41 866 €. 2021: dlhodobý majetok 43 139 €, zásoby 74 706 €, pohľadávky 211 964 €, finančné účty 2 252 €. 2022: dlhodobý majetok 20 809 €, zásoby 73 661 €, pohľadávky 200 971 €, finančné účty 1 001 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 132 607 €, dlhodobé záväzky 2 617 €, krátkodobé záväzky 122 978 €. 2019: vlastné imanie 143 841 €, dlhodobé záväzky 44 631 €, krátkodobé záväzky 307 759 €. 2020: vlastné imanie 129 928 €, dlhodobé záväzky 135 570 €, krátkodobé záväzky 80 771 €. 2021: vlastné imanie 99 307 €, dlhodobé záväzky 86 254 €, krátkodobé záväzky 155 809 €. 2022: vlastné imanie 44 095 €, dlhodobé záväzky 61 349 €, krátkodobé záväzky 199 494 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 132 607 €, dlhodobé záväzky 2 617 €, krátkodobé záväzky 122 978 €. 2019: vlastné imanie 143 841 €, dlhodobé záväzky 44 631 €, krátkodobé záväzky 307 759 €. 2020: vlastné imanie 129 928 €, dlhodobé záväzky 135 570 €, krátkodobé záväzky 80 771 €. 2021: vlastné imanie 99 307 €, dlhodobé záväzky 86 254 €, krátkodobé záväzky 155 809 €. 2022: vlastné imanie 44 095 €, dlhodobé záväzky 61 349 €, krátkodobé záväzky 199 494 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 132 607 €, dlhodobé záväzky 2 617 €, krátkodobé záväzky 122 978 €. 2019: vlastné imanie 143 841 €, dlhodobé záväzky 44 631 €, krátkodobé záväzky 307 759 €. 2020: vlastné imanie 129 928 €, dlhodobé záväzky 135 570 €, krátkodobé záväzky 80 771 €. 2021: vlastné imanie 99 307 €, dlhodobé záväzky 86 254 €, krátkodobé záväzky 155 809 €. 2022: vlastné imanie 44 095 €, dlhodobé záväzky 61 349 €, krátkodobé záväzky 199 494 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 939 €. 2019: daň z príjmu 6 433 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.6,4 tis.790020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 939 €. 2019: daň z príjmu 6 433 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.6,4 tis.790020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 939 €. 2019: daň z príjmu 6 433 €. 2020: daň z príjmu 79 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.0790201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby888,9 tis.1,4 mil.844,3 tis.653,5 tis.185,9 tis.
Výsledok hospodárenia−6,5 tis.11,2 tis.−13,9 tis.−30,6 tis.−55,2 tis.
Aktíva262,9 tis.497 tis.361,9 tis.342,1 tis.305,4 tis.
Vlastné imanie132,6 tis.143,8 tis.129,9 tis.99,3 tis.44,1 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.6,4 tis.7900
Zadlženosť47,8 %70,9 %59,8 %70,8 %85,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
185,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−55,2 tis.
Aktíva
305,4 tis.
Vlastné imanie
44,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,4 %

2021

Tržby
653,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,6 tis.
Aktíva
342,1 tis.
Vlastné imanie
99,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,8 %

2020

Tržby
844,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,9 tis.
Aktíva
361,9 tis.
Vlastné imanie
129,9 tis.
Daň z príjmu
79
Zadlženosť
59,8 %

2019

Tržby
1,4 mil.
Výsledok hospodárenia
11,2 tis.
Aktíva
497 tis.
Vlastné imanie
143,8 tis.
Daň z príjmu
6,4 tis.
Zadlženosť
70,9 %

2018

Tržby
888,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,5 tis.
Aktíva
262,9 tis.
Vlastné imanie
132,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
47,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API