prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

VIVI SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45416206aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
228 873 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VIVI SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45416206
daňové identifikačné číslo
2022968288
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022968288
Sídlo
Hencovská 289, 09302 Hencovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 02. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 22580/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
700328
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Predaj na trhoch v rozsahu voľných živností.24. 01. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 02. 2010—
Vedenie účtovníctva.24. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 02. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 02. 2010—
Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.24. 01. 2013—
Organizovanie školení, kurzov, seminárov a výstav.24. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 02. 2010—
Reklamná a propagačná činnosť.24. 01. 2013—
prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia v špecializačnom odbore: neurológia20. 04. 2010—
Prenájom motorových vozidiel.24. 01. 2013—
Upratovacie práce.24. 01. 2013—
Faktoring a forfaiting.24. 01. 2013—
Finačný leasing.24. 01. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotonosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.24. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy.24. 01. 2013—
Výroba hotových krmív, kŕmnych zmesí, koncentrátov, premixov a kŕmnych prísad pre hospodárske a domáce zvieratá.24. 01. 2013—
Služby súvisiace s rastlinnou výrobou.24. 01. 2013—
Služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veteriárnych služieb.24. 01. 2013—
Výroba a spracovanie rastlinných olejov a tukov.24. 01. 2013—
Prenájom a predaj poľnohospodárskych strojov a zariadení.24. 01. 2013—
Nákup a predaj osív.24. 01. 2013—
Nákup a predaj agrochemikálií.24. 01. 2013—
Poskytovanie služieb mechanizmami.24. 01. 2013—
Poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb.24. 01. 2013—
Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva.24. 01. 2013—
Nákup a predaj všeobecne používaných kŕmnych surovín, zmesí a doplnkov.24. 01. 2013—
Textilná výroba.24. 01. 2013—
Odevná výroba.24. 01. 2013—
Tkanie textílií.24. 01. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.24. 01. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky.24. 01. 2013—
Administratívne služby.24. 01. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom.24. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí.24. 01. 2013—
Sprostredkovateľská a poradenská činnosť v oblasti personálneho manažmentu.24. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022968288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022968288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022968288IČ DPH SK2022968288Obdobia daňových registráciíDIČ 2022968288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022968288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022968288IČ DPH SK2022968288Obdobia daňových registráciíDIČ 2022968288: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022968288: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022968288IČ DPH SK2022968288
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202296828811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2014
daňové identifikačné číslo202296828810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 279 € a znížila tržby o ▼21 % na 228,9 tisíc eur.

Tržby

228 873 €

▼ 20,9 %

Výsledok hospodárenia

279 €

▲ 107,5 %

Aktíva

49 753 €

▼ 51,3 %

Vlastné imanie

344 €

▲ 429,2 %

Zadlženosť

98,7 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 160 946 €. 2022: tržby 346 998 €. 2023: tržby 425 754 €. 2024: tržby 289 467 €. 2025: tržby 228 873 €.500 tis.250 tis.0160,9 tis.347 tis.425,8 tis.289,5 tis.228,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 160 946 €. 2022: tržby 346 998 €. 2023: tržby 425 754 €. 2024: tržby 289 467 €. 2025: tržby 228 873 €.500 tis.250 tis.0160,9 tis.347 tis.425,8 tis.289,5 tis.228,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 160 946 €. 2022: tržby 346 998 €. 2023: tržby 425 754 €. 2024: tržby 289 467 €. 2025: tržby 228 873 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 727 €. 2025: výsledok hospodárenia 279 €.2 tis.0−10 tis.−6,8 tis.−8,3 tis.+1,3 tis.−3,7 tis.+27920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 727 €. 2025: výsledok hospodárenia 279 €.2 tis.0−10 tis.−6,8 tis.−8,3 tis.+1,3 tis.−3,7 tis.+27920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 842 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 250 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 280 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 727 €. 2025: výsledok hospodárenia 279 €.2 tis.0−10 tis.+279202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 300 €, vlastné imanie 10 762 €. 2022: aktíva 143 259 €, vlastné imanie 2 512 €. 2023: aktíva 105 459 €, vlastné imanie 3 792 €. 2024: aktíva 102 230 €, vlastné imanie 65 €. 2025: aktíva 49 753 €, vlastné imanie 344 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 300 €, vlastné imanie 10 762 €. 2022: aktíva 143 259 €, vlastné imanie 2 512 €. 2023: aktíva 105 459 €, vlastné imanie 3 792 €. 2024: aktíva 102 230 €, vlastné imanie 65 €. 2025: aktíva 49 753 €, vlastné imanie 344 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 97 300 €, vlastné imanie 10 762 €. 2022: aktíva 143 259 €, vlastné imanie 2 512 €. 2023: aktíva 105 459 €, vlastné imanie 3 792 €. 2024: aktíva 102 230 €, vlastné imanie 65 €. 2025: aktíva 49 753 €, vlastné imanie 344 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 006 €, finančné účty 3 101 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 321 €, finančné účty 2 938 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 391 €, finančné účty 1 068 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 318 €, finančné účty 1 912 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 805 €, finančné účty 948 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 006 €, finančné účty 3 101 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 321 €, finančné účty 2 938 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 391 €, finančné účty 1 068 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 318 €, finančné účty 1 912 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 805 €, finančné účty 948 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 006 €, finančné účty 3 101 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 140 321 €, finančné účty 2 938 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 104 391 €, finančné účty 1 068 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 318 €, finančné účty 1 912 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 805 €, finančné účty 948 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 762 €, dlhodobé záväzky 1 072 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2022: vlastné imanie 2 512 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 140 050 €. 2023: vlastné imanie 3 792 €, dlhodobé záväzky 714 €, krátkodobé záväzky 100 953 €. 2024: vlastné imanie 65 €, dlhodobé záväzky 756 €, krátkodobé záväzky 100 849 €. 2025: vlastné imanie 344 €, dlhodobé záväzky 658 €, krátkodobé záväzky 48 431 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 762 €, dlhodobé záväzky 1 072 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2022: vlastné imanie 2 512 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 140 050 €. 2023: vlastné imanie 3 792 €, dlhodobé záväzky 714 €, krátkodobé záväzky 100 953 €. 2024: vlastné imanie 65 €, dlhodobé záväzky 756 €, krátkodobé záväzky 100 849 €. 2025: vlastné imanie 344 €, dlhodobé záväzky 658 €, krátkodobé záväzky 48 431 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 762 €, dlhodobé záväzky 1 072 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2022: vlastné imanie 2 512 €, dlhodobé záväzky 697 €, krátkodobé záväzky 140 050 €. 2023: vlastné imanie 3 792 €, dlhodobé záväzky 714 €, krátkodobé záväzky 100 953 €. 2024: vlastné imanie 65 €, dlhodobé záväzky 756 €, krátkodobé záväzky 100 849 €. 2025: vlastné imanie 344 €, dlhodobé záväzky 658 €, krátkodobé záväzky 48 431 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 901 €. 2024: daň z príjmu 4 739 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0001,9 tis.4,7 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 901 €. 2024: daň z príjmu 4 739 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0001,9 tis.4,7 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 901 €. 2024: daň z príjmu 4 739 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby160,9 tis.347 tis.425,8 tis.289,5 tis.228,9 tis.
Výsledok hospodárenia−6,8 tis.−8,3 tis.1,3 tis.−3,7 tis.279
Aktíva97,3 tis.143,3 tis.105,5 tis.102,2 tis.49,8 tis.
Vlastné imanie10,8 tis.2,5 tis.3,8 tis.65344
Daň z príjmu001,9 tis.4,7 tis.960
Zadlženosť88,9 %98,2 %96,4 %99,4 %98,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
228,9 tis.
Výsledok hospodárenia
279
Aktíva
49,8 tis.
Vlastné imanie
344
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,7 %

2024

Tržby
289,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
102,2 tis.
Vlastné imanie
65
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
99,4 %

2023

Tržby
425,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
105,5 tis.
Vlastné imanie
3,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
96,4 %

2022

Tržby
347 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,3 tis.
Aktíva
143,3 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,2 %

2021

Tržby
160,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
97,3 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API