Súhrn
- Vznik
- 17. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 49 351 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PYROSTOP SLOVAKIA s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 45445184
- daňové identifikačné číslo
- 2022990101
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022990101
- Sídlo
- Višňová 5403/12A, 90301 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 03. 2010
- V registri
- 16 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 63881/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 573410
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 17. 03. 2010 | — |
| opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov, | 17. 03. 2010 | — |
| oprava a kontrola požiarnych hydrantov, | 17. 03. 2010 | — |
| kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia, | 17. 03. 2010 | — |
| technik požiarnej ochrany | 02. 02. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby | 02. 02. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 02. 02. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022990101 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 01. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2022990101 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 21. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲72 % na 3 427 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 49,4 tisíc eur.
Tržby
49 351 €
▲ 9,3 %Výsledok hospodárenia
3 427 €
▲ 72,2 %Aktíva
36 928 €
▲ 12,9 %Vlastné imanie
21 105 €
▲ 19,4 %Zadlženosť
42,8 %
Hrubá marža
8,2 %
Čistá marža
6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,6 tis. | 26,8 tis. | 0 | 45,2 tis. | 49,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −228 | −36 | 0 | 2 tis. | 3,4 tis. |
| Aktíva | 26,9 tis. | 16,8 tis. | 16,8 tis. | 32,7 tis. | 36,9 tis. |
| Vlastné imanie | 15,7 tis. | 15,7 tis. | 15,7 tis. | 17,7 tis. | 21,1 tis. |
| Daň z príjmu | 122 | 0 | 0 | 351 | 605 |
| Zadlženosť | 41,5 % | 6,7 % | 6,7 % | 45,9 % | 42,8 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 49,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 36,9 tis.
- Vlastné imanie
- 21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 605
- Zadlženosť
- 42,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 45,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 32,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,7 tis.
- Daň z príjmu
- 351
- Zadlženosť
- 45,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 6,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 26,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 6,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 26,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −228
- Aktíva
- 26,9 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 122
- Zadlženosť
- 41,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.