Súhrn
- Vznik
- 25. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 73 191 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bexter s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45447829
- daňové identifikačné číslo
- 2023018833
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sokolovská 10, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 03. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 58390/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 596076
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 25. 03. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 25. 03. 2010 | — |
| administratívne služby, | 25. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 25. 03. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 25. 03. 2010 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 25. 03. 2010 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 25. 03. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 25. 03. 2010 | — |
| vydavateľská činnosť, | 25. 03. 2010 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 25. 03. 2010 | — |
| finančný lízing, | 25. 03. 2010 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 25. 03. 2010 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 25. 03. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 25. 03. 2010 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 25. 03. 2010 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 25. 03. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023018833 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −134 509 € a znížila tržby o ▼82 % na 73,2 tisíc eur.
Tržby
73 191 €
▼ 82,1 %Výsledok hospodárenia
−134 509 €
▼ 1 108,5 %Aktíva
300 103 €
▼ 36,8 %Vlastné imanie
117 025 €
▼ 53,5 %Zadlženosť
61,0 %
Hrubá marža
−183,8 %
Čistá marža
−183,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 737,9 tis. | 756,6 tis. | 421,3 tis. | 409,6 tis. | 73,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 154,7 tis. | 56,4 tis. | 14,6 tis. | −11,1 tis. | −134,5 tis. |
| Aktíva | 453,5 tis. | 454,2 tis. | 482,6 tis. | 475,2 tis. | 300,1 tis. |
| Vlastné imanie | 191,7 tis. | 248,1 tis. | 262,7 tis. | 251,5 tis. | 117 tis. |
| Daň z príjmu | 44,8 tis. | 16,6 tis. | 2,8 tis. | 3,3 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 57,7 % | 45,4 % | 45,6 % | 47,1 % | 61,0 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 73,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −134,5 tis.
- Aktíva
- 300,1 tis.
- Vlastné imanie
- 117 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 61,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 409,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 475,2 tis.
- Vlastné imanie
- 251,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 47,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 421,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,6 tis.
- Aktíva
- 482,6 tis.
- Vlastné imanie
- 262,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 45,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 756,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,4 tis.
- Aktíva
- 454,2 tis.
- Vlastné imanie
- 248,1 tis.
- Daň z príjmu
- 16,6 tis.
- Zadlženosť
- 45,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 737,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 154,7 tis.
- Aktíva
- 453,5 tis.
- Vlastné imanie
- 191,7 tis.
- Daň z príjmu
- 44,8 tis.
- Zadlženosť
- 57,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.