Súhrn
- Vznik
- 19. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 48 007 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BORO SERVIS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45469164
- daňové identifikačné číslo
- 2023682155
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023682155
- Sídlo
- Hroncova 1, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 03. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 25342/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 729514
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 19. 03. 2010 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 17. 11. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 03. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 03. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 03. 2010 | — |
| inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo | 19. 03. 2010 | — |
| správa bytového, alebo nebytového fondu | 19. 03. 2010 | — |
| opravy pracovných strojov | 17. 11. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023682155 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 12. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2023682155 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼31 % na 11 036 € a znížila tržby o ▼25 % na 48 tisíc eur.
Tržby
48 007 €
▼ 25,3 %Výsledok hospodárenia
11 036 €
▼ 30,6 %Aktíva
61 501 €
▲ 22,0 %Vlastné imanie
53 289 €
▲ 26,1 %Zadlženosť
13,4 %
Hrubá marža
27,9 %
Čistá marža
23,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,7 tis. | 32,6 tis. | 46,4 tis. | 64,3 tis. | 48 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,2 tis. | 3,1 tis. | 4,2 tis. | 15,9 tis. | 11 tis. |
| Aktíva | 37,1 tis. | 39,1 tis. | 35,8 tis. | 50,4 tis. | 61,5 tis. |
| Vlastné imanie | 22,3 tis. | 25,4 tis. | 29,7 tis. | 42,3 tis. | 53,3 tis. |
| Daň z príjmu | 983 | 922 | 1,7 tis. | 4,6 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 39,8 % | 34,9 % | 17,2 % | 16,2 % | 13,4 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 48 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11 tis.
- Aktíva
- 61,5 tis.
- Vlastné imanie
- 53,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 64,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 50,4 tis.
- Vlastné imanie
- 42,3 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 16,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 35,8 tis.
- Vlastné imanie
- 29,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 17,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 32,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 39,1 tis.
- Vlastné imanie
- 25,4 tis.
- Daň z príjmu
- 922
- Zadlženosť
- 34,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 28,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 37,1 tis.
- Vlastné imanie
- 22,3 tis.
- Daň z príjmu
- 983
- Zadlženosť
- 39,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.