prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Nemere Holding s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45484074aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
30 100 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nemere Holding s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45484074
daňové identifikačné číslo
2023033980
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 04. 2010
V registri
16 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 64727/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
506286
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby,28. 04. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,28. 04. 2010—
murárske práce,28. 04. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,28. 04. 2010—
čistiace a upratovacie služby,28. 04. 2010—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva,28. 04. 2010—
výroba piliarska a impregnácia dreva, povrchová úprava,28. 04. 2010—
spracovanie a povrchová úprava kovov,28. 04. 2010—
mechanická úprava kovov a plechov,28. 04. 2010—
montáž bytových doplnkov,28. 04. 2010—
výroba a spracovanie plastov,28. 04. 2010—
recyklovanie nekovového odpadu a zvyškov,28. 04. 2010—
recyklovanie kovového odpadu a šrotu,28. 04. 2010—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,28. 04. 2010—
poskytovanie služieb v lesníctve,28. 04. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,28. 04. 2010—
počítačové služby,28. 04. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),28. 04. 2010—
prenájom bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom,28. 04. 2010—
prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technologických celkov,28. 04. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,28. 04. 2010—
montáž, rekoštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadení,23. 07. 2011—
preprava zbraní a streliva20. 11. 2015—
úschova zbraní a streliva20. 11. 2015—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 11. 2015—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 11. 2015—
Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek20. 11. 2015—
projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 11. 2015—
stavebné cenárstvo20. 11. 2015—
vypracovanie dokumentácie a projektov jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,20. 11. 2015—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadení staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien,20. 11. 2015—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),20. 11. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023033980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023033980Obdobia daňových registráciíDIČ 2023033980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023033980Obdobia daňových registráciíDIČ 2023033980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023033980
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202303398010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −4 380 € a znížila tržby o ▼93 % na 30,1 tisíc eur.

Tržby

30 100 €

▼ 93,1 %

Výsledok hospodárenia

−4 380 €

▲ 92,5 %

Aktíva

491 780 €

▲ 131,2 %

Vlastné imanie

309 627 €

▲ 28,2 %

Zadlženosť

37,0 %

Hrubá marža

−14,6 %

Čistá marža

−14,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 60 000 €. 2017: tržby 40 000 €. 2018: tržby 821 744 €. 2019: tržby 437 148 €. 2020: tržby 30 100 €.1 mil.500 tis.060 tis.40 tis.821,7 tis.437,1 tis.30,1 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 60 000 €. 2017: tržby 40 000 €. 2018: tržby 821 744 €. 2019: tržby 437 148 €. 2020: tržby 30 100 €.1 mil.500 tis.060 tis.40 tis.821,7 tis.437,1 tis.30,1 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 60 000 €. 2017: tržby 40 000 €. 2018: tržby 821 744 €. 2019: tržby 437 148 €. 2020: tržby 30 100 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 34 296 €. 2017: výsledok hospodárenia 13 837 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 610 €. 2019: výsledok hospodárenia −58 768 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 380 €.50 tis.0−100 tis.+34,3 tis.+13,8 tis.+2,6 tis.−58,8 tis.−4,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 34 296 €. 2017: výsledok hospodárenia 13 837 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 610 €. 2019: výsledok hospodárenia −58 768 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 380 €.50 tis.0−100 tis.+34,3 tis.+13,8 tis.+2,6 tis.−58,8 tis.−4,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 34 296 €. 2017: výsledok hospodárenia 13 837 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 610 €. 2019: výsledok hospodárenia −58 768 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 380 €.50 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 117 046 €, vlastné imanie 36 157 €. 2017: aktíva 327 099 €, vlastné imanie 172 623 €. 2018: aktíva 305 589 €, vlastné imanie 65 234 €. 2019: aktíva 212 691 €, vlastné imanie 241 466 €. 2020: aktíva 491 780 €, vlastné imanie 309 627 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 117 046 €, vlastné imanie 36 157 €. 2017: aktíva 327 099 €, vlastné imanie 172 623 €. 2018: aktíva 305 589 €, vlastné imanie 65 234 €. 2019: aktíva 212 691 €, vlastné imanie 241 466 €. 2020: aktíva 491 780 €, vlastné imanie 309 627 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 117 046 €, vlastné imanie 36 157 €. 2017: aktíva 327 099 €, vlastné imanie 172 623 €. 2018: aktíva 305 589 €, vlastné imanie 65 234 €. 2019: aktíva 212 691 €, vlastné imanie 241 466 €. 2020: aktíva 491 780 €, vlastné imanie 309 627 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 51 307 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 827 €, finančné účty 54 912 €. 2017: dlhodobý majetok 145 462 €, zásoby 63 761 €, pohľadávky 29 050 €, finančné účty 88 826 €. 2018: dlhodobý majetok 34 167 €, zásoby 84 702 €, pohľadávky 35 194 €, finančné účty 151 526 €. 2019: dlhodobý majetok 34 166 €, zásoby −65 298 €, pohľadávky 242 928 €, finančné účty 895 €. 2020: dlhodobý majetok 451 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 027 €, finančné účty 259 €.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 51 307 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 827 €, finančné účty 54 912 €. 2017: dlhodobý majetok 145 462 €, zásoby 63 761 €, pohľadávky 29 050 €, finančné účty 88 826 €. 2018: dlhodobý majetok 34 167 €, zásoby 84 702 €, pohľadávky 35 194 €, finančné účty 151 526 €. 2019: dlhodobý majetok 34 166 €, zásoby −65 298 €, pohľadávky 242 928 €, finančné účty 895 €. 2020: dlhodobý majetok 451 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 027 €, finančné účty 259 €.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 51 307 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 827 €, finančné účty 54 912 €. 2017: dlhodobý majetok 145 462 €, zásoby 63 761 €, pohľadávky 29 050 €, finančné účty 88 826 €. 2018: dlhodobý majetok 34 167 €, zásoby 84 702 €, pohľadávky 35 194 €, finančné účty 151 526 €. 2019: dlhodobý majetok 34 166 €, zásoby −65 298 €, pohľadávky 242 928 €, finančné účty 895 €. 2020: dlhodobý majetok 451 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 027 €, finančné účty 259 €.500 tis.0−100 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 36 157 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 889 €. 2017: vlastné imanie 172 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 476 €. 2018: vlastné imanie 65 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 240 355 €. 2019: vlastné imanie 241 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −28 775 €. 2020: vlastné imanie 309 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 182 153 €.500 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 36 157 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 889 €. 2017: vlastné imanie 172 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 476 €. 2018: vlastné imanie 65 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 240 355 €. 2019: vlastné imanie 241 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −28 775 €. 2020: vlastné imanie 309 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 182 153 €.500 tis.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 36 157 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 80 889 €. 2017: vlastné imanie 172 623 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 476 €. 2018: vlastné imanie 65 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 240 355 €. 2019: vlastné imanie 241 466 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −28 775 €. 2020: vlastné imanie 309 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 182 153 €.500 tis.0−50 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 756 €. 2017: daň z príjmu 3 678 €. 2018: daň z príjmu 694 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,8 tis.3,7 tis.6940020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 756 €. 2017: daň z príjmu 3 678 €. 2018: daň z príjmu 694 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,8 tis.3,7 tis.6940020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 756 €. 2017: daň z príjmu 3 678 €. 2018: daň z príjmu 694 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.06940201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby60 tis.40 tis.821,7 tis.437,1 tis.30,1 tis.
Výsledok hospodárenia34,3 tis.13,8 tis.2,6 tis.−58,8 tis.−4,4 tis.
Aktíva117 tis.327,1 tis.305,6 tis.212,7 tis.491,8 tis.
Vlastné imanie36,2 tis.172,6 tis.65,2 tis.241,5 tis.309,6 tis.
Daň z príjmu2,8 tis.3,7 tis.69400
Zadlženosť69,1 %47,2 %78,7 %−13,5 %37,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
30,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
491,8 tis.
Vlastné imanie
309,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,0 %

2019

Tržby
437,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,8 tis.
Aktíva
212,7 tis.
Vlastné imanie
241,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−13,5 %

2018

Tržby
821,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
305,6 tis.
Vlastné imanie
65,2 tis.
Daň z príjmu
694
Zadlženosť
78,7 %

2017

Tržby
40 tis.
Výsledok hospodárenia
13,8 tis.
Aktíva
327,1 tis.
Vlastné imanie
172,6 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
47,2 %

2016

Tržby
60 tis.
Výsledok hospodárenia
34,3 tis.
Aktíva
117 tis.
Vlastné imanie
36,2 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
69,1 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API