prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

TechStroM, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45433046aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
907 937 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TechStroM, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45433046
daňové identifikačné číslo
2022980707
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022980707
Sídlo
198, 01802 Dolná Maríková, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 02. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 22670/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
324885
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
zámočníctvo24. 02. 2010—
prípravné práce k realizácií stavby24. 02. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov24. 02. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022980707: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022980707: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022980707IČ DPH SK2022980707Obdobia daňových registráciíDIČ 2022980707: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022980707: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022980707IČ DPH SK2022980707Obdobia daňových registráciíDIČ 2022980707: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022980707: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022980707IČ DPH SK2022980707
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202298070711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2010
daňové identifikačné číslo202298070710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲129 % na 29 886 € a zvýšila tržby o ▲529 % na 907,9 tisíc eur.

Tržby

907 937 €

▲ 528,8 %

Výsledok hospodárenia

29 886 €

▲ 129,1 %

Aktíva

325 999 €

▲ 322,6 %

Vlastné imanie

37 106 €

▲ 413,9 %

Zadlženosť

88,6 %

Hrubá marža

4,7 %

Čistá marža

3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 118 215 €. 2019: tržby 106 911 €. 2020: tržby 121 066 €. 2021: tržby 144 400 €. 2022: tržby 907 937 €.1 mil.500 tis.0118,2 tis.106,9 tis.121,1 tis.144,4 tis.907,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 118 215 €. 2019: tržby 106 911 €. 2020: tržby 121 066 €. 2021: tržby 144 400 €. 2022: tržby 907 937 €.1 mil.500 tis.0118,2 tis.106,9 tis.121,1 tis.144,4 tis.907,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 118 215 €. 2019: tržby 106 911 €. 2020: tržby 121 066 €. 2021: tržby 144 400 €. 2022: tržby 907 937 €.1 mil.500 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 821 €. 2019: výsledok hospodárenia −26 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 063 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 045 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 886 €.50 tis.0−50 tis.+8,8 tis.−26,2 tis.−17,1 tis.+13 tis.+29,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 821 €. 2019: výsledok hospodárenia −26 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 063 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 045 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 886 €.50 tis.0−50 tis.+8,8 tis.−26,2 tis.−17,1 tis.+13 tis.+29,9 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 821 €. 2019: výsledok hospodárenia −26 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −17 063 €. 2021: výsledok hospodárenia 13 045 €. 2022: výsledok hospodárenia 29 886 €.50 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 89 761 €, vlastné imanie 14 924 €. 2019: aktíva 90 301 €, vlastné imanie −11 305 €. 2020: aktíva 95 963 €, vlastné imanie −5 825 €. 2021: aktíva 77 148 €, vlastné imanie 7 220 €. 2022: aktíva 325 999 €, vlastné imanie 37 106 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 89 761 €, vlastné imanie 14 924 €. 2019: aktíva 90 301 €, vlastné imanie −11 305 €. 2020: aktíva 95 963 €, vlastné imanie −5 825 €. 2021: aktíva 77 148 €, vlastné imanie 7 220 €. 2022: aktíva 325 999 €, vlastné imanie 37 106 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 89 761 €, vlastné imanie 14 924 €. 2019: aktíva 90 301 €, vlastné imanie −11 305 €. 2020: aktíva 95 963 €, vlastné imanie −5 825 €. 2021: aktíva 77 148 €, vlastné imanie 7 220 €. 2022: aktíva 325 999 €, vlastné imanie 37 106 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 23 357 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 127 €, finančné účty 20 277 €. 2019: dlhodobý majetok 52 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 288 €, finančné účty 10 758 €. 2020: dlhodobý majetok 36 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 193 €, finančné účty 17 683 €. 2021: dlhodobý majetok 31 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 047 €, finančné účty 18 109 €. 2022: dlhodobý majetok 40 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 566 €, finančné účty 7 949 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 23 357 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 127 €, finančné účty 20 277 €. 2019: dlhodobý majetok 52 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 288 €, finančné účty 10 758 €. 2020: dlhodobý majetok 36 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 193 €, finančné účty 17 683 €. 2021: dlhodobý majetok 31 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 047 €, finančné účty 18 109 €. 2022: dlhodobý majetok 40 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 566 €, finančné účty 7 949 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 23 357 €, zásoby 0 €, pohľadávky 46 127 €, finančné účty 20 277 €. 2019: dlhodobý majetok 52 255 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 288 €, finančné účty 10 758 €. 2020: dlhodobý majetok 36 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 193 €, finančné účty 17 683 €. 2021: dlhodobý majetok 31 992 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 047 €, finančné účty 18 109 €. 2022: dlhodobý majetok 40 484 €, zásoby 0 €, pohľadávky 277 566 €, finančné účty 7 949 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 924 €, dlhodobé záväzky 4 774 €, krátkodobé záväzky 70 063 €. 2019: vlastné imanie −11 305 €, dlhodobé záväzky 22 342 €, krátkodobé záväzky 79 264 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 15 940 €, krátkodobé záväzky 85 848 €. 2021: vlastné imanie 7 220 €, dlhodobé záväzky 10 859 €, krátkodobé záväzky 59 069 €. 2022: vlastné imanie 37 106 €, dlhodobé záväzky 12 226 €, krátkodobé záväzky 276 667 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 924 €, dlhodobé záväzky 4 774 €, krátkodobé záväzky 70 063 €. 2019: vlastné imanie −11 305 €, dlhodobé záväzky 22 342 €, krátkodobé záväzky 79 264 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 15 940 €, krátkodobé záväzky 85 848 €. 2021: vlastné imanie 7 220 €, dlhodobé záväzky 10 859 €, krátkodobé záväzky 59 069 €. 2022: vlastné imanie 37 106 €, dlhodobé záväzky 12 226 €, krátkodobé záväzky 276 667 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 14 924 €, dlhodobé záväzky 4 774 €, krátkodobé záväzky 70 063 €. 2019: vlastné imanie −11 305 €, dlhodobé záväzky 22 342 €, krátkodobé záväzky 79 264 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 15 940 €, krátkodobé záväzky 85 848 €. 2021: vlastné imanie 7 220 €, dlhodobé záväzky 10 859 €, krátkodobé záväzky 59 069 €. 2022: vlastné imanie 37 106 €, dlhodobé záväzky 12 226 €, krátkodobé záväzky 276 667 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 947 €. 2019: daň z príjmu 4 352 €. 2020: daň z príjmu 2 418 €. 2021: daň z príjmu 1 686 €. 2022: daň z príjmu 13 160 €.20 tis.10 tis.02,9 tis.4,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.13,2 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 947 €. 2019: daň z príjmu 4 352 €. 2020: daň z príjmu 2 418 €. 2021: daň z príjmu 1 686 €. 2022: daň z príjmu 13 160 €.20 tis.10 tis.02,9 tis.4,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.13,2 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 947 €. 2019: daň z príjmu 4 352 €. 2020: daň z príjmu 2 418 €. 2021: daň z príjmu 1 686 €. 2022: daň z príjmu 13 160 €.20 tis.10 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby118,2 tis.106,9 tis.121,1 tis.144,4 tis.907,9 tis.
Výsledok hospodárenia8,8 tis.−26,2 tis.−17,1 tis.13 tis.29,9 tis.
Aktíva89,8 tis.90,3 tis.96 tis.77,1 tis.326 tis.
Vlastné imanie14,9 tis.−11,3 tis.−5,8 tis.7,2 tis.37,1 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.4,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.13,2 tis.
Zadlženosť83,4 %112,5 %106,1 %90,6 %88,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
907,9 tis.
Výsledok hospodárenia
29,9 tis.
Aktíva
326 tis.
Vlastné imanie
37,1 tis.
Daň z príjmu
13,2 tis.
Zadlženosť
88,6 %

2021

Tržby
144,4 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
77,1 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
90,6 %

2020

Tržby
121,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,1 tis.
Aktíva
96 tis.
Vlastné imanie
−5,8 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
106,1 %

2019

Tržby
106,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,2 tis.
Aktíva
90,3 tis.
Vlastné imanie
−11,3 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
112,5 %

2018

Tržby
118,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
89,8 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
83,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API