prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

GANIS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45427674aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 03. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GANIS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45427674
daňové identifikačné číslo
2022994347
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Námestie SNP 23, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 03. 2010
V registri
16 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 154558/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
933117
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 03. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 03. 2010—
reklamné a marketingové služby13. 03. 2010—
vedenie účtovníctva13. 03. 2010—
administratívne služby13. 03. 2010—
čistiace a upratovacie služby13. 03. 2010—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 03. 2010—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 03. 2010—
prípravné práce k realizácii stavby13. 03. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 03. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 03. 2010—
skladovanie13. 03. 2010—
prenájom hnuteľných vecí13. 03. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994347Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994347Obdobia daňových registráciíDIČ 2022994347: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022994347
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202299434710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2019 (rok porušenia 2016).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −2 301 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−2 301 €

▲ 13,8 %

Aktíva

541 €

▼ 81,4 %

Vlastné imanie

−5 339 €

▼ 75,7 %

Zadlženosť

1 086,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 78 828 €. 2017: tržby 32 416 €. 2018: tržby 33 116 €. 2019: tržby 7 990 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.078,8 tis.32,4 tis.33,1 tis.8 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 78 828 €. 2017: tržby 32 416 €. 2018: tržby 33 116 €. 2019: tržby 7 990 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.078,8 tis.32,4 tis.33,1 tis.8 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 78 828 €. 2017: tržby 32 416 €. 2018: tržby 33 116 €. 2019: tržby 7 990 €. 2020: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 319 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 840 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 301 €.2 tis.0−25 tis.−7,3 tis.+1,6 tis.−21,8 tis.−2,7 tis.−2,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 319 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 840 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 301 €.2 tis.0−25 tis.−7,3 tis.+1,6 tis.−21,8 tis.−2,7 tis.−2,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 319 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −21 840 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 669 €. 2020: výsledok hospodárenia −2 301 €.2 tis.0−25 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 900 €, vlastné imanie 19 838 €. 2017: aktíva 70 447 €, vlastné imanie 21 470 €. 2018: aktíva 21 134 €, vlastné imanie −370 €. 2019: aktíva 2 902 €, vlastné imanie −3 039 €. 2020: aktíva 541 €, vlastné imanie −5 339 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 900 €, vlastné imanie 19 838 €. 2017: aktíva 70 447 €, vlastné imanie 21 470 €. 2018: aktíva 21 134 €, vlastné imanie −370 €. 2019: aktíva 2 902 €, vlastné imanie −3 039 €. 2020: aktíva 541 €, vlastné imanie −5 339 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 67 900 €, vlastné imanie 19 838 €. 2017: aktíva 70 447 €, vlastné imanie 21 470 €. 2018: aktíva 21 134 €, vlastné imanie −370 €. 2019: aktíva 2 902 €, vlastné imanie −3 039 €. 2020: aktíva 541 €, vlastné imanie −5 339 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 12 708 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 1 178 €, finančné účty 6 932 €. 2017: dlhodobý majetok 9 716 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 4 130 €, finančné účty 9 519 €. 2018: dlhodobý majetok 1 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 762 €, finančné účty 15 127 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 156 €, finančné účty 746 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 541 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 12 708 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 1 178 €, finančné účty 6 932 €. 2017: dlhodobý majetok 9 716 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 4 130 €, finančné účty 9 519 €. 2018: dlhodobý majetok 1 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 762 €, finančné účty 15 127 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 156 €, finančné účty 746 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 541 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 12 708 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 1 178 €, finančné účty 6 932 €. 2017: dlhodobý majetok 9 716 €, zásoby 47 082 €, pohľadávky 4 130 €, finančné účty 9 519 €. 2018: dlhodobý majetok 1 245 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 762 €, finančné účty 15 127 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 156 €, finančné účty 746 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 541 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 19 838 €, dlhodobé záväzky 10 797 €, krátkodobé záväzky 37 265 €. 2017: vlastné imanie 21 470 €, dlhodobé záväzky 6 384 €, krátkodobé záväzky 42 593 €. 2018: vlastné imanie −370 €, dlhodobé záväzky 1 477 €, krátkodobé záväzky 20 027 €. 2019: vlastné imanie −3 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 941 €. 2020: vlastné imanie −5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 880 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 19 838 €, dlhodobé záväzky 10 797 €, krátkodobé záväzky 37 265 €. 2017: vlastné imanie 21 470 €, dlhodobé záväzky 6 384 €, krátkodobé záväzky 42 593 €. 2018: vlastné imanie −370 €, dlhodobé záväzky 1 477 €, krátkodobé záväzky 20 027 €. 2019: vlastné imanie −3 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 941 €. 2020: vlastné imanie −5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 880 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 19 838 €, dlhodobé záväzky 10 797 €, krátkodobé záväzky 37 265 €. 2017: vlastné imanie 21 470 €, dlhodobé záväzky 6 384 €, krátkodobé záväzky 42 593 €. 2018: vlastné imanie −370 €, dlhodobé záväzky 1 477 €, krátkodobé záväzky 20 027 €. 2019: vlastné imanie −3 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 941 €. 2020: vlastné imanie −5 339 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 880 €.100 tis.0−10 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby78,8 tis.32,4 tis.33,1 tis.8 tis.0
Výsledok hospodárenia−7,3 tis.1,6 tis.−21,8 tis.−2,7 tis.−2,3 tis.
Aktíva67,9 tis.70,4 tis.21,1 tis.2,9 tis.541
Vlastné imanie19,8 tis.21,5 tis.−370−3 tis.−5,3 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť70,8 %69,5 %101,8 %204,7 %1 086,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
541
Vlastné imanie
−5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 086,9 %

2019

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
−3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
204,7 %

2018

Tržby
33,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,8 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
−370
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,8 %

2017

Tržby
32,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
70,4 tis.
Vlastné imanie
21,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
69,5 %

2016

Tržby
78,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
67,9 tis.
Vlastné imanie
19,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
70,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API