Súhrn
- Vznik
- 01. 04. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 349 248 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STYLE DOOR, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45461805
- daňové identifikačné číslo
- 2023007822
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 130, 08611 Komárov, Slovenská republika
- Územie
- Komárovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 04. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 46860/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 600372
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 01. 04. 2010 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 01. 04. 2010 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 01. 04. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 01. 04. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 04. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 04. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 04. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 01. 04. 2010 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 04. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 04. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 01. 04. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby | 01. 04. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023007822 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −3 960 € a zvýšila tržby o ▲64 % na 349,2 tisíc eur.
Tržby
349 248 €
▲ 63,8 %Výsledok hospodárenia
−3 960 €
▲ 97,3 %Aktíva
257 469 €
▼ 9,5 %Vlastné imanie
−283 559 €
▼ 1,4 %Zadlženosť
210,1 %
Hrubá marža
−1,1 %
Čistá marža
−1,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 178,7 tis. | 175,6 tis. | 260,5 tis. | 213,2 tis. | 349,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −46,1 tis. | −96,8 tis. | −49,7 tis. | −149 tis. | −4 tis. |
| Aktíva | 172,1 tis. | 239,8 tis. | 269 tis. | 284,4 tis. | 257,5 tis. |
| Vlastné imanie | 15,4 tis. | −81,1 tis. | −130,6 tis. | −279,6 tis. | −283,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 91,1 % | 133,8 % | 148,5 % | 198,3 % | 210,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 349,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4 tis.
- Aktíva
- 257,5 tis.
- Vlastné imanie
- −283,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 210,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 213,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −149 tis.
- Aktíva
- 284,4 tis.
- Vlastné imanie
- −279,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 198,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 260,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,7 tis.
- Aktíva
- 269 tis.
- Vlastné imanie
- −130,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 148,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 175,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −96,8 tis.
- Aktíva
- 239,8 tis.
- Vlastné imanie
- −81,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 133,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 178,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,1 tis.
- Aktíva
- 172,1 tis.
- Vlastné imanie
- 15,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 91,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).