Súhrn
- Vznik
- 14. 04. 201016 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 92 330 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VAPE SLOVAKIA, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45478465
- daňové identifikačné číslo
- 2023012068
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023012068
- Sídlo
- Nad potokom 1118/23, 900 51 Zohor, Slovenská republika
- Územie
- Zohorokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 04. 2010
- V registri
- 16 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 64479/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 827681
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 14. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 14. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 14. 04. 2010 | — |
| výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov, | 14. 04. 2010 | — |
| výroba a montáž tienacej techniky, | 14. 04. 2010 | — |
| osadzovanie stavebno-stolárskych výrobkov (okien a dverí do drevených rámov), osadzovanie vstavaných políc, skríň, | 14. 04. 2010 | — |
| Pánske, dámske a detské kaderníctvo | 31. 07. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023012068 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2023012068 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 128 € a znížila tržby o ▼28 % na 92,3 tisíc eur.
Tržby
92 330 €
▼ 28,4 %Výsledok hospodárenia
4 128 €
▲ 117,0 %Aktíva
57 613 €
▼ 20,5 %Vlastné imanie
215 €
▲ 105,5 %Zadlženosť
99,6 %
Hrubá marža
5,5 %
Čistá marža
4,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 392,4 tis. | 460,4 tis. | 320,4 tis. | 128,9 tis. | 92,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 24,8 tis. | 24,6 tis. | −28,3 tis. | −24,3 tis. | 4,1 tis. |
| Aktíva | 239,6 tis. | 163,4 tis. | 148,6 tis. | 72,4 tis. | 57,6 tis. |
| Vlastné imanie | 24 tis. | 48,6 tis. | 20,3 tis. | −3,9 tis. | 215 |
| Daň z príjmu | 7,1 tis. | 6,4 tis. | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 90,0 % | 70,2 % | 86,3 % | 105,4 % | 99,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 92,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 57,6 tis.
- Vlastné imanie
- 215
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 128,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 72,4 tis.
- Vlastné imanie
- −3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 105,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 320,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,3 tis.
- Aktíva
- 148,6 tis.
- Vlastné imanie
- 20,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 460,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,6 tis.
- Aktíva
- 163,4 tis.
- Vlastné imanie
- 48,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6,4 tis.
- Zadlženosť
- 70,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 392,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,8 tis.
- Aktíva
- 239,6 tis.
- Vlastné imanie
- 24 tis.
- Daň z príjmu
- 7,1 tis.
- Zadlženosť
- 90,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.