Súhrn
- Vznik
- 30. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 404 342 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- S.R. SERVIS, s.r.o. v likvidácií
- identifikačné číslo organizácie
- 45456291
- daňové identifikačné číslo
- 2023014334
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Železničiarska 593, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Hanušovce nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 03. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 39659/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 922936
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 03. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 30. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 03. 2010 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 30. 03. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 30. 03. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 30. 03. 2010 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 14. 04. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 14. 04. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 14. 04. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 14. 04. 2012 | — |
| faktoring a forfaiting | 14. 04. 2012 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 14. 04. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023014334 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2013).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲37 % na 2 059 € a znížila tržby o ▼26 % na 404,3 tisíc eur.
Tržby
404 342 €
▼ 25,5 %Výsledok hospodárenia
2 059 €
▲ 37,1 %Aktíva
129 961 €
▼ 18,2 %Vlastné imanie
11 317 €
▲ 57,9 %Zadlženosť
91,3 %
Hrubá marža
0,7 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,2 mil. | 860,1 tis. | 543 tis. | 404,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,8 tis. | −2,9 tis. | 1,5 tis. | 2,1 tis. |
| Aktíva | 120,4 tis. | 93,5 tis. | 158,9 tis. | 130 tis. |
| Vlastné imanie | 8,6 tis. | 5,7 tis. | 7,2 tis. | 11,3 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 889 |
| Zadlženosť | 92,8 % | 93,9 % | 95,5 % | 91,3 % |
2018
- Tržby
- 404,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 130 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 889
- Zadlženosť
- 91,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 543 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 158,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 95,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 860,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 93,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,2 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 120,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 92,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.