prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

STROJNÉ A RUČNÉ OBRÁBANIE KOVOV s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45489831aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
144 467 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STROJNÉ A RUČNÉ OBRÁBANIE KOVOV s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45489831
daňové identifikačné číslo
2023032671
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023032671
Sídlo
Vajanského 2782/87, 90101 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 04. 2010
V registri
16 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 64393/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
686032
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),10. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,10. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,10. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,10. 04. 2010—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,10. 04. 2010—
vykonávanie zváracích prác,10. 04. 2010—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu,10. 04. 2010—
zámočníctvo,10. 04. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023032671: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023032671: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023032671IČ DPH SK2023032671Obdobia daňových registráciíDIČ 2023032671: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023032671: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023032671IČ DPH SK2023032671Obdobia daňových registráciíDIČ 2023032671: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023032671: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023032671IČ DPH SK2023032671
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202303267111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2010
daňové identifikačné číslo202303267110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026 do 15. 10. 2026, naposledy v zozname 14. 10. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátu27. 09. 2026 – 15. 10. 2026 ukončené14. 10. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené19. 09. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 27. 09. 2026 – 15. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −16 033 € a zvýšila tržby o ▲57 % na 144,5 tisíc eur.

Tržby

144 467 €

▲ 57,0 %

Výsledok hospodárenia

−16 033 €

▲ 53,5 %

Aktíva

−3 768 €

▲ 79,6 %

Vlastné imanie

−50 479 €

▼ 46,5 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−10,4 %

Čistá marža

−11,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 94 679 €. 2021: tržby 80 325 €. 2022: tržby 122 252 €. 2023: tržby 92 006 €. 2024: tržby 144 467 €.200 tis.100 tis.094,7 tis.80,3 tis.122,3 tis.92 tis.144,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 94 679 €. 2021: tržby 80 325 €. 2022: tržby 122 252 €. 2023: tržby 92 006 €. 2024: tržby 144 467 €.200 tis.100 tis.094,7 tis.80,3 tis.122,3 tis.92 tis.144,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 94 679 €. 2021: tržby 80 325 €. 2022: tržby 122 252 €. 2023: tržby 92 006 €. 2024: tržby 144 467 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −39 442 €. 2021: výsledok hospodárenia −38 200 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 960 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 446 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 033 €.0−50 tis.−39,4 tis.−38,2 tis.−18 tis.−34,4 tis.−16 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −39 442 €. 2021: výsledok hospodárenia −38 200 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 960 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 446 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 033 €.0−50 tis.−39,4 tis.−38,2 tis.−18 tis.−34,4 tis.−16 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −39 442 €. 2021: výsledok hospodárenia −38 200 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 960 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 446 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 033 €.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 408 €, vlastné imanie −39 442 €. 2021: aktíva −32 123 €, vlastné imanie −38 200 €. 2022: aktíva −19 554 €, vlastné imanie −17 960 €. 2023: aktíva −18 448 €, vlastné imanie −34 446 €. 2024: aktíva −3 768 €, vlastné imanie −50 479 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 408 €, vlastné imanie −39 442 €. 2021: aktíva −32 123 €, vlastné imanie −38 200 €. 2022: aktíva −19 554 €, vlastné imanie −17 960 €. 2023: aktíva −18 448 €, vlastné imanie −34 446 €. 2024: aktíva −3 768 €, vlastné imanie −50 479 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 52 408 €, vlastné imanie −39 442 €. 2021: aktíva −32 123 €, vlastné imanie −38 200 €. 2022: aktíva −19 554 €, vlastné imanie −17 960 €. 2023: aktíva −18 448 €, vlastné imanie −34 446 €. 2024: aktíva −3 768 €, vlastné imanie −50 479 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 26 006 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 105 €, finančné účty −23 062 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 575 €, finančné účty −4 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 283 €, finančné účty −20 731 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −4 078 €, finančné účty 310 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 26 006 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 105 €, finančné účty −23 062 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 575 €, finančné účty −4 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 283 €, finančné účty −20 731 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −4 078 €, finančné účty 310 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 912 €, finančné účty 26 006 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 105 €, finančné účty −23 062 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 575 €, finančné účty −4 099 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 283 €, finančné účty −20 731 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky −4 078 €, finančné účty 310 €.100 tis.0−25 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −39 442 €, dlhodobé záväzky 199 €, krátkodobé záväzky 10 486 €. 2021: vlastné imanie −38 200 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 5 921 €. 2022: vlastné imanie −17 960 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie −34 446 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 3 477 €. 2024: vlastné imanie −50 479 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 46 295 €.50 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −39 442 €, dlhodobé záväzky 199 €, krátkodobé záväzky 10 486 €. 2021: vlastné imanie −38 200 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 5 921 €. 2022: vlastné imanie −17 960 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie −34 446 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 3 477 €. 2024: vlastné imanie −50 479 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 46 295 €.50 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −39 442 €, dlhodobé záväzky 199 €, krátkodobé záväzky 10 486 €. 2021: vlastné imanie −38 200 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 5 921 €. 2022: vlastné imanie −17 960 €, dlhodobé záväzky 175 €, krátkodobé záväzky 5 043 €. 2023: vlastné imanie −34 446 €, dlhodobé záväzky 249 €, krátkodobé záväzky 3 477 €. 2024: vlastné imanie −50 479 €, dlhodobé záväzky 416 €, krátkodobé záväzky 46 295 €.50 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000000096020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby94,7 tis.80,3 tis.122,3 tis.92 tis.144,5 tis.
Výsledok hospodárenia−39,4 tis.−38,2 tis.−18 tis.−34,4 tis.−16 tis.
Aktíva52,4 tis.−32,1 tis.−19,6 tis.−18,4 tis.−3,8 tis.
Vlastné imanie−39,4 tis.−38,2 tis.−18 tis.−34,4 tis.−50,5 tis.
Daň z príjmu0000960
Zadlženosť20,4 %————

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
144,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−16 tis.
Aktíva
−3,8 tis.
Vlastné imanie
−50,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
—

2023

Tržby
92 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,4 tis.
Aktíva
−18,4 tis.
Vlastné imanie
−34,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
122,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−18 tis.
Aktíva
−19,6 tis.
Vlastné imanie
−18 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2021

Tržby
80,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,2 tis.
Aktíva
−32,1 tis.
Vlastné imanie
−38,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2020

Tržby
94,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,4 tis.
Aktíva
52,4 tis.
Vlastné imanie
−39,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
20,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API