Súhrn
- Vznik
- 30. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 12 151 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RenKon, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45473811
- daňové identifikačné číslo
- 2023005633
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023005633
- Sídlo
- Šancová 7961/11B, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 03. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 64199/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 234894
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania, | 30. 03. 2010 | — |
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, | 30. 03. 2010 | — |
| inštalácia a opravy chladiarenských zariadení, | 30. 03. 2010 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických, | 30. 03. 2010 | — |
| príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce, | 30. 03. 2010 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, | 30. 03. 2010 | — |
| projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení, | 30. 03. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 30. 03. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 30. 03. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 30. 03. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predala konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod, | 30. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 30. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 30. 03. 2010 | — |
| počítačové služby, | 30. 03. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 30. 03. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 30. 03. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 30. 03. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 30. 03. 2010 | — |
| fotografické služby, | 30. 03. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 14. 07. 2010 | — |
| kopírovacie služby, | 14. 07. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 14. 07. 2010 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 14. 07. 2010 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie, | 14. 07. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 14. 07. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva, | 14. 07. 2010 | — |
| administratívne služby, | 14. 07. 2010 | — |
| finančný lízing, | 14. 07. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 14. 07. 2010 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta, | 21. 08. 2024 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 21. 08. 2024 | — |
| skladové, pomocné a prepravné služby v doprave, | 21. 08. 2024 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností, | 21. 08. 2024 | — |
| Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy | 21. 08. 2024 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 23. 09. 2020 do 24. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023005633 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 04. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2023005633 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 185 € a zvýšila tržby z nuly na 12,2 tisíc eur.
Tržby
12 151 €
Výsledok hospodárenia
7 185 €
▲ 371,3 %Aktíva
19 039 €
▼ 37,1 %Vlastné imanie
12 185 €
▼ 59,6 %Zadlženosť
36,0 %
Hrubá marža
65,7 %
Čistá marža
59,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 01/2024 — 06/2024Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,6 tis. | 1,2 tis. | 1,2 tis. | 0 | 12,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,8 tis. | 703 | 703 | −2,6 tis. | 7,2 tis. |
| Aktíva | 6,4 tis. | 5,8 tis. | 30,8 tis. | 30,3 tis. | 19 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 5,8 tis. | 30,8 tis. | 30,2 tis. | 12,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 798 |
| Zadlženosť | 19,5 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,3 % | 36,0 % |
aj 2014–2021 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 12,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 19 tis.
- Vlastné imanie
- 12,2 tis.
- Daň z príjmu
- 798
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 30,3 tis.
- Vlastné imanie
- 30,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 0,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2024 — 06/2024
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 703
- Aktíva
- 30,8 tis.
- Vlastné imanie
- 30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 703
- Aktíva
- 5,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 3,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,8 tis.
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 19,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2021 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.