prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

DH - Cars s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45413223aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
793 986 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DH - Cars s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45413223
daňové identifikačné číslo
2022970840
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 02. 2010
V registri
16 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 151164/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
527992
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod v rozsahu voľných živností/20. 02. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod v rozsahu voľných živností/20. 02. 2010—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 02. 2020—
Prípravné práce k realizácií stavby15. 02. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov15. 02. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do ich motorickej časti15. 02. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 02. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živnosti15. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí15. 02. 2020—
Čistiace a upratovacie služby15. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970840Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970840Obdobia daňových registráciíDIČ 2022970840: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022970840
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202297084010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼69 % na 3 721 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 794 tisíc eur.

Tržby

793 986 €

▲ 45,2 %

Výsledok hospodárenia

3 721 €

▼ 69,3 %

Aktíva

79 673 €

▼ 29,3 %

Vlastné imanie

70 776 €

▼ 11,6 %

Zadlženosť

11,2 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 33 168 €. 2018: tržby 9 552 €. 2019: tržby 247 614 €. 2020: tržby 546 944 €. 2021: tržby 793 986 €.1 mil.500 tis.033,2 tis.9,6 tis.247,6 tis.546,9 tis.794 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 33 168 €. 2018: tržby 9 552 €. 2019: tržby 247 614 €. 2020: tržby 546 944 €. 2021: tržby 793 986 €.1 mil.500 tis.033,2 tis.9,6 tis.247,6 tis.546,9 tis.794 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 33 168 €. 2018: tržby 9 552 €. 2019: tržby 247 614 €. 2020: tržby 546 944 €. 2021: tržby 793 986 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 215 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 455 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 135 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 721 €.20 tis.0−5 tis.−3 tis.+1,2 tis.+2,5 tis.+12,1 tis.+3,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 215 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 455 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 135 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 721 €.20 tis.0−5 tis.−3 tis.+1,2 tis.+2,5 tis.+12,1 tis.+3,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 981 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 215 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 455 €. 2020: výsledok hospodárenia 12 135 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 721 €.20 tis.0−5 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 3 144 €, vlastné imanie −9 667 €. 2018: aktíva 848 €, vlastné imanie −8 452 €. 2019: aktíva 90 505 €, vlastné imanie 67 920 €. 2020: aktíva 112 757 €, vlastné imanie 80 055 €. 2021: aktíva 79 673 €, vlastné imanie 70 776 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 3 144 €, vlastné imanie −9 667 €. 2018: aktíva 848 €, vlastné imanie −8 452 €. 2019: aktíva 90 505 €, vlastné imanie 67 920 €. 2020: aktíva 112 757 €, vlastné imanie 80 055 €. 2021: aktíva 79 673 €, vlastné imanie 70 776 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 3 144 €, vlastné imanie −9 667 €. 2018: aktíva 848 €, vlastné imanie −8 452 €. 2019: aktíva 90 505 €, vlastné imanie 67 920 €. 2020: aktíva 112 757 €, vlastné imanie 80 055 €. 2021: aktíva 79 673 €, vlastné imanie 70 776 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 960 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 823 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 20 €. 2019: dlhodobý majetok 45 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 968 €, finančné účty 17 257 €. 2020: dlhodobý majetok 78 319 €, zásoby 8 254 €, pohľadávky 16 621 €, finančné účty 9 563 €. 2021: dlhodobý majetok 51 748 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 12 884 €, finančné účty 8 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 960 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 823 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 20 €. 2019: dlhodobý majetok 45 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 968 €, finančné účty 17 257 €. 2020: dlhodobý majetok 78 319 €, zásoby 8 254 €, pohľadávky 16 621 €, finančné účty 9 563 €. 2021: dlhodobý majetok 51 748 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 12 884 €, finančné účty 8 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 960 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 184 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 823 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 20 €. 2019: dlhodobý majetok 45 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 968 €, finančné účty 17 257 €. 2020: dlhodobý majetok 78 319 €, zásoby 8 254 €, pohľadávky 16 621 €, finančné účty 9 563 €. 2021: dlhodobý majetok 51 748 €, zásoby 6 745 €, pohľadávky 12 884 €, finančné účty 8 296 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −9 667 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 039 €. 2018: vlastné imanie −8 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 300 €. 2019: vlastné imanie 67 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 585 €. 2020: vlastné imanie 80 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 702 €. 2021: vlastné imanie 70 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 897 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −9 667 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 039 €. 2018: vlastné imanie −8 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 300 €. 2019: vlastné imanie 67 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 585 €. 2020: vlastné imanie 80 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 702 €. 2021: vlastné imanie 70 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 897 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −9 667 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 039 €. 2018: vlastné imanie −8 452 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 300 €. 2019: vlastné imanie 67 920 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 585 €. 2020: vlastné imanie 80 055 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 702 €. 2021: vlastné imanie 70 776 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 897 €.200 tis.0−10 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 652 €. 2020: daň z príjmu 3 226 €. 2021: daň z príjmu 989 €.5 tis.2,5 tis.048006523,2 tis.98920172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 652 €. 2020: daň z príjmu 3 226 €. 2021: daň z príjmu 989 €.5 tis.2,5 tis.048006523,2 tis.98920172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 652 €. 2020: daň z príjmu 3 226 €. 2021: daň z príjmu 989 €.5 tis.2,5 tis.0480652989201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33,2 tis.9,6 tis.247,6 tis.546,9 tis.794 tis.
Výsledok hospodárenia−3 tis.1,2 tis.2,5 tis.12,1 tis.3,7 tis.
Aktíva3,1 tis.84890,5 tis.112,8 tis.79,7 tis.
Vlastné imanie−9,7 tis.−8,5 tis.67,9 tis.80,1 tis.70,8 tis.
Daň z príjmu48006523,2 tis.989
Zadlženosť382,9 %1 096,7 %25,0 %29,0 %11,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
794 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
70,8 tis.
Daň z príjmu
989
Zadlženosť
11,2 %

2020

Tržby
546,9 tis.
Výsledok hospodárenia
12,1 tis.
Aktíva
112,8 tis.
Vlastné imanie
80,1 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
29,0 %

2019

Tržby
247,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
90,5 tis.
Vlastné imanie
67,9 tis.
Daň z príjmu
652
Zadlženosť
25,0 %

2018

Tržby
9,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
848
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 096,7 %

2017

Tržby
33,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−9,7 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
382,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API