prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

SEMIR Projekt s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45432694aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 03. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
89 904 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SEMIR Projekt s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45432694
daňové identifikačné číslo
2022985041
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022985041
Sídlo
Karpatské námestie 10 A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 03. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 198912/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1074474
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 03. 2010—
administratívne služby05. 03. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla05. 03. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 03. 2010—
reklamné a marketingové služby05. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 03. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 03. 2010—
čistiace a upratovacie služby05. 03. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 03. 2010—
prípravné práce k realizácii stavby05. 03. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 03. 2010—
výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava05. 03. 2010—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom05. 03. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 03. 2010—
prieskum trhu a verejnej mienky05. 03. 2010—
prenájom hnuteľných vecí05. 03. 2010—
skladovanie05. 03. 2010—
faktoring a forfaiting05. 03. 2010—
sťahovacie služby05. 03. 2010—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla05. 03. 2010—
finančný leasing07. 06. 2014—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 06. 2014—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt07. 06. 2014—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 06. 2014—
posudzovanie vplyvov na životné prostredie15. 07. 2017—
hodnotenie zdravotných rizík zo životného prostredia - hodnotenie dopadov na verejné zdravie - hodnotenie hluku - hodnotenie prašnosti15. 07. 2017—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 07. 2017—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly15. 07. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení15. 07. 2017—
nakladanie s výsledkami duševnej tvorivej činnosti so súhlasom autora15. 07. 2017—
výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb15. 07. 2017—
výkon činnosti autorizovaného architekta23. 12. 2017—
geodetické a kartografické činnosti25. 04. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 07. 2017
Oprávnená osoba
ŠIMČÁK, advokátska kancelária s.r.o. · od 19. 04. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022985041: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022985041: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022985041IČ DPH SK2022985041Obdobia daňových registráciíDIČ 2022985041: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022985041: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022985041IČ DPH SK2022985041Obdobia daňových registráciíDIČ 2022985041: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022985041: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022985041IČ DPH SK2022985041
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202298504111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 04. 2012
daňové identifikačné číslo202298504110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −47 948 € a znížila tržby o ▼82 % na 89,9 tisíc eur.

Tržby

89 904 €

▼ 82,0 %

Výsledok hospodárenia

−47 948 €

▼ 200,5 %

Aktíva

378 817 €

▼ 7,8 %

Vlastné imanie

16 877 €

▼ 74,0 %

Zadlženosť

95,5 %

Hrubá marža

−52,3 %

Čistá marža

−53,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 717 353 €. 2021: tržby 261 945 €. 2022: tržby 257 370 €. 2023: tržby 498 562 €. 2024: tržby 89 904 €.1 mil.500 tis.0717,4 tis.261,9 tis.257,4 tis.498,6 tis.89,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 717 353 €. 2021: tržby 261 945 €. 2022: tržby 257 370 €. 2023: tržby 498 562 €. 2024: tržby 89 904 €.1 mil.500 tis.0717,4 tis.261,9 tis.257,4 tis.498,6 tis.89,9 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 717 353 €. 2021: tržby 261 945 €. 2022: tržby 257 370 €. 2023: tržby 498 562 €. 2024: tržby 89 904 €.1 mil.500 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 66 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 558 €. 2022: výsledok hospodárenia 31 890 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 732 €. 2024: výsledok hospodárenia −47 948 €.100 tis.0−100 tis.+66 tis.−55,6 tis.+31,9 tis.+47,7 tis.−47,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 66 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 558 €. 2022: výsledok hospodárenia 31 890 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 732 €. 2024: výsledok hospodárenia −47 948 €.100 tis.0−100 tis.+66 tis.−55,6 tis.+31,9 tis.+47,7 tis.−47,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 66 002 €. 2021: výsledok hospodárenia −55 558 €. 2022: výsledok hospodárenia 31 890 €. 2023: výsledok hospodárenia 47 732 €. 2024: výsledok hospodárenia −47 948 €.100 tis.0−100 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 628 358 €, vlastné imanie 202 753 €. 2021: aktíva 642 184 €, vlastné imanie 147 195 €. 2022: aktíva 509 809 €, vlastné imanie 183 188 €. 2023: aktíva 410 644 €, vlastné imanie 64 826 €. 2024: aktíva 378 817 €, vlastné imanie 16 877 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 628 358 €, vlastné imanie 202 753 €. 2021: aktíva 642 184 €, vlastné imanie 147 195 €. 2022: aktíva 509 809 €, vlastné imanie 183 188 €. 2023: aktíva 410 644 €, vlastné imanie 64 826 €. 2024: aktíva 378 817 €, vlastné imanie 16 877 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 628 358 €, vlastné imanie 202 753 €. 2021: aktíva 642 184 €, vlastné imanie 147 195 €. 2022: aktíva 509 809 €, vlastné imanie 183 188 €. 2023: aktíva 410 644 €, vlastné imanie 64 826 €. 2024: aktíva 378 817 €, vlastné imanie 16 877 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 74 334 €, zásoby 18 600 €, pohľadávky 398 334 €, finančné účty 137 090 €. 2021: dlhodobý majetok 222 562 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 412 397 €, finančné účty 5 902 €. 2022: dlhodobý majetok 198 458 €, zásoby 7 023 €, pohľadávky 288 353 €, finančné účty 15 975 €. 2023: dlhodobý majetok 16 207 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 237 290 €, finančné účty 155 887 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 326 723 €, finančné účty 50 834 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 74 334 €, zásoby 18 600 €, pohľadávky 398 334 €, finančné účty 137 090 €. 2021: dlhodobý majetok 222 562 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 412 397 €, finančné účty 5 902 €. 2022: dlhodobý majetok 198 458 €, zásoby 7 023 €, pohľadávky 288 353 €, finančné účty 15 975 €. 2023: dlhodobý majetok 16 207 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 237 290 €, finančné účty 155 887 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 326 723 €, finančné účty 50 834 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 74 334 €, zásoby 18 600 €, pohľadávky 398 334 €, finančné účty 137 090 €. 2021: dlhodobý majetok 222 562 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 412 397 €, finančné účty 5 902 €. 2022: dlhodobý majetok 198 458 €, zásoby 7 023 €, pohľadávky 288 353 €, finančné účty 15 975 €. 2023: dlhodobý majetok 16 207 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 237 290 €, finančné účty 155 887 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 260 €, pohľadávky 326 723 €, finančné účty 50 834 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 202 753 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 425 404 €. 2021: vlastné imanie 147 195 €, dlhodobé záväzky 384 361 €, krátkodobé záväzky 110 628 €. 2022: vlastné imanie 183 188 €, dlhodobé záväzky 150 278 €, krátkodobé záväzky 176 343 €. 2023: vlastné imanie 64 826 €, dlhodobé záväzky 86 298 €, krátkodobé záväzky 259 520 €. 2024: vlastné imanie 16 877 €, dlhodobé záväzky 57 889 €, krátkodobé záväzky 304 051 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 202 753 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 425 404 €. 2021: vlastné imanie 147 195 €, dlhodobé záväzky 384 361 €, krátkodobé záväzky 110 628 €. 2022: vlastné imanie 183 188 €, dlhodobé záväzky 150 278 €, krátkodobé záväzky 176 343 €. 2023: vlastné imanie 64 826 €, dlhodobé záväzky 86 298 €, krátkodobé záväzky 259 520 €. 2024: vlastné imanie 16 877 €, dlhodobé záväzky 57 889 €, krátkodobé záväzky 304 051 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 202 753 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 425 404 €. 2021: vlastné imanie 147 195 €, dlhodobé záväzky 384 361 €, krátkodobé záväzky 110 628 €. 2022: vlastné imanie 183 188 €, dlhodobé záväzky 150 278 €, krátkodobé záväzky 176 343 €. 2023: vlastné imanie 64 826 €, dlhodobé záväzky 86 298 €, krátkodobé záväzky 259 520 €. 2024: vlastné imanie 16 877 €, dlhodobé záväzky 57 889 €, krátkodobé záväzky 304 051 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 869 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 7 014 €. 2023: daň z príjmu 3 906 €. 2024: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.014,9 tis.07 tis.3,9 tis.96020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 869 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 7 014 €. 2023: daň z príjmu 3 906 €. 2024: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.014,9 tis.07 tis.3,9 tis.96020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 14 869 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 7 014 €. 2023: daň z príjmu 3 906 €. 2024: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.0960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby717,4 tis.261,9 tis.257,4 tis.498,6 tis.89,9 tis.
Výsledok hospodárenia66 tis.−55,6 tis.31,9 tis.47,7 tis.−47,9 tis.
Aktíva628,4 tis.642,2 tis.509,8 tis.410,6 tis.378,8 tis.
Vlastné imanie202,8 tis.147,2 tis.183,2 tis.64,8 tis.16,9 tis.
Daň z príjmu14,9 tis.07 tis.3,9 tis.960
Zadlženosť67,7 %77,1 %64,1 %84,2 %95,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
89,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−47,9 tis.
Aktíva
378,8 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,5 %

2023

Tržby
498,6 tis.
Výsledok hospodárenia
47,7 tis.
Aktíva
410,6 tis.
Vlastné imanie
64,8 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
84,2 %

2022

Tržby
257,4 tis.
Výsledok hospodárenia
31,9 tis.
Aktíva
509,8 tis.
Vlastné imanie
183,2 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
64,1 %

2021

Tržby
261,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−55,6 tis.
Aktíva
642,2 tis.
Vlastné imanie
147,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
77,1 %

2020

Tržby
717,4 tis.
Výsledok hospodárenia
66 tis.
Aktíva
628,4 tis.
Vlastné imanie
202,8 tis.
Daň z príjmu
14,9 tis.
Zadlženosť
67,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API