prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

building stav trade s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45472106aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
428 138 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
building stav trade s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45472106
daňové identifikačné číslo
2022994600
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bitúnková 6147/13, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2010
V registri
16 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 66645/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
259487
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
murárske práce20. 03. 2010—
stavebné izolatérstvo20. 03. 2010—
prípravné práce k realizácii stavby20. 03. 2010—
upratovacie a čistiace práce20. 03. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov20. 03. 2010—
maloobchod a veľkoobchod20. 03. 2010—
prenájom hnuteľných vecí20. 03. 2010—
organizovanie kultúrnych podujatí20. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu20. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby20. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb20. 03. 2010—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo01. 04. 2016—
zámočníctvo01. 04. 2016—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 04. 2016—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom01. 04. 2016—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností01. 04. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 04. 2016—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 04. 2016—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 10. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 18. 05. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Jaroslav Čibenka s.r.o. · od 18. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994600Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994600Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994600: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994600
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202299460010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −20 159 € a znížila tržby o ▼77 % na 428,1 tisíc eur.

Tržby

428 138 €

▼ 76,8 %

Výsledok hospodárenia

−20 159 €

▲ 37,9 %

Aktíva

−20 159 €

▼ 103,2 %

Vlastné imanie

−20 159 €

▼ 142,1 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

−4,3 %

Čistá marža

−4,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 759 985 €. 2021: tržby 883 637 €. 2022: tržby 1 052 170 €. 2023: tržby 1 848 523 €. 2024: tržby 428 138 €.2 mil.1 mil.01,76 mil.883,6 tis.1,05 mil.1,85 mil.428,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 759 985 €. 2021: tržby 883 637 €. 2022: tržby 1 052 170 €. 2023: tržby 1 848 523 €. 2024: tržby 428 138 €.2 mil.1 mil.01,76 mil.883,6 tis.1,05 mil.1,85 mil.428,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 759 985 €. 2021: tržby 883 637 €. 2022: tržby 1 052 170 €. 2023: tržby 1 848 523 €. 2024: tržby 428 138 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 18 286 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 406 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 232 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 458 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 159 €.20 tis.0−50 tis.+18,3 tis.−45,4 tis.−12,2 tis.−32,5 tis.−20,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 18 286 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 406 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 232 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 458 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 159 €.20 tis.0−50 tis.+18,3 tis.−45,4 tis.−12,2 tis.−32,5 tis.−20,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 18 286 €. 2021: výsledok hospodárenia −45 406 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 232 €. 2023: výsledok hospodárenia −32 458 €. 2024: výsledok hospodárenia −20 159 €.20 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 985 204 €, vlastné imanie 137 922 €. 2021: aktíva 747 550 €, vlastné imanie 92 516 €. 2022: aktíva 999 778 €, vlastné imanie 80 285 €. 2023: aktíva 638 871 €, vlastné imanie 47 827 €. 2024: aktíva −20 159 €, vlastné imanie −20 159 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 985 204 €, vlastné imanie 137 922 €. 2021: aktíva 747 550 €, vlastné imanie 92 516 €. 2022: aktíva 999 778 €, vlastné imanie 80 285 €. 2023: aktíva 638 871 €, vlastné imanie 47 827 €. 2024: aktíva −20 159 €, vlastné imanie −20 159 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 985 204 €, vlastné imanie 137 922 €. 2021: aktíva 747 550 €, vlastné imanie 92 516 €. 2022: aktíva 999 778 €, vlastné imanie 80 285 €. 2023: aktíva 638 871 €, vlastné imanie 47 827 €. 2024: aktíva −20 159 €, vlastné imanie −20 159 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 298 251 €, zásoby −4 751 €, pohľadávky 643 002 €, finančné účty 46 966 €. 2021: dlhodobý majetok 448 101 €, zásoby 8 375 €, pohľadávky 267 292 €, finančné účty 17 719 €. 2022: dlhodobý majetok 566 448 €, zásoby −80 956 €, pohľadávky 507 939 €, finančné účty 6 347 €. 2023: dlhodobý majetok 269 491 €, zásoby −115 956 €, pohľadávky 471 825 €, finančné účty 13 511 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −20 159 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 298 251 €, zásoby −4 751 €, pohľadávky 643 002 €, finančné účty 46 966 €. 2021: dlhodobý majetok 448 101 €, zásoby 8 375 €, pohľadávky 267 292 €, finančné účty 17 719 €. 2022: dlhodobý majetok 566 448 €, zásoby −80 956 €, pohľadávky 507 939 €, finančné účty 6 347 €. 2023: dlhodobý majetok 269 491 €, zásoby −115 956 €, pohľadávky 471 825 €, finančné účty 13 511 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −20 159 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 298 251 €, zásoby −4 751 €, pohľadávky 643 002 €, finančné účty 46 966 €. 2021: dlhodobý majetok 448 101 €, zásoby 8 375 €, pohľadávky 267 292 €, finančné účty 17 719 €. 2022: dlhodobý majetok 566 448 €, zásoby −80 956 €, pohľadávky 507 939 €, finančné účty 6 347 €. 2023: dlhodobý majetok 269 491 €, zásoby −115 956 €, pohľadávky 471 825 €, finančné účty 13 511 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty −20 159 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 137 922 €, dlhodobé záväzky 360 837 €, krátkodobé záväzky 486 445 €. 2021: vlastné imanie 92 516 €, dlhodobé záväzky 284 014 €, krátkodobé záväzky 371 879 €. 2022: vlastné imanie 80 285 €, dlhodobé záväzky 524 774 €, krátkodobé záväzky 394 719 €. 2023: vlastné imanie 47 827 €, dlhodobé záväzky 200 680 €, krátkodobé záväzky 390 364 €. 2024: vlastné imanie −20 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 137 922 €, dlhodobé záväzky 360 837 €, krátkodobé záväzky 486 445 €. 2021: vlastné imanie 92 516 €, dlhodobé záväzky 284 014 €, krátkodobé záväzky 371 879 €. 2022: vlastné imanie 80 285 €, dlhodobé záväzky 524 774 €, krátkodobé záväzky 394 719 €. 2023: vlastné imanie 47 827 €, dlhodobé záväzky 200 680 €, krátkodobé záväzky 390 364 €. 2024: vlastné imanie −20 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 137 922 €, dlhodobé záväzky 360 837 €, krátkodobé záväzky 486 445 €. 2021: vlastné imanie 92 516 €, dlhodobé záväzky 284 014 €, krátkodobé záväzky 371 879 €. 2022: vlastné imanie 80 285 €, dlhodobé záväzky 524 774 €, krátkodobé záväzky 394 719 €. 2023: vlastné imanie 47 827 €, dlhodobé záväzky 200 680 €, krátkodobé záväzky 390 364 €. 2024: vlastné imanie −20 159 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.1 mil.0−25 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 7 356 €. 2021: daň z príjmu 1 839 €. 2022: daň z príjmu 9 799 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.07,4 tis.1,8 tis.9,8 tis.01,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 7 356 €. 2021: daň z príjmu 1 839 €. 2022: daň z príjmu 9 799 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.07,4 tis.1,8 tis.9,8 tis.01,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 7 356 €. 2021: daň z príjmu 1 839 €. 2022: daň z príjmu 9 799 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,76 mil.883,6 tis.1,05 mil.1,85 mil.428,1 tis.
Výsledok hospodárenia18,3 tis.−45,4 tis.−12,2 tis.−32,5 tis.−20,2 tis.
Aktíva985,2 tis.747,5 tis.999,8 tis.638,9 tis.−20,2 tis.
Vlastné imanie137,9 tis.92,5 tis.80,3 tis.47,8 tis.−20,2 tis.
Daň z príjmu7,4 tis.1,8 tis.9,8 tis.01,9 tis.
Zadlženosť86,0 %87,7 %92,0 %92,5 %—

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
428,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,2 tis.
Aktíva
−20,2 tis.
Vlastné imanie
−20,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
—

2023

Tržby
1,85 mil.
Výsledok hospodárenia
−32,5 tis.
Aktíva
638,9 tis.
Vlastné imanie
47,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,5 %

2022

Tržby
1,05 mil.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
999,8 tis.
Vlastné imanie
80,3 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
92,0 %

2021

Tržby
883,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,4 tis.
Aktíva
747,5 tis.
Vlastné imanie
92,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
87,7 %

2020

Tržby
1,76 mil.
Výsledok hospodárenia
18,3 tis.
Aktíva
985,2 tis.
Vlastné imanie
137,9 tis.
Daň z príjmu
7,4 tis.
Zadlženosť
86,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API