prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Marko-Garden, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45428646aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
18 306 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Marko-Garden, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45428646
daňové identifikačné číslo
2022999484
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022999484
Sídlo
Severná 806/13, 044 42 Rozhanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 03. 2010
V registri
16 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 25386/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
789448
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 03. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 03. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022999484: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022999484: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022999484IČ DPH SK2022999484Obdobia daňových registráciíDIČ 2022999484: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022999484: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022999484IČ DPH SK2022999484Obdobia daňových registráciíDIČ 2022999484: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022999484: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022999484IČ DPH SK2022999484
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202299948411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2010
daňové identifikačné číslo202299948410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 14. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa14. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 309 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 18,3 tisíc eur.

Tržby

18 306 €

▲ 12,6 %

Výsledok hospodárenia

309 €

▲ 117,3 %

Aktíva

13 077 €

▲ 39,9 %

Vlastné imanie

8 735 €

▲ 3,7 %

Zadlženosť

33,2 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 20 941 €. 2018: tržby 26 506 €. 2019: tržby 21 992 €. 2020: tržby 16 255 €. 2021: tržby 18 306 €.50 tis.25 tis.020,9 tis.26,5 tis.22 tis.16,3 tis.18,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 941 €. 2018: tržby 26 506 €. 2019: tržby 21 992 €. 2020: tržby 16 255 €. 2021: tržby 18 306 €.50 tis.25 tis.020,9 tis.26,5 tis.22 tis.16,3 tis.18,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 20 941 €. 2018: tržby 26 506 €. 2019: tržby 21 992 €. 2020: tržby 16 255 €. 2021: tržby 18 306 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 8 565 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 481 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 785 €. 2021: výsledok hospodárenia 309 €.10 tis.0−10 tis.+8,6 tis.−6,5 tis.−1,9 tis.−1,8 tis.+30920172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 8 565 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 481 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 785 €. 2021: výsledok hospodárenia 309 €.10 tis.0−10 tis.+8,6 tis.−6,5 tis.−1,9 tis.−1,8 tis.+30920172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 8 565 €. 2018: výsledok hospodárenia −6 481 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 894 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 785 €. 2021: výsledok hospodárenia 309 €.10 tis.0−10 tis.+309201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 27 807 €, vlastné imanie 18 586 €. 2018: aktíva 13 336 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 11 747 €, vlastné imanie 10 211 €. 2020: aktíva 9 348 €, vlastné imanie 8 427 €. 2021: aktíva 13 077 €, vlastné imanie 8 735 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 27 807 €, vlastné imanie 18 586 €. 2018: aktíva 13 336 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 11 747 €, vlastné imanie 10 211 €. 2020: aktíva 9 348 €, vlastné imanie 8 427 €. 2021: aktíva 13 077 €, vlastné imanie 8 735 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 27 807 €, vlastné imanie 18 586 €. 2018: aktíva 13 336 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 11 747 €, vlastné imanie 10 211 €. 2020: aktíva 9 348 €, vlastné imanie 8 427 €. 2021: aktíva 13 077 €, vlastné imanie 8 735 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 3 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 943 €, finančné účty 26 915 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 12 256 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 10 667 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 7 992 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 11 997 €.50 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 3 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 943 €, finančné účty 26 915 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 12 256 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 10 667 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 7 992 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 11 997 €.50 tis.0−5 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 3 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky −2 943 €, finančné účty 26 915 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 12 256 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 10 667 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 356 €, finančné účty 7 992 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 080 €, finančné účty 11 997 €.50 tis.0−5 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 586 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 8 993 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 003 €. 2019: vlastné imanie 10 211 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 308 €. 2020: vlastné imanie 8 427 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 693 €. 2021: vlastné imanie 8 735 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 4 114 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 586 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 8 993 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 003 €. 2019: vlastné imanie 10 211 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 308 €. 2020: vlastné imanie 8 427 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 693 €. 2021: vlastné imanie 8 735 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 4 114 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 586 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 8 993 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 003 €. 2019: vlastné imanie 10 211 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 1 308 €. 2020: vlastné imanie 8 427 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 693 €. 2021: vlastné imanie 8 735 €, dlhodobé záväzky 228 €, krátkodobé záväzky 4 114 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 277 €. 2018: daň z príjmu 244 €. 2019: daň z príjmu 277 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 54 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.24427705420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 277 €. 2018: daň z príjmu 244 €. 2019: daň z príjmu 277 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 54 €.2,5 tis.1,3 tis.02,3 tis.24427705420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 277 €. 2018: daň z príjmu 244 €. 2019: daň z príjmu 277 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 54 €.2,5 tis.1,3 tis.027754201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20,9 tis.26,5 tis.22 tis.16,3 tis.18,3 tis.
Výsledok hospodárenia8,6 tis.−6,5 tis.−1,9 tis.−1,8 tis.309
Aktíva27,8 tis.13,3 tis.11,7 tis.9,3 tis.13,1 tis.
Vlastné imanie18,6 tis.12,1 tis.10,2 tis.8,4 tis.8,7 tis.
Daň z príjmu2,3 tis.244277054
Zadlženosť33,2 %9,2 %13,1 %9,9 %33,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
18,3 tis.
Výsledok hospodárenia
309
Aktíva
13,1 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
54
Zadlženosť
33,2 %

2020

Tržby
16,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
9,3 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,9 %

2019

Tržby
22 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
11,7 tis.
Vlastné imanie
10,2 tis.
Daň z príjmu
277
Zadlženosť
13,1 %

2018

Tržby
26,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,5 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
244
Zadlženosť
9,2 %

2017

Tržby
20,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
27,8 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
33,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API