prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

TATRASTAVBA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45443009aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 03. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
19 176 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TATRASTAVBA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45443009
daňové identifikačné číslo
2023000749
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Soblahovská 7262/2A, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 03. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 22712/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
285944
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 03. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 03. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023000749: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023000749Obdobia daňových registráciíDIČ 2023000749: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023000749Obdobia daňových registráciíDIČ 2023000749: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023000749
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202300074910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 976 € a zvýšila tržby z nuly na 19,2 tisíc eur.

Tržby

19 176 €

Výsledok hospodárenia

976 €

▲ 304,2 %

Aktíva

110 405 €

▲ 62,1 %

Vlastné imanie

6 737 €

▲ 16,9 %

Zadlženosť

93,9 %

Hrubá marža

5,9 %

Čistá marža

5,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 38 457 €. 2018: tržby 8 720 €. 2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 19 176 €.50 tis.25 tis.038,5 tis.8,7 tis.5 tis.019,2 tis.20162018201920202021Tržby2016: tržby 38 457 €. 2018: tržby 8 720 €. 2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 19 176 €.50 tis.25 tis.038,5 tis.8,7 tis.5 tis.019,2 tis.20162018201920202021Tržby2016: tržby 38 457 €. 2018: tržby 8 720 €. 2019: tržby 5 000 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 19 176 €.50 tis.25 tis.0201620192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 194 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia 976 €.2 tis.0−500+1,7 tis.+194+383−478+97620162018201920202021Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 194 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia 976 €.2 tis.0−500+1,7 tis.+194+383−478+97620162018201920202021Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 742 €. 2018: výsledok hospodárenia 194 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia 976 €.2 tis.0−500+383+976201620192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 874 €, vlastné imanie 6 189 €. 2018: aktíva 73 093 €, vlastné imanie 5 856 €. 2019: aktíva 68 578 €, vlastné imanie 6 239 €. 2020: aktíva 68 100 €, vlastné imanie 5 761 €. 2021: aktíva 110 405 €, vlastné imanie 6 737 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 874 €, vlastné imanie 6 189 €. 2018: aktíva 73 093 €, vlastné imanie 5 856 €. 2019: aktíva 68 578 €, vlastné imanie 6 239 €. 2020: aktíva 68 100 €, vlastné imanie 5 761 €. 2021: aktíva 110 405 €, vlastné imanie 6 737 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 874 €, vlastné imanie 6 189 €. 2018: aktíva 73 093 €, vlastné imanie 5 856 €. 2019: aktíva 68 578 €, vlastné imanie 6 239 €. 2020: aktíva 68 100 €, vlastné imanie 5 761 €. 2021: aktíva 110 405 €, vlastné imanie 6 737 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 7 371 €, pohľadávky 41 284 €, finančné účty 15 447 €. 2018: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 721 €, pohľadávky 50 254 €, finančné účty 17 346 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 198 €, finančné účty 14 880 €. 2020: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 621 €, pohľadávky 55 254 €, finančné účty 7 453 €. 2021: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 13 202 €, pohľadávky 62 849 €, finančné účty 30 582 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 7 371 €, pohľadávky 41 284 €, finančné účty 15 447 €. 2018: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 721 €, pohľadávky 50 254 €, finančné účty 17 346 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 198 €, finančné účty 14 880 €. 2020: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 621 €, pohľadávky 55 254 €, finančné účty 7 453 €. 2021: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 13 202 €, pohľadávky 62 849 €, finančné účty 30 582 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 7 371 €, pohľadávky 41 284 €, finančné účty 15 447 €. 2018: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 721 €, pohľadávky 50 254 €, finančné účty 17 346 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 198 €, finančné účty 14 880 €. 2020: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 1 621 €, pohľadávky 55 254 €, finančné účty 7 453 €. 2021: dlhodobý majetok 3 772 €, zásoby 13 202 €, pohľadávky 62 849 €, finančné účty 30 582 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 189 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 685 €. 2018: vlastné imanie 5 856 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 67 237 €. 2019: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2020: vlastné imanie 5 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 668 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 189 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 685 €. 2018: vlastné imanie 5 856 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 67 237 €. 2019: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2020: vlastné imanie 5 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 668 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 189 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 685 €. 2018: vlastné imanie 5 856 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 67 237 €. 2019: vlastné imanie 6 239 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2020: vlastné imanie 5 761 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 62 339 €. 2021: vlastné imanie 6 737 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 103 668 €.200 tis.100 tis.020162018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 492 €. 2018: daň z príjmu 74 €. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 151 €.500250049274102015120162018201920202021Daň z príjmu2016: daň z príjmu 492 €. 2018: daň z príjmu 74 €. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 151 €.500250049274102015120162018201920202021Daň z príjmu2016: daň z príjmu 492 €. 2018: daň z príjmu 74 €. 2019: daň z príjmu 102 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 151 €.500250049274102015120162018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,5 tis.8,7 tis.5 tis.019,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,7 tis.194383−478976
Aktíva67,9 tis.73,1 tis.68,6 tis.68,1 tis.110,4 tis.
Vlastné imanie6,2 tis.5,9 tis.6,2 tis.5,8 tis.6,7 tis.
Daň z príjmu492741020151
Zadlženosť90,9 %92,0 %90,9 %91,5 %93,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2021

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
976
Aktíva
110,4 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
151
Zadlženosť
93,9 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−478
Aktíva
68,1 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,5 %

2019

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
383
Aktíva
68,6 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
102
Zadlženosť
90,9 %

2018

Tržby
8,7 tis.
Výsledok hospodárenia
194
Aktíva
73,1 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
74
Zadlženosť
92,0 %

2016

Tržby
38,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
67,9 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
492
Zadlženosť
90,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API